Help Desk “paramos Technikas Gyvenimo pavyzdys

Posted on

Help Desk "Pagalba / Technikas Gyvenimo pavyzdys

Ar jums patinka tai produktus? Ar natūralus trouble shooter ir komunikatorius – kažkas, kas gali paaiškinti, lengvai sudėtingas technines funkcijas, kompiuterių galutiniams vartotojams, kurie nežino užkardą iš “flash” diską? Jei taip, jūs galbūt norėsite apsvarstyti siunčiant programas ir vėl už Help Desk paramos darbo vietų.

Pasak Darbo statistikos biuro darbuotojų Outlook Handbook , už talentingų poreikis kompiuterių palaikymo specialistų tikimasi, kad iki 2026 padidės 11% – greičiau nei vidutinis augimo tempas daugeliui darbo vietų. 2017 mediana mokėti už šių darbo vietų buvo $ 52.810 per metus (apie 25.39 $ per valandą).

Help Desk parama yra vienas iš tų karjeros srityse, kur jūs nebūtinai turite bakalauro laipsnį. Daugelis darbdavių samdyti kandidatus asocijuotos įmonės laipsnių, ypač jei jie įrodė, klientų aptarnavimo įgūdžių, Dėmesingas klausymo įgūdžius, stiprų kalbėjimo ir rašymo talentą ir sugebėjimą į problemų fotografuok paprastų ir sudėtingų kompiuterių klausimais.

Čia yra iš pavyzdys  CV  skirtas pagalbos tarnybos paramos vaidmenį. Resume apima  kvalifikacijų santrauką skyriuje. Kurdami savo CV kompiuterių paramos darbo vietų, jūs taip pat turėtų apsvarstyti galimybę įtraukti techninius įgūdžius skyriuje, kad sąrašai kompiuteris programinės ir techninės įrangos, turite žinių apie.

Help Desk “palaikymas Tęsti Pavyzdys

Julian Assenge
408 S. Enola diskas, Enola, Pensilvanija 17025 · (709) 732-1234
julian@email.net

SANTRAUKA KVALIFIKACIJŲ

Patyrę ir žinių informacinių technologijų profesionalų, siekiančių prisidėti mokymus ir įgytus įgūdžius per Help Desk paramos vaidmenį. Gerai išmanantis SAP ir “Windows Active Directory.

Veikia gerai nepriklausomai ar grupės aplinkoje, teikiant visas kompiuteris Help Desk paramos aspektus, pavyzdžiui, trikčių, įrenginių, ir priežiūrai. Be išsamių žinių ir supratimą apie įvairių programinių paketų ir operacinių sistemų. Kvalifikuoti teikiant klientų ir galutinio vartotojo pagalbos tarnybos pagalbą. Lengvai identifikuoja ir sprendžia techninius klausimus ir problemas. Puikūs bendravimo ir pristatymas pajėgumus.

Švietimas ir mokymas

KnowledgeSoft, Inc, Mechanicsburg, PA
Kursai Intranetware 4.11 administravimo ir 4.1a Išplėstinė administracija

Shippensburg universiteto Pensilvanijoje, Shippensburg, PA,
John L. Grove kolegijos Verslo
apsigynė Informacinės technologijos

Harisburgas Plotas Community College, Harisburgas, Pensilvanija
æ (Pagyrimu)

Rytų Pennsboro Plotas vidurinė mokykla, Enola, Pensilvanija

TECHNINIAI ĮGŪDŽIAI

Platformos: Windows 7/10 “,” Mac OS X “,” Android “

Programinė įranga: MS Office Suite “2013+” ( “Word”, “Excel”, “PowerPoint, Access, Outlook), biuro 365SAP,” Adobe “,” McAfee “,” Norton Utilities Intranetware 4.11, SAP

Įranga: TCP / IP, DHCP ir DNS protokolai, LAN / WAN, maršrutizatoriai, “Ethernet”, SAN, VPT

PROFESINĖ PATIRTIS

Pensilvanija biuras Generalinio inspektoriaus , Harrisburg, PA (01/2017 – dabartis)
Help Desk “Technikas

Pateikite Kompiuterių Pagalba stalas paramą telefonu ryšių su galutiniais vartotojais. Atlikti diagnostikos ir gedimų šalinimo iš sistemos klausimais, dokumentų pagalbos tarnybos Bilietai / rezoliucijų ir išlaikyti įranga inventorizacijos sąrašus.

  • Autorius organizacija pirmasis istorijoje vadovą Help Desk standartines veiklos procedūras (SVP).
  • Įgyvendinti nuolatinio tobulėjimo procesą patobulinimai, kad sumažinti rūpesčių Bilietas reakcijos laikas 45%.
  • Nuosekliai įvykdyti ambicingus klientų pasitenkinimo tikslus.

Tri-County asociacija Aklųjų , Harrisburg, PA (11/2015 – 1/2017)
Gamybos bendradarbis

Atlikti įvairias administracines pareigas, pavyzdžiui, masinių siuntimų remti lėšų rinkimo pastangas akliesiems ir kitų neįgaliųjų organizacijų.

  • Parengė literatūros, paruošti pašto ženklai ir vokai ir išmokėta per pašto paslaugas.
  • Sudarė ir patvirtino IBM įrangos dalys, susirinkusius raštinės reikmenys ir užtikrinti tinkamą pakuotę.

Pensilvanija komisija nusikalstamumo ir nusikalstamumo , Harrisburg, PA (09 / 2013- 11/2015)
Informacinės technologijos technikas

Numatyta kompiuterio pagalba telefonu parama ir techninė mokymai techninės / programinės įrangos galutiniams vartotojams.

  • Dokumentais help desk bilietai / rezoliucijas, taip pat teikti bendrą pagalbą paros dozė yra SAP Bendrijos tinklą (SLN).
  • Atlieka Set-up, paskirstymas ir transportas iš agentūros įrangos ant AS-reikia pagrindas.

Daugiau Patarimai Help Desk Pagalba ieškantiems darbo

Kaip jums parengti savo CV kompiuterių paramos technikas vaidmenis, pabandykite įtraukti kuo daugiau pramonės konkrečius raktinius žodžius į savo dokumentą, kaip įmanoma. Daugelis darbdavių šiuo metu naudoja automatizuotas kandidačių sekimo sistemas klasifikuoti vėl jie gauna. Jei savo CV trūksta raktažodžius šios sistemos yra užprogramuotas atpažinti, tai gali niekada pasiekti iš žmogaus nuomos vadybininkas akis.

Jūsų geriausias vadovas, kuris raktažodžiai Jums naudojimas turėtų esate iš darbo aprašymo, į kurį kreipiatės tekstus. Ieškoti sąlygomis jie naudoja savo “minimalius kvalifikacinius” ir “Preferred kvalifikacija” skyriuose. Taip pat susipažinkite su šių bendrų išvaizdą Tech Support įgūdžių , kad darbdaviai paprastai siekia savo kandidatus.

Kuo greičiau išgirsti atgal nuo darbdavio, kad jie nori būti suinteresuoti susitikti su jumis, atėjo laikas repetuoti savo interviu, kad jums padaryti, kaip didelis AN asmens įspūdį, kaip jums padarė savo CV. Štai keletas pagalba telefonu Interviu Klausimai ir peržiūrėti, kaip jums pasirengti.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *