Kaip paklausti, jei pozicija Ar nuotoliniu Darbas

Posted on

Kaip paklausti, jei pozicija Ar nuotoliniu Darbas

Jei įmonė nėra konkrečiai pasakyti pozicija yra nuotoliniu darbas aprašyme, tada greičiausiai ji neketina samdyti Nuotolinio tiesiogiai. Ir tai gana dažnas. Nuotolinis dažnai gražintis leidžiama po darbuotojo įrodė jo ar jos produktyvumą biure. Ir sprendimas dažnai gaminamos pagal individualius vadovų, net jei bendrovė turi Nuotolinis politiką.

Jei nebūtų priimti poziciją, kad nėra nuotoliniu Darbas, tada jūs turite šiek tiek numesti klausia tiesiai jei nuotolinį yra galimybė šioje pozicijoje. Bet jūs turbūt dar nori palaukti, kol buvo pagaminti arba kol pasiūlymas.

Tačiau tik todėl, kad bendrovė neturi samdyti Nuotolinio tiesiogiai nereiškia, nėra tokioje padėtyje, tapdama nuotoliniu darbas ateityje galimybė. Ir jei jūs vis dar norite šio darbo, net jei nėra Nuotolinis leidžiama, jūs turite būti subtilus sužinoti apie įmonę Nuotolinis politiką.

Jei įmonė yra ne nuotoliniu draugiškas, klausia apie nuotolinį gali rimtai pakenkti jūsų šansai gauti darbą. Paimkite žingsnis po žingsnio požiūrį rankioti informacijos apie nuotolinį.

Pirma, mokslinių tyrimų

Jei pažįstate žmonių, kurie dirba įmonėje (kuris nėra susijęs su įdarbinimo procese), paklausti, kaip nuotoliniu draugiškas ji yra. Ar jis ar ji žino, bet kas telecommutes? Jei taip, kaip dažnai? Ar yra Nuotolinis politika?

Jei jūs nežinote, bet saviškių, mokslinių tyrimų bendrovei gauti savo požiūrį į darbą ir gyvenimą klausimais jausmą. Skaityti naujienas apie įmonę. Check out sąrašus nuotoliniu draugiškas įmonių. Ieškokite įkalčiais darbo aprašyme. Ar tai paminėti “lankstumą” ar kitų darbo ir gyvenimo privalumus?

Tačiau reikia nepamiršti, kad tik todėl, kad kompanija leidžia šiek tiek nuotolinį, tai nereiškia, kad padėtį prašote galima telecommuted.

Klauskite Netiesioginės Klausimai

Klauskite apie valandas ir biuro vietą. (Ar padėtis yra šiame biure? Kokie darbas darbo valandas?) Tai yra nekenksmingų klausimų, kurie galėtų derlius šiek tiek informacijos. Pabandykite pasiimti subtilių užuominų apie savo pašnekovų požiūrių darbo ir asmeninio gyvenimo klausimais. Ar jie atrodo atvira lanksčių valandas?

Jei ženklai yra geri (tiek ant Nuotolinis požiūrį ir jūs gaunate pasiūlymą), nuspręsti, ar norite būti šiek tiek labiau tiesioginis apie tai klausia bendruosius klausimus apie įmonės Nuotolinis / laisvas darbo dienos režimas politiką. Jei nuotolinį yra leidžiama, tačiau tik kiekvienu atveju atskirai, atveju, jūs galbūt norėsite sustoti čia. Palaukite, kol jūs buvote ne darbo dėl kol vėl auklėti nuotolinį.

Klauskite tiesiogiai, jei išdrįstų

Jei įmonė yra ne nuotoliniu draugiškas ir jūs paklausti apie tiesiogiai telecommuting, tikriausiai nebus gauti darbą. Taigi pagrįsti savo sprendimus dėl kiek tęsti tai, kiek jūs norite šio darbo, jei jūs negalite nuotoliniu ne visiems.

Jei jūs nuspręsite paklausti, jei pozicija gali tapti nuotoliniu darbą, palaukite kol darbo pasiūlymas yra pagamintas. Pabandykite įdėti teigiamą nugara nuotolinį bendrovei, ty panaikinant važinėti būtų jums labiau produktyvus, tai leistų sutaupyti biuro patalpas ir tt

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *