Gyvenimo aprašymas (CV) Pavyzdžiai ir rašymo patarimai

Posted on

Gyvenimo aprašymas (CV) Pavyzdžiai ir rašymo patarimai

Kreipdamiesi dėl tam tikrų pozicijų JAV, taip pat darbo tarptautiniu, jums gali būti reikalaujama pateikti gyvenimo aprašymą, o ne atnaujinti. Gyvenimo aprašymas arba CV apima daugiau informacijos nei savo tipiškų gyvenimo aprašymą , įskaitant informaciją apie savo išsilavinimą ir akademinių pasiekimų, mokslinių tyrimų, leidinių, apdovanojimai, filialus, ir dar daugiau.

Čia galite peržiūrėti Gyvenimo aprašymas mėginiai, sužinoti apie  skirtumą tarp CV ir gyvenimo aprašymą , ir rankioti Patarimai ir patarimus apie tai, kaip rašyti CV.

Ką Įtraukti į gyvenimo aprašymą

Gyvenimo aprašymas, paprastai vadinamas “CV”, yra ilgesnis (du ar daugiau puslapių), detalesnis santrauką nei atnaujinti. Jūsų CV turi būti aiškiai, glaustai, išsami, ir up-to-date su dabartine užimtumo ir švietimo informacijos.

Toliau pateikiami pavyzdžiai informaciją, kuri gali būti įtraukta į jūsų gyvenimo aprašyme. Elementai, kuriuos apima priklausys nuo to, ką prašote, todėl įsitikinkite, kad įtraukti aktualiausi informacijos paremti savo kandidatūrą į Jūsų CV.

 • Asmeninė informacija ir kontaktinę informaciją.  Dauguma CV pradėti kontaktinę informaciją ir asmens duomenis, bet rūpintis išvengti nereikalingų detalių, pavyzdžiui, religijos, vaikų vardus ir pan.
 • Švietimas ir kvalifikacija . Būtinai nurodykite institucijų ir datų dalyvavo atvirkštine vardus  tvarka: Ph.D., kapitonai, BAKALAURO.
 • Darbo patirtis / darbo istorija . Plačiausiai priimta stiliaus darbo stažo yra  chronologinis gyvenimo aprašymas . Jūsų  karjera istorija  pateikiama atvirkštine datą tvarka, pradedant naujausiu paskyrimo. Daugiau dėmesio / informacija turėtų būti padėtas ant jūsų naujausių darbo vietų.
 • Įgūdžiai . Įtraukti kompiuteriu įgūdžiai, užsienio kalbos įgūdžius, ir kitą naujausią mokymus, kad jie yra susiję su vaidmuo prašė.
 • Mokymas / absolventas apklausa / Studijos užsienyje
 • Disertacijos / disertacija
 • tyrimai patirtis
 • mokymo patirtis
 • leidiniai
 • Pristatymai, paskaitos, ir parodos
 • Dotacijos, stipendijos, stipendijos ir asistentais
 • Premijos ir apdovanojimai
 • Techniniai, kompiuteris, ir kalbos įgūdžiai
 • Profesionalūs licencijos, sertifikatai, ir narystė

Kas neįtraukti

Nereikia įtraukti savo nuotrauką, savo  atlyginimo istoriją , priežastis jums palikote savo ankstesnę poziciją, ar nuorodas į CV pateikto darbo vietų Jungtinėse Amerikos Valstijose. Nuorodos turėtų būti išvardyti atskirai ir atsižvelgiant į darbdavių prašymu.

Pastaba : Tarptautinių CV reikalavimai skiriasi, ir priklauso nuo šalies, į kurį kreipiatės.

Kitose šalyse, gali būti reikalaujama, privati ​​informacija, kaip jūsų gimimo datą, pilietybę, šeimyninė padėtis, kiek vaikų turite, ir nuotrauka.

Kaip ilgai reikia CV Būkite?

Geras, pradinio lygio Gyvenimo aprašymas idealiu atveju turėtų apimti dviejų iki trijų puslapių (CVS vidutinio lygio specialistų, ypač akademinės ir medicinos mokslinių tyrimų vaidmenis, gali paleisti ilgiau). Siekiama užtikrinti, kad turinys yra aiškus, struktūra, tiksliai, ir aktuali. Naudojant kulka taškų, o ne visą sakinių gali padėti sumažinti žodis naudojimas.

Gyvenimo aprašymas Imties

Toliau yra Curriculum vitae pavyzdys pradinio lygio kandidatas fakulteto poziciją JAV. Ši CV apima darbo istoriją, švietimą, gebėjimus, apdovanojimai, įgūdžius ir asmeninius interesus.

Gloria Gonzalez
3204 Windover būdas
Hiustonas, TX 77.204
ggonzalez@email.com
000.123.4567 (Mobilusis)

MOKSLINIAI INTERESAI

Ispanas Literatūra, Lotynų Amerikos literatūra, Pusiasalio Literatūra

ŠVIETIMAS

Kandidatas ispanų (JAV Ispaniškas Literatūra) , 2016 – University of Houston.
Disertacija: Kichotas Reborn: Wanderer JAV Ispaniškas literatūros . Sancho Rodriguez Kėdė

MA ispanų, birželio 2013 – University of Houston

BA ispanų, 2011 birželio – University of Houston

TIKSLO

Papildomas Lektorius: University of Houston, departamentas Ispaniškas studijų, 2016 rugsėjo dabartis.

PUBLIKACIJOS

Knyga

Gonzalez Gloria. Kichotas Reborn: Wanderer JAV Ispaniškas literatūros. Niu Heivenas: Yale University Press (būsima)

Recenzuojamuose žurnaluose

Gonzalez Gloria. “Meksikos Imigrantų istorijos iš centrinio slėnio” Lady Liberty leidinyje, 6 (1): 24-41.

Gonzalez Gloria. “Lyginant Ispaniškas ir Europos imigrantų patirtis per istorija” Ispaniškas Literatūra Šiandien 12 (3): 25-35.

Gonzalez Gloria. “Ilgesys būti laisvas: 3 Ispaniškas Moteriški dienoraščiai” Ispaniškas Literatūra Šiandien: 11 (2): 18-31.

Konferencijos pranešimai

 1. Gonzalez Gloria. “Pasakojimų metodų Central Valley”. Ispanas Pasakojimų asociacija metinė konferencija, San Franciskas, CA
 2. Gonzalez Gloria. “Kai kultūros Merge:. Temos atskirties Meksikos-Amerikos literatūros” JAV Ispaniškas Literatūra metinė konferencija, Tuksonas, AZ.

mokymo patirtis

Papildomas dėstytojas, University of Houston

 • Meksikos-Amerikos literatūra, ispanų 3331
 • Moterys Ispaniškas literatūros, ispanų 3350
 • Ispanijos-Amerikos Trumpas istorija, ispanų 4339

Baigiu asistentas, Šiaurės vakarų universitetas

 • Pradinė Ispanijos 1501, 1502, 1505
 • Tarpinis ispanų 2301, 2302, 2610

Garbės / APDOVANOJIMAI

Meksika Studijų užsienyje Vasaros Grantas, 2016
UH Mokymo apdovanojimai, 2015, 2016, 2018
Disertacija brolija, 2015

KALBOS

Anglų (gimtoji)
Ispanijos (rodyti dviem žodžiu ir raštu sklandumas)
Klasikinė lotynų (raštu)

Narystė / Atstovybės

Nacionalinė asociacija Latino Menų ir Kultūros
Asociación Internacional de Literatūra Cultura y Femenina hispanica
šiuolaikinių kalbų asociacijos

Gyvenimo aprašymas Rašymas Patarimai

Ar kelios versijos Jūsų CV
Negalima tiesiog parašyti vieną CV ir naudoti jį kiekvieną poziciją taikote.

Svarbi : ar tikslingai ir orientuota versijas savo gyvenimo aprašymą ir naudoti juos pakeisti.

Laikyti jį trumpas 
Jei įmanoma, pabandykite išlaikyti savo CV trumpa ir glausta. Įtraukti santraukas savo užimtumo ir švietimo, o ne daug informacijos. Naudoti oficialų (ne slengas ar santrumpos) Kalba, rašyti paprastai ir aiškiai.

Tiesą sakant 
Jis gali būti viliojanti per daug lako CV ir padaryti mūsų išsilavinimo ar darbo istoriją garsą šiek tiek geriau, nei jie yra. Jei norisi ištiesti tiesą apie savo darbo istoriją – ne. Jis bus grįžti į nemalonų jums.

Dauguma darbdavių atlikti orientacinių ir asmens patikrinimus ir, jei jūsų gyvenimo aprašymas neatitinka tikrojo savo darbo istoriją ar išsilavinimą, jums greičiausiai gauti sugauti tam tikru momentu – arba jums bus supjaustyti kaip kandidato ar jums get fired, jei turite jau buvo išnuomotos.

Patikrinkite Formatas
pažvelgti į savo gyvenimo aprašymą formatu. Ar yra daug baltos vietos? Ar tai užstatyti? Ar jūsų formatavimą nuosekliai (paryškintai, pasvirusiomis raidėmis, arba tarpai, ir tt) ir yra bendras vaizdas, kad savo CV suteikia profesionalus ir poliruoti vieną?

Įrodymas Jūsų Gyvenimo aprašymas
Dukart patikrinkite savo gyvenimo aprašymą už rašybos ir gramatikos klaidų. Tada paprašykite, kad kas nors jį peržiūrėti jums – tai dažnai sunku pagauti mūsų klaidų.

Kada Naudokite gyvenimo aprašymą Vietoj CV

Jungtinėse Amerikos Valstijose, curriculum vitae naudojamas taikant akademinio, švietimo, mokslo, ar mokslinių tyrimų pozicijas. Gyvenimo aprašymas, taip pat gali būti naudojami siekiant taikyti stipendijų ir dotacijų. Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Afrikoje, Azijoje, darbdaviai gali tikėtis gauti gyvenimo aprašymą, o ne atnaujinti.

Pasirinkti tinkamą gyvenimo aprašymą formatas

Įsitikinkite, kad jums pasirinkti curriculum vitae formatą, tinkamą poziciją prašote. Jei kreipiatės dėl bendravimo, pavyzdžiui, jums nereikės įtraukti asmeninę informaciją, kuri gali būti įtraukta į tarptautinės CV.

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *