Darbo interviu Thank you Letter pavyzdžiai

Posted on

Darbo interviu Thank you Letter pavyzdžiai

Rašyti padėkos laišką po darbo interviu visada yra gera idėja. Tiesą sakant, kai kurie darbdaviai mano, mažiau apklaustųjų, kurie nesugeba tolesnių nedelsiant. Tai greitai ir lengvai sekti po interviu su paštu, užrašą ar oficialiu raštu. Atsižvelgiant į laiko tai padaryti padės jums palikti savo pašnekovą su didelį įspūdį.

Kodėl Siųsti Thank you Laiškas Po interviu

Kodėl padėkos jums raidės svarbu? Pirmoji priežastis išsiųsti padėkos raštą, kad ji yra tiesiog, geros manieros. Bet ten taip pat savanaudiški tikslas: padėkos-jums dėmesį, yra jūsų galimybė gauti savo vardą į priešais žmonių paskutinį kartą ir palikti teigiamą įspūdį.

Jei esate interviu interviu ar išgyvena darbo taikymo procesas, padėkos jums raidės leis jums parduoti save kaip kandidatą. Galite nuoroda konkrečius atvejus, kurie gali sugalvoti interviu. Naudokite savo padėkos laišką pabrėžti būdų jūsų įgūdžiai ir patirtis geros rungtynės poziciją. Be to, jei kažkas jums pamiršau paminėti interviu metu, tai yra puiki galimybė pareikšti jį.

Ačiū-Jums pažymi kitose karjeros situacijose – pavyzdžiui, padėkos jums Pastaba bosas padėti jus ar buvusio kolegos už priėmimo Networking – leidžia sustiprinti, kad jūs įvertinsite asmens naudinga gestas.

Interviu Dėkojame Laiškas pavyzdys

Tai pavyzdys interviu Dėkojame laišką.

Barry Allenas
718 Piligrim Teismas
Syracuse, NY 13224
(000) 123-1234
barry.allen@email.com

Rugsėjo 10, 2018 m

Miss Caitlin Sniego
viceprezidentas, rinkodaros
Acme Corporation ”
2000 1. Avenue
Syracuse, NY 13224

Gerbiamas p Sniegas:

Norėčiau padėkoti Jums, nuoširdžiai, kad radote laiko interviu man šiandien už socialinės žiniasklaidos specialistas, kuris atvėrė su Acme Corporation. Tai buvo puiku susitikti su jumis ir jūsų komanda, ir aš tikrai patiko mokytis apie savo dabartinį rinkodaros programa ir turistinis savo biurą.

Buvau sužavėtas galimybe kitas jūsų socialinės žiniasklaidos specialistas turės sukurti tvirtą, pervadinta buvimas Acme Corporation “Facebook”, “Twitter”, Instagram, ir “LinkedIn”. Kaip aptarėme, mano patirtis apima kūrimo ir socialinės žiniasklaidos savybių abiejų nustatytų ir paleidimo organizacijų valdymą. Mano laimėjimai yra sukurti iš 5K Facebook pasekėjų JC įmonių tinklą, per tris mėnesius, užsakytų autorių LinkedIn pranešimus dėl Sąjungos pramonės generalinio direktoriaus, kad traukia, vidutiniškai daugiau nei 350 “akcijų” kiekvienas, ir padėti su Jenny savininkas Bling tapti pagrindine influencer savo pramonės.

Atkreipkite dėmesį, kad, nors dirbu kaip pastaruosius penkerius metus freelancer, aš esu pasirengęs sugrįžti į dinamišką, dieninių rinkodaros skyriaus aplinką. Aš impulsą ir įkvėpė bendradarbiavimo komandinio darbo, ir būtų rasti labiausiai apsimokėtų padėti priekį Acme Corporation misija “klojimas tvaraus pramonės augimo pagrindą”.

Jei aš galiu pateikti bet kokią papildomą informaciją, kad padėtų jums su jūsų sprendimų priėmimo procese, prašome leiskite man žinoti. Laukiu Jūsų atsakymo!

Pagarbiai,

Parašas [sunku kopija laiškas]

barry Allenas

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *