Formatavimo patarimai Jūsų Gyvenimo aprašymas (CV)

Posted on

Formatavimo patarimai Jūsų Gyvenimo aprašymas (CV)

Ar jums reikia parašyti gyvenimo aprašymą? Gyvenimo aprašymas, visuotinai žinomas kaip CV, yra alternatyva rašyti CV kreiptis dėl darbo. CV dažniausiai naudojamas akademinės bendruomenės, mokslinių tyrimų ir medicinos – jau nekalbant daugumai darbo vietų ne iš JAV.

Nors CV paprastai yra tik puslapio ar dviejų ilgio, CV yra detalesnis ir todėl ilgiau, dažnai Kurių sudėtyje yra daugiau informacijos apie akademinių pasiekimų, nei atnaujinti. CV skirtis priklausomai nuo savo srityje ir patirties, tačiau yra bendro formato ir stiliaus gaires galite sekti kuriant CV skaičius. Taip pat yra tam tikrų skyriai dauguma žmonių įtraukti į savo CV.

Jei jūs planuojate naudoti popierinę kopiją savo CV, būtinai jį atspausdinti ant kokybiško atnaujinti popieriaus. Naudojant popierių, kuris yra geresnės kokybės padeda pavaizduoti savo profesionalumą.

Sužinokite, kaip formatuoti savo gyvenimo aprašymą ir ką įtraukti. Peržiūros CV patarimų ir formatas pavyzdį naudoti kaip savo CV šabloną.

Gyvenimo aprašymas formos pavyzdys

Jūsų kontaktinė informacija
Vardas
Adresas
Telefono
Mobilusis Telefonas
El

Neprivaloma Asmeninė informacija
Ši informacija nėra įtrauktas į JAV CV. Tai gali būti paprašyta kitose šalyse.
Gimimo data
, gimimo vieta
pilietybė
Vizų Būsena
Lyčių
vedybinis statusas
sutuoktinio vardas
Vaikų

Užimtumo Istorija
sąrašas chronologine tvarka, taip pat darbo vietą ir datas.
Darbas Istorija
akademinių postų
Tyrimai ir mokymas

Švietimas
Įtraukti datas, didžiųjų, ir detales laipsnių, mokymo ir sertifikavimo.
Po doktorantūros
aukštosios mokyklos
universitetas
Vidurinė mokykla (Priklausomai nuo šalies)

Profesinė kvalifikacija
Sertifikatai ir akreditacijos

Kompiuteriniai įgūdžiai

apdovanojimai

leidiniai

knygos

Profesinė narystė

Pomėgiai

Gyvenimo aprašymas formatavimas Patarimai

CV Ilgis: Nors vėl paprastai vienas puslapis ilgas, dauguma CV yra bent du puslapiai, o dažnai ir daug ilgiau.

Šrifto pasirinkimas ir Šrifto dydis: Nereikia naudoti puošnios šriftus, kurie yra sunku skaityti; Times New Roman, Arial, Calibri, ar šriftus, kaip tai yra geriausia. Jūsų šrifto dydis turi būti tarp 10 ir 12 taškų, nors jūsų vardas ir skyrių antraštės gali būti šiek tiek didesnis ir / ar paryškinti.

Formatas: Tačiau jūs nuspręsite organizuoti savo CV skyrių, įsitikinkite, kad išlaikyti kiekvieną skyrių uniformą. Pavyzdžiui, jei jūs įtraukėte pavadinimą vienos organizacijos kursyvu, kiekvienas organizacijos pavadinimas turi būti kursyvu. Jei norite įtraukti sakinį ar du apie savo pasiekimus tam tikroje padėtyje, stipendijos ir tt, padaryti sąrašą su ženkleliais kiekvieną pasiekimas. Tai padės išlaikyti savo CV organizuoja ir lengva skaityti.

Tikslumas: Būtinai redaguoti savo CV prieš jį išsiųsdami. Tikrinti rašybą, gramatiką, laikai, vardus įmonių ir žmonių, ir tt

Ką įtraukti į savo CV

Ne visi CV atrodo vienodai. Jūs galite pasirinkti įtraukti tik kai kurias iš šių skyrių, nes kiti neturi kreiptis į savo kilmės ar jūsų pramonės sektorius. Įtraukti kas atrodo tinkama jūsų srities specialybę.

Pastaba : Jūsų CV turėtų skirtis stiliaus ir turinio, remiantis pozicijos ir organizacijos, Jūs kreipiatės į.

Kontaktinė informacija: Tuo savo CV viršaus, nurodykite savo vardą, pavardę ir kontaktinę informaciją (adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresas, tt). Už JAV ribų, daug gyvenimo aprašymai yra net daugiau asmeninės informacijos, pavyzdžiui, lyties, gimimo data, šeimyninė padėtis, ir net vaikų vardus. Nebent jūs kreipiatės į darbo ne Jungtinėse Valstijose, nereikia įtraukti šią informaciją.

Išsilavinimas: Tai gali būti Kolegijos ir studijas. Įtraukti gautą mokyklą lankė, datas studijų ir laipsnį.

Apdovanojimai ir apdovanojimai: Nesivaržykite į sąrašą savo Dean sąrašą įskaita, departamentų apdovanojimai, stipendijos, stipendijos, ir narystė bet gerbia asociacijų.

Darbo / Disertacija: Įtraukite savo tezės arba parašyta disertacija titulą. Jūs taip pat gali apimti trumpą sakinį ar du apie savo popierius, ir / arba jūsų patarėjas vardą.

Tyrimai Patirtis: Sąrašas bet tyrimai patirties turite, įskaitant atvejus, kai dirbote, kada ir su kuo. Įtraukti jokių publikacijų nuo savo mokslinių tyrimų.

Darbo patirtis: Sąrašas atitinkamą darbo patirtį, įskaitant ne akademinio darbo, kad jūs manote yra susiję. Sąrašas darbdavio poziciją, ir datas užimtumo. Įtraukti trumpą sąrašą savo pareigų ir / ar pasiekimus.

Dėstymo patirtis: Sąrašas bet Mokymo pozicijų organizavusios. Įtraukti mokyklą, kursą vardą ir semestrą. Jūs taip pat gali apimti bet kokią kitą svarbią Tutoring ar grupės lyderio patirtį.

Įgūdžiai: Sąrašas bet kokius kitus svarbius įgūdžius jūs dar iki šiol minėti, pavyzdžiui, kalbos įgūdžius, darbo kompiuteriu įgūdžiai, administracinių gebėjimų ir tt

Leidiniai ir Pristatymai: Sąrašas bet publikacijos turite parašyta, parašyta kartu, ar prisidėjo prie. Įtraukti visą reikalingą bibliografinę informaciją. Jūs taip pat turėtų apimti visus gabalus esate šiuo metu dirba. Įtraukti dokumentus galite pristatyti konferencijose ir / ar asociacijas: Sąrašas iš popieriaus, konferencijų pavadinimas ir vieta, ir datą, pavadinimą.

Profesinė narystė: Sąrašas bet profesinės asociacijos, į kurį priklauso. Jei esate valdybos narys asociacijoje, sąrašą savo pavadinimą.

Popamokinės veiklos: Įtraukti Visi savanoriai ar aptarnavimo darbus, jūs padarėte, taip pat bet kokius klubus ar organizacijas, į kurį priklausė. Jūs taip pat gali apimti bet studijų užsienyje patirtimi čia, jei ne jau minėta juos.

Mintys Per Jūsų CV

Būtinai CV yra teisingas pasirinkimas: Priklausomai nuo darbo pradžios ir savo darbo istoriją, CV gali arba negali būti geriausias būdas pabrėžti savo įgūdžius ir patirtį. Pavyzdžiui, jei Jūsų patirtis telpa į vieną puslapį, CV gali būti geresnis pasirinkimas.

Peržiūrėkite Sample gyvenimo aprašymą prieš rašant: Jei pradeda savo CV nuo nulio, apžvalgos Gyvenimo aprašymas mėginiai pirmas ir naudoti šabloną sukurti savo rašymo. Būtinai individualizuoti savo CV, kad atspindėtų savo unikalią patirtį ir kvalifikaciją.

Rašyti Custom Gyvenimo aprašymai kiekvienas darbas atidarymas : Taip, tai užima daugiau laiko, nei tiesiog siunčiant generic CV – bet ji verta. Rašyti užsakymą CV pabrėžiant įgūdžių ir darbo patirties, kad jums idealiai tinka už vaidmenį, ir jums pagerinti jūsų šansai gauti interviu.

Gyvenimo aprašymas Pavyzdys

EMILY WILLIAMS
42 Ąžuolas diskas, Centras, Indiana, 46278
Telefonas: 555-555-5555
Mobilusis: 555-666-6666
email@email.com

ŠVIETIMAS

Kandidatas , Istorija, universitetas Center City, 2018
Disertacija: “Kelionės Vakarus: Istorija apie geležinkelis, 1850-1900”
Disertacija patarėjai: William James (pirmasis skaitytojas), Tatjana Ayole (antras skaitytojas)

MA , Istorija, universitetas Center City, 2015
Disertacija: “Golden Spike: Iš pramonės revoliucijos geležinkeliai vaidmuo”
disertacijos patarėjas John Murray

BA, Amerikos studijų, Rogers kolegija, 2010
baigė su pagyrimu

PAGYRIMAI IR APDOVANOJIMAI

Geriausias Disertacija apdovanojimas universiteto Center City, 2018
Įstojo apdovanojimą už geriausią disertaciją humanitarinius mokslus. Trys apdovanojimai yra pateikti kasmet Ph.D. absolventų humanitarinių, fizinių mokslų ir socialinių ir elgsenos mokslų.

Jamesas Doe apdovanojimas universiteto Center City, 2017 m
skiriamas magistrantas, kuris uždirbo aukščiausią VPS jų mokykloje.

Phi Beta Kappa pakvietė Jaunesnysis Metų Rogers kolegija, 2009

Dekano sąrašas, Rogers kolegija, 2007-2010

PUBLIKACIJOS

“Iš Railroad vaidmuo Filadelfijos, 1840-1860 plėtrą.” Leidinyje Amerikos istorija ir technologijos tomas 71, Nr 8 (pavasario 2018)… 88-101.

“Knygų apžvalga:. Michaelas Vestonas s keliauja per Filadelfijoje” Filadelfija Istorija leidinys. Tomas. 71, 2 (sumažėjimas 2017): 121-123.

mokymo patirtis

Instruktorius universiteto Center City, 2016-2018

  •  Amerikos istorija, 1865-dabartis
  •  Istorija technologijos

Asistentas, universiteto Center City, 2014-2016

  • Pasaulio istorija
  • Populiarioji kultūra Amerikoje

Konferencijos pranešimai

“Iš Easton Railroad Company didės.” Istorija Amerikos konferencijoje. Filadelfija, PA, 2018.

“Geležinkelio Amerikos literatūros.” Amerikos Geležinkelio Istorija konferencijoje. Trenton, NJ, 2017.

Profesionalus aptarnavimas

Pirmininke, universitetas Miesto centras magistrantas asociacija, 20XX
Konferencijos organizatorius, Graduate istorijos konferencijos universiteto Center City, 20XX

bendruomenės paslaugų

Organizatorius, Centras rūpinasi universiteto Center City Outreach programa, 20XX

profesinius

Amerikos Istorikai organizacija
organizavimas Amerikos technologijos

kalbos

Anglų: gimtoji kalba
ispanų kalba: Fluent Išplėstinė skaitymas ir rašymas
mandarinų: Naujienos garsiakalbis

KOMPIUTERINIAI ĮGŪDŽIAI

“Microsoft Office”, “WordPress” Google Analytics “, Social Media

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *