7 pagrindinės darbo namuose taisyklės, siekiant padidinti jūsų produktyvumą

Posted on

7 pagrindinės darbo namuose taisyklės, siekiant padidinti jūsų produktyvumą

Kai bandote suderinti asmeninį profesinį gyvenimą vienoje vietoje, visada gali atsirasti keletas netikėtų raukšlių, kurios sumažina jūsų profesinį produktyvumą. Tačiau daugelio namuose dirbantiems darbuotojams kylančių problemų (pvz., Pertraukimų, blaškymo ir pan.) Galima išvengti nustatant kai kurias darbo namuose taisykles savo šeimai, sau ir net bendradarbiams. Nors kiekvienos šeimos namuose darbo tvarkos specifika skirsis, spręskite šiuos septynis klausimus, kad užtikrintumėte savo produktyvumą

1. Nustatykite (ir stebėkite) darbo valandas

Kai dirbate biure lauke, grįžimas į namus yra signalas, kad jūsų darbo diena baigėsi. Jei jau esate namuose, darbas gali lengvai trukti vakare ar savaitgaliais. Bendradarbiai gali pamanyti, kad kadangi jūs dirbate namuose, jūs visada esate pasiekiamas. Arba atvirkščiai, galite atitraukti dėmesį tuo metu, kai manote, kad esate darbe. Vienas iš sprendimų yra iš anksto nustatyti darbo valandas.

Tai gali būti tiek paprasta, kiek sudaryti psichinį planą kiekvienos dienos pradžioje, arba sudėtinga, pavyzdžiui, užpildyti mėnesio tvarkaraštį, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Svarbiausia, kad jis būtų realus.

Patarimas: jei dirbate nuotoliniu kompiuteriu, jūsų darbdavys gali būti nustatęs jums darbo valandas. Jei esate nepriklausomas rangovas ar namų verslo savininkas, galbūt norėsite atsižvelgti į tam tikrą lankstumą savo dieną. Įsitikinkite, kad numatytos darbo valandos yra žinomos visiems jūsų namų ūkiams. Jei vaikai nesupras jūsų tvarkaraščio, jie nesupras savo vietos jame.

Norėdami užtikrinti, kad dirbate kada turėtumėte, apsvarstykite galimybę laikyti žurnalą ar naudoti laikmatį, net jei to nereikalaujate iš jūsų. Jūsų įspūdis, kiek valandų dirbate, gali būti ne toks tikslus, kaip manote.

2. Nustatykite (ir pasieksite) tikslus

Nepakanka tik nustatyti tvarkaraštį; turite išsikelti tikslus, kuriuos pasieksite per tą laiką.

Galbūt tikslo nustatymas, nesvarbu, trumpalaikis, vidutinės trukmės ar ilgalaikis, jau yra jūsų darbo su namie sutarties su darbdaviu dalis. Tačiau jei ne, turėtumėte tai padaryti patys ir įsitikinti, kad tai pagrįsta tvirtu jūsų vertybių pagrindu.

Svarbu : kurdami savo tikslus, pradėkite nuo ilgalaikio ir dirbkite atgal. Kur norėtumėte, kad per metus būtų jūsų namų verslas? Kokius projektus norite įgyvendinti per ateinančius šešis mėnesius savo darbe? Tada eikite atgal, kad nustatytumėte veiksmus, kurių turite imtis šiems tikslams pasiekti, ir įtraukite juos į savo kasdienę ar savaitinę rutiną. Periodiškai vertinkite savo pažangą.

3. Apribokite šeimos narių pertraukimus

Kas turėtų būti pertraukiamas darbo metu, turėtų būti aiškus visiems, taip pat ir suaugusiems. Vaikai linkę pamiršti taisykles, o suaugę mano, kad jų netaiko.

Jei jūsų vaikai yra maži, jūsų taisyklės turės būti laisvesnės nei tuo atveju, jei jūsų vaikai yra pakankamai seni, kad galėtų pasirūpinti savo poreikiais. Bet net kai jie sugeba, tai dar nereiškia, kad jie to norės. Laikykitės reagavimo į pertraukas linijos ir galiausiai jie nustos klausti ar bent jau tiek paklausti.

Patarimas : vienas iš būdų sumažinti vaikų trikdymą yra kiek įmanoma suplanuoti jų dieną. Iš anksto išdėstykite užkandžius, drabužius ir pan. Suplanuokite, ką vaikai turėtų daryti dirbdami. Darykite nedideles pertraukėles dienos metu. Jei vaikai žino, kad tam tikru metu išeisite iš savo kabineto, lengviau laukti, kol papasakosite naujausias naujienas.

Jei turite vaikų priežiūrą, suteikite auklei įgaliojimus neišbėgdami iš savo kabineto, kai išgirsite savo vaiko verksmą. Patikėk, kad tavo auklėtoja su tuo gali susitvarkyti.

Jei globėjas yra jūsų sutuoktinis, valdžia gali būti ne problema, tačiau jis ar ji gali jaustis laisviau, jei trukdytų jums, nei auklė. Nesvarbu, kas yra jūsų globėjas, iš anksto aptarkite, dėl ko verta trukdyti.

4. Sumažinkite blaškymąsi

Kitų pertraukimai nėra vienintelė blaškymo forma, su kuria susiduria namų darbuotojai. Visi mus gali atitraukti el. Paštas, socialinė žiniasklaida, namų ruošos darbai, televizija ir daug daugiau. Norint išvengti blaškymo, kai dirbate namuose, jums reikia savidisciplinos. Ir svarbiausia tai tobulinti yra suprasti savo silpnybes. Kaip minėta anksčiau, turint laiko ir veiklos žurnalą, gali būti naudinga atskleisti, kur nutolsi. Sužinoję, kas jus atitraukia, nustatykite sau taisykles, valandas, tvarką ir tikslus.

5. Sukurkite produktyvią darbo aplinką

Produktyvios aplinkos sukūrimas prasideda nuo jūsų fizinės darbo vietos, bet ne tik tai. Idealus yra atskiras namų biuras su durimis, tačiau mes ne visi turime tam vietos. Kad ir kur dirbtumėte, ar tai būtų valgomojo, ar jūsų miegamojo kampelis, jis turėtų būti tam skirtas. Kasdien nustatyti ir skaidyti savo darbo vietą neveiksminga. Tai turėtų būti vieta, kur jums greičiausiai trukdoma.

Jei turite tam skirtą namų biurą, tai, ar vaikai į jūsų kabinetą leidžiami darbo metu, yra vienas svarbiausių sprendimų, kurį turėsite priimti. Jei dažnai rengiate susitikimus telefonu ar vaizdo įrašuose, gali reikėti uždarų durų politikos. Jei leisite vaikus savo kabinete, jums greičiausiai reikės keleto taisyklių. Jie gali būti pakankamai paprasti, kad net ir mažieji vaikai galėtų juos sekti: trankyti prieš įeidami arba niekada neįeikite, kai esate telefone, ar visada naudokite tylius balsus.

Produktyvios aplinkos nustatymas taip pat yra tai, kaip prisistatote darbui. Net jei niekada neturite vaizdo susitikimų, prieš pradėdami dirbti, sutvarkykite ir apsirengkite. Gali atrodyti, kad darbas jūsų PJ bus puikus, tačiau tai nėra tinkama mintis efektyviai dirbti.

6. Tinkamai atlikti daugiafunkcinius uždavinius

Mes visi kartais stengiamės, bet kai dirbate namuose (ypač su vaikais), gali kilti pagunda tai padaryti per daug. Tai gali padėti jums atlikti keletą darbų, susijusių su pusiau baigtais projektais, ir vaikams, kurie jaučia, kad niekada nesulaukia viso jūsų dėmesio.

Triukas – efektyviai atlikti daugiafunkcinius uždavinius ir tai daryti ribotai. Patogu sudėti skalbinius vykstant garso konferencijos skambučiui arba patikrinti el. Laišką, kol laukiate vaiko pasiėmimo iš užsiėmimų. Tačiau bendraudami su savo vaiku jūs norite būti visiškai šalia arba atidėti, kol galėsite skirti visą savo dėmesį.

7. Būkite prieinami

Kai dirbate nuotoliniu būdu, darbdavys, klientai ar klientai turi pasitikėti, kad dirbate jų vardu taip, kaip jie tikisi. Norėdami sukurti šį pasitikėjimą, turėsite būti prieinami. Tai reiškia, kad reikia efektyviai rašyti el. Laiškus ir greitai atsakyti kitiems. Tai reiškia, kad reikia pasiimti telefoną ir paskambinti, kai reikia. Tai gali reikšti net retkarčiais einant į biurą.

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *