Ką įtraukti į švietimo skyriaus CV

Posted on

Ką įtraukti į švietimo skyriaus CV


Koks geriausias būdas įtraukti savo išsilavinimą savo CV? Švietimo skyrių savo gyvenimo aprašymą, išvardinti mokyklas dalyvavote, laipsnių jums pasiektas, savo VPS jei esate studentas arba neseniai baigėte studijas ir jokių specialių Premijos ir apdovanojimai jūs uždirbote.

Turėtumėte pritaikyti švietimo skyrių savo CV, kad tilptų savo aplinkybes, įskaitant tai, ar jūs vis dar studentas, kiek darbo patirties turite ir kiek akademinių pasiekimų turite. Iki įskaitant tinkamą informaciją švietimo skyriuje savo CV galite nustebinti savo darbdavį ir užtikrinti interviu.

Ką įtraukti į švietimo skyrių savo CV

Esminė informacija įtraukti į švietimo skyrių jūsų laipsnis (-iai) ir mokyklos dalyvavote.

Jūs taip pat gali suteikti daugiau konkrečios informacijos, įskaitant jūsų pagrindinis ir nepilnametis. Jūs taip pat gali apimti metus Jūs baigėte, nors tai nėra privaloma.

Įtraukite savo pažymių vidurkis (GPA), jei šiuo metu esate studentas arba yra 1-2 metų iš mokyklos, ir jei jūsų VPS yra stiprus (apie 3,5 arba didesnis).

Be to, jokių pagyrimu ar apdovanojimus gavote mokykloje. Tai gali svyruoti nuo Lotynų pagyrimu (pvz pagyrimu arba magna cum laude ) į dekano sąrašas kitų apdovanojimų. Taip pat galite įtraukti užklasinę klubai, labdaros grupes, ir graikų organizacijas, kur buvote aktyvus ir / ar vyks lyderio vaidmenį.

Be to, jokių profesinio tobulinimosi kursus ir sertifikatus. Jūs taip pat galite nurodyti jokių licencijų turite, jei turite atskirą skyrių savo gyvenimo aprašymą, kur jūs įtraukti šią informaciją.

Kur įdėti Švietimo skyrius savo CV

Dabartiniai studentai ar neseniai kolegijų absolventų tikriausiai norite įdėti švietimo skyrių link atnaujinti viršuje. Tai yra, nes studentai paprastai turi ribotą darbo patirtį. Šiuo atveju, jūs norite pabrėžti savo akademinius pasiekimus.

Jei jau iš mokyklos bent pora metų, galbūt perkelti šį skyrių į savo CV apačioje. Iki šio laiko, kad turite pakankamai darbo patirties pabrėžti, kad jums nereikia remtis savo išsilavinimą.

Patarimai Švietimo skyriaus Jūsų CV

Apsvarstykite poskyrius. Jei turite labai daug informacijos įtraukti į švietimo skyrių savo CV, mano kad šį skyrių į poskyrius. Pagrindinis skyrius gali apimti savo mokyklas ir laipsnių, ir tada jūs galite turėti kitų skyrių, pavyzdžiui, “apdovanojimų”, “sertifikatai” ir “profesiniam tobulėjimui.” Jei surengė vadovaujantį vaidmenį mokyklos-filialas organizacijos (pavyzdžiui, klubas, sporto, arba graikų organizacija), galite išvardyti kad žemiau apdovanojimų linija.

Pateikite specifiką (jei naudinga). Jei sub-kolegija tavo universitete yra gerai žinomas ir reikalinga (pvz, pasakyti baigė svetingumo mokykloje savo universitete ir prašantis dalyvauti svetingumą darbą) galite įtraukti, kad prieš pat savo universitetinį vardą. Pavyzdžiui, galima sakyti, “School of Hospitality, XYZ College”.

Jūs galite palikti savo VPS. Jei esate studentas arba neseniai baigėte studijas ir jūsų VPS nebuvo puikus, bet turite kitų apdovanojimų, tiesiog palikite VPS ir įdėkite ką nors kita, pavyzdžiui, “XYZ apdovanojimą.” Kai esate iš mokyklos už poros metų, jums reikia pasiimti savo VPS iš savo gyvenimo, nesvarbu koks.

Jūs galite palikti vidurinę mokyklą (po kurio laiko). Kai buvote kolegijoje per metus arba tiek (arba kai esate kokios nors kitos rūšies tęstinio mokymo), galite palikti savo aukštosios mokyklos diplomą ir VPS iš savo gyvenimo. Tačiau, jums reikėtų paminėti savo aukštosios mokyklos diplomą (arba GED), jei tai yra jūsų didžiausias laipsnis.

Sakyk tiesą. Tai labai paprasta darbdavys gali patvirtinti, ar švietimo informacija savo CV yra tiesa ar ne. Jis ar ji gali tiesiog patikrinti savo stenograma. Todėl būkite sąžiningi. Pavyzdžiui, jei nesate patenkintas savo VPS, palikti jį, bet ne padaryti jį.

Tęsti Išsilavinimas skyrių šabloną

Jūs galite naudoti šią šabloną padėti struktūrizuoti švietimo skyrių savo CV. Turėkite omenyje, kad galite keisti ir pašalinti bet kokias šios informacijos, kad tilptų savo aplinkybes ir visą darbą už kurį prašote.

ŠVIETIMAS DALIS

Kolegija Vardas
Baigimo metai
kursų, majoras ir Mažosios
VPS

Premijos ir apdovanojimai
Įtraukti jokių akademinius pasiekimus čia įskaitant Lotynų pagyrimu, pagyrimu per savo dur, ir dar daugiau.

Sertifikatai
Įtraukti jokių profesinių ar švietimo pažymėjimus gavote.

Profesinės raidos
Įtraukti jokių kvalifikacijos tobulinimo patirtimi, įskaitant kursus (tiek internete, tiek asmuo) ir seminaruose. Jūs taip pat gali paminėti čia, jei esate visų atitinkamų profesinių organizacijų narys. Jei surengti organizacijoje poziciją, paminėti, kad taip pat.

Atnaujinti Švietimo skyrius Pavyzdys # 1

Huntown kolegija
gegužės 20XX
bakalauras anglų, departamentas gerbia
3,8 VPS

Atnaujinti Švietimo skyrius 2 pavyzdys

ŠVIETIMAS
XYZ kolegija
bakalauras Žurnalistika

Premijos ir apdovanojimai
pagyrimu
ABC apdovanojimas už išskirtinį žurnalistikos dur

Sertifikatai
1 lygis Strateginis Bendravimas Sertifikavimas

Profesionalus plėtros
konferencijos koordinatorius, XYZ Žurnalistika asociacija Amerikoje

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *