Kaip atsistatydinti Nuo dėl asmeninių priežasčių Darbas

Posted on

Kai jums reikia atsistatydinti iš asmeninių priežasčių darbo, tai gali būti sunku žinoti, kaip pasakyti savo darbdaviui, ir kiek informacijos dalintis.

Keista, jums nebūtinai reikia pateikti išsamią informaciją savo darbdaviui. Pavyzdžiui, galite tiesiog nurodyti, kad jūs paliekate dėl asmeninių priežasčių ar šeimyninių priežasčių.

Kitais atvejais, jums gali tekti duoti priežastį. Pavyzdžiui, jei jūs paliekate dėl šeimos ligos ar jūs ketinate būti namisėda tėvų, galbūt pasidalinti. Jei norite pateikti savo darbdaviui su jūsų atsistatydinimo priežasties, yra keletas svarių priežasčių, galite bendrinti palikti teigiamą dėmesį.

Norėdami padėti jums naršyti procesą, Štai keletas patarimų, kaip atsistatydinti, kaip pasakyti savo viršininkui, o kaip išlikti geromis sąlygomis su įmonės išėjus.

Kiek Informacija Dalytis

Tai gali būti sunku žinoti, kiek pasidalinti su savo darbdaviu apie tai, kodėl jūs paliekate.

Patarimas : Jei esate ne visi nerimauja dėl dalintis savo priežastis, tiesiog pasakyti, kad jūs paliekate dėl asmeninių priežasčių.
Tai rodo, kad jūsų bosas, kad esate ne paliko, nes esate nepatenkinti su kompanija.

Jei manote, kad jums gali pakartotinai už įmonėje darbo, kai jūsų asmeniniai klausimai išsprendžiami galite pateikti šiek tiek daugiau informacijos. Pavyzdžiui, jei esate atsistatydinantis, nes jūs ketinate būti namisėda tėvai už poros metų, galbūt tai paaiškinti savo viršininku.

Jei jūs iš tikrųjų atsistatydinantis, nes esate nepatenkinti savo darbu, nereikia eiti į smulkmenas apie tai. Jūs norite išsaugoti gerus santykius su bendrove (ir jūsų vadovui), todėl jūs galite naudoti juos kaip nuoroda. Tokiu atveju, galite naudoti neaiškią kalbą, kad jūs paliekate dėl asmeninių priežasčių.

Dalijimasis priežastis Palikus – Arba Ne

Kai atsistatydinantis dėl asmeninių priežasčių, jūs visada norite pasikalbėti su savo viršininku pirmą asmeniškai, jei tai įmanoma. Jūs galite nuspręsti, ar norite suteikti jam ar jai asmeninės informacijos, kodėl jūs paliekate pokalbio metu.

Po pokalbio su savo viršininku, tolesnių su atsistatydinimo laiške savo viršininku, taip pat žmogiškųjų išteklių atstovas. Galite pasirinkti, kiek pasidalinti su žmogiškųjų išteklių apie tai, kodėl jūs paliekate, bet paaiškinkite, kad jūs paliekate dėl asmeninių priežasčių, ir įtraukti informaciją apie kai jums bus palikti. Jei įmanoma, pasiūlyti padėti pereinamuoju laikotarpiu. Tiesiog neužmirškite, tiek laiškų ne gauti pernelyg sakytinis; Norite išlaikyti laišką trumpai.

Jei nesate tikri, kaip rašyti savo laišką, tai gerai naudoti imties atsistatydinimo raštą, kaip atspirties taškas už savo laišku ar elektroniniu paštu.

Atsistatydinimo raštą dėl asmeninių priežasčių

Štai atsistatydinimo laišką dėl asmeninių priežasčių pavyzdys. Taip pat peržiūrėti daugiau pavyzdžių laiškus ir su ir be priežasčių, paliekant savo darbą.

Tema linija: atsistatydinimas – Linda Evangelista

Gerbiamas Pažymėti,

Noriu pranešti, kad aš būsiu atsistatydinantis dėl asmeninių priežasčių, veiksmingų rugsėjo 27, kaip 2019 m.

Aš labai vertinu paramą ir gaires kurią pateikėte mane per mano laiko su ABC bendrovė. Mano laikas dirbti su įmonėje buvo vertinga dalis mano karjeroje ir aš esu dėkingas už teikiamas galimybes man per mano kadenciją čia.

Jei ten nieko ne viskas, ką galiu padaryti, siekiant padėti su perėjimu, prašome leiskite man žinoti. Aš taip pat galima telefonu ir elektroniniu paštu, jei aš galiu būti naudingas.

Pagarbiai,

Linda
paštas
Telefonas

Kiti būdai atsistatydinti iš darbo

Nors geriausias būdas atsistatydinti yra pasakyti savo darbdaviui asmeniškai ir tada sekti su oficialiu atsistatydinimo laiške, kartais asmeniniai klausimai sugalvoti greitai ir jūs priversti atsistatydinti skubotai.

Kai yra lengvinančių aplinkybių, jums gali tekti atsistatydinti telefonu arba siųsti elektroninį laišką. Tačiau tai nėra profesionalūs būdų tvarkyti atsistatydinimą. naudoti tik šiuos metodus kritiniais atvejais.

Idealiu atveju jūs turėtumėte duoti savo darbdavį ne vėliau kaip prieš dvi savaites pastebėsite, kai jūs atsistatydinti. Tai yra priimami profesionalus ir mandagus elgesys darbo vietoje. Tačiau kai kuriais atvejais, jūs turite duoti mažiau pranešimą, bet tik tai, kad jei tai yra avarinis. Jūs visada nori suteikti žmonėms kuo daugiau laiko, kiek įmanoma prisitaikyti prie savo išvažiavimas.

Likti teigiamas, o jūs Moving On

Tai raktas, kad jums būtų teigiamas, kai aptariant įmonę, ir jūsų darbas. Nėra nieko įgyti būdamas neigiamas, ir viskas prarasti.

Žemyn kelio, jūsų darbdavys gali tekti tarnauti kaip atskaitos jūs ar galite rekomendacinį iš jam ar jai laišką. Be to, jūs nenorite, ką jūs kalbate apie savo darbdaviu trukdyti būsimas darbo galimybes, jei žodis gauna, kad esate neigiamas.

Net jei jums nepatinka jūsų darbas, nekenčiu įmonę arba darbo užmokesčio yra baisi, jums neturėtų paminėti, bet kad savo laiške ar jūsų pokalbį su savo viršininku.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *