Tarptautinis Gyvenimo aprašymas Pavyzdys ir rašymo patarimai

Posted on

Tarptautinis Gyvenimo aprašymas Pavyzdys ir rašymo patarimai

Jei esate ieško darbo ne Jungtinėse Valstijose, reikia žinoti, kad daugelis darbdavių lieps už curriculum vitae (arba “CV”), galbūt su lydinčio profilyje, o ne už “CV”. Tai gali būti painu, nes JAV curriculum vitae naudojami beveik išimtinai darbo vietų akademinės , mokslinių tyrimų srityse ir medicinos profesijų .

JAV CV yra pažymėjimus pagrindu, naudojant funkcines kategorijas į sąrašą One švietimo, leidinių, pagyrimu ir apdovanojimų, mokslinių tyrimų patirtį, mokymo ir profesinės susitikimus. Tarptautinis Gyvenimo aprašymas, nors struktūra daugiau kaip vėl , su keliais svarbiais skirtumais.

Tarptautinis gyvenimo aprašymai Reikalavimai

Priklausomai nuo šalies, į kurį kreipiatės, jums gali būti reikalaujama pateikti asmeninę informaciją, kurią ji būtų neteisėta (nes diskriminacijos dėl amžiaus ir kitų EEOC įdarbinimo įstatymų ) darbdavių prašyti JAV.

Informaciją, kuri jums gali prireikti pateikti tipai datą ir gimimo vieta, pilietybė, lytis, jūsų vedybinis statusas / vaikų skaičių ir jų amžių, savo kalbos įgūdžius, religiją, sveikatos būklę, ir / arba savo pasų numerius. Daugelis tarptautinių darbdaviai taip pat reikalauja kandidatus įtraukti paveikslėlius jų aprašymai.

Patarimai Rašymas International gyvenimo aprašymą

Rengia tarptautinį curriculum vitae bus daugiau mokslinių tyrimų ir pastangų, nei rengiant JAV CV arba CV. Laimei, yra ištekliai, kurie gali jums padėti. Čia yra svarbūs žingsniai laikytis.

Ar savo mokslinių tyrimų : Prieš pradėdami rašyti savo tarptautinį CV, sužinoti, ką Ypatingieji reikalavimai yra skirti šalies taikote. Vienas geras šaltinis yra VisualCV , kurioje išvardyti elementai privalo ne tik regionams (Šiaurės Amerikoje, Australijoje ir Jungtinėje Karalystėje, Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje, Azijoje ir Pietų Amerikoje), bet ir keletas atskirų šalių tuose regionuose.

Dėl konkrečios šalies informaciją, jūsų Geriausia gali būti tiesiog “Google” frazę, kaip “Portugalija CV reikalavimus.”

Nustatyti Optimalus tinklalapis Ilgis : Įvairios šalys turi skirtingas lūkesčiai dėl CV ilgio. Vokietijoje ir Graikijoje, penki-puslapis CV yra bendri; Jungtinėje Karalystėje, du yra norma.

Nuspręsti savo formatu : dauguma tarptautinių CV, kaip JAV vėl, struktūra, naudojant atvirkštinę chronologinę formatu , pradedant savo naujausią darbą. Tačiau ji taip pat gali būti veiksminga naudoti funkcinį formatą , jei norite pabrėžti savo įgūdžius ir žinias (arba nes jums trūksta realaus darbo patirtį, arba todėl, kad jūs darysite didelę kaitą karjeros srityje).

Pagalvokite apie tonas: Vakarų šalyse, aprašymai paprastai asmens rinkodaros dokumentai, kur jums turėtų “išgertuvės savo ragų,” atskleis profesinius ir asmeninius privalumus ir pasiekimus, kurie leidžia pakilti virš jūsų konkurencijos. Kai kuriose Rytų šalyse kaip Kinija, tačiau kandidatus tikimasi rašyti kukliau.

Versti savo CV: Nors ne visi tarptautiniai darbo vietų reikalauja, kad jūs kalbate apie tos šalies, kurioje jums bus darbo ir gyvena, daugelis tai kalba. Geriausias būdas įrodyti savo kalbinę kompetenciją yra išversti savo CV į kalbą, kuria darbdavys. Jei jūs abejojate savo įgūdžius, turėti gimtoji arba Advanced garsiakalbis patikrinkite savo išverstą CV klaidų.

Pavasario profesinės Headshot : Jei pateikiate savo CV darbdaviui, kuris reikalauja nuotrauka, turime profesionalių vieną imtasi.

Pavyzdys Tarptautinis CV

Tai tarptautinės CV pavyzdys. S EE žemiau daugiau pavyzdžių.

Barry Pareiškėjas
Rua Pagrindinė, Portas, Portugalija
barry.applicant@email.com
000.123.4567 (Mobilusis)
Lytis: M
Gimimo data: 1990 rugpjūčio 13 d Portas, Portugalija
Tautybė: Portugalų
Vedęs

PROFILIS

Mano Cosmopolitan fonas ir analizės interesai kitose kultūrose kartu su keliomis Europos kalbomis komandą leiskite valdyti tarptautinių darbo jėgos, kurios reikalauja skirtingų nacionalinių požiūrių į veiklos meno susitaikymą. Įrodyta vadovas su gilia patirtimi operacijų, gamybos ir žmogaus valdymo metodus, aš greitai prisitaikyti prie naujų iššūkių ir lengvai motyvuoja gamybos projektas sutarimo, patvirtinimo, koordinavimo, finansavimo, sustojimo ir paleiskite.

ŠVIETIMAS

Baigė istorijos LUSIADA Lisabonos universitetas, Lisabona, Portugalija
Key kursinių : Portugalijos istorija, viduramžių istorijos Renesanso istorijos, Portugalijos Explorers, Ispanijos istorijos, Italijos istorija, pontifikatas

Mokant bendrosios muzikos studijų, Gregorian INSTITUTO Lisabona, Lisabona, Portugalija
dalykinėse srityse : Istorija muzikos, grigališkojo Giesmės, muzikos kompozicijos, muzikinės notacijos, muzikinio teatro, simfoninis kompozitorių, Orkestro muzikos

PROFESINĖ PATIRTIS

“Casa da Musica” koncertas salė, Portas, Portugalija
vadovas Viešųjų ir Statybos paslaugos  (rugsėjo 2017-dabartis)

  • Koordinuoja ir valdo 500 priekinėje namo, atgal iš vidaus, administracinės, techninės priežiūros ir rinkodaros skyriaus darbuotojai.
  • Inicijavo naują skaitmeninės rinkodaros kampaniją, kad padidėjęs vidutinis auditorijos dydžio 40%.
  • Prižiūrimas planavimas € 1.5m renovacijos istorinis pastatas patalpose.

“Casa da Musica” koncertas salė, Portas, Portugalija
Gamybos ir eksploatavimo direktorius  (balandžio, 2015 m rugpjūčio 2017)

  • Suderintų šiuolaikinės muzikos spektakliai pagal aukšto lygio grupių iš Jungtinės Karalystės, Japonijos, Afrikos ir Pietų Amerikos.
  • Derybų rentabilios sutartys naujo etapo apšvietimo ir garso įranga.
  • efektyviai palaiko ryšius su pagrindiniais žiniasklaidos ir socialinių medijų įtakingų didinti visuomenės informuotumą apie koncertų salė renginiams.

Garbės / APDOVANOJIMAI

Riba Europos apdovanojimas, 2018
Europos Sąjungos šiuolaikinės architektūros apdovanojimas, 2017
muzikų asociacija apdovanojimas, 2017

KALBOS

Portugalų, Anglų, Ispanų, Prancūzų, Italų ir

KOMPIUTERINIAI ĮGŪDŽIAI

“Microsoft Office” programų “(” Word “,” Excel “,” PowerPoint, Access, Outlook “) ir” Adobe Creative Suite

Kultūrinius interesus ir fizinis POILSIS

Istorija, Muzika, sociologija, psichologija, teatras, simfoninė muzika, tenisas ir plaukimas

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *