Kaip pasirinkti geriausią Atnaujinti formatas

Posted on

 Kaip pasirinkti geriausią Atnaujinti formatas


Jūs padaryti savo mokslinių tyrimų ir pasirinko geriausią CV tipo, darbo pradžios ir savo patirtį, įgūdžius ir pasiekimus. Bet tai tik pirmas žingsnis kuriant profesionalų CV, kad bus gauti nuomos vadybininkas dėmesį.

Patarimai renkantis geriausią stilių savo CV

Jei norite atnaujinti pakilti virš konkurse, turite daugiau galimybių padaryti. Pavyzdžiui, kas geriausia šriftą naudoti savo CV? Kaip didelis (ar mažas), jei jūsų šrifto būti? Jei naudojate drąsus ir kursyvas užskaityti savo subheads, pareigybių pavadinimus ir kitas funkcijas? Yra kūrybinis atnaujinti gera idėja – o jei taip, tai kaip kūrybinės turėtumėte gauti?

Žinokite savo auditoriją

Rašydami CV, pirmas dalykas, reikia nepamiršti, yra jūsų auditorija. Jei pateikdami savo paraišką internete, tai reiškia, sukurti CV, kad lengva skaityti tiek nuomos vadovams ir kandidačių sekimo sistemos (ATS).

Apskritai, tai bloga idėja gauti per išgalvotas. Nestandartiniai šriftai, pernelyg formatavimas, ir kiti dekoratyviniai elementai bus ne padaryti jį per ATS, ir gali sukelti iškraipytas arba neįskaitomas CV nuo HR asmens perspektyvos kitame gale.

Be to, tai gera idėja, kad žinote, organizacijos jūs piršimasis kultūrą. Tradicinių pramonės šakų, pavyzdžiui, finansų, greičiausiai, bus raukytis dėl kūrybinio gyvenimo aprašymą, tuo tarpu reklama arba dizaino kompanijos gali būti vartojamas kartu su savo estetinį jausmą. (Vėlgi: tai tik verta rizikos, jei jūs perduodant savo CV asmeniškai ar tiesiogiai prie adresato elektroninio pašto Viskas, kas eina per internetinę paraiškos procesas turėtų būti kuo labiau standartizuotos.).

Daryk paprastai

Yra keletas priežasčių, kodėl tai svarbu išlaikyti formatavimą savo CV paprasta. Pirmiausia, vėlgi, daug vėl pirmiausia perskaityti kandidačių sekimo sistemos, o ne žmonių. Tos sistemos geriausiai dirbti skaitant paprastą tekstą, o ne išgalvotas formatavimą. Jeigu pareiškėjas sekimo sistema negali skaityti savo CV, nuomos vadybininkas gali tiesiog mesti jį.
Tai taip pat svarbu, kad nuomos vadybininkas, kad būtų galima lengvai skaityti savo CV. Pagrindiniai, skaitymo šriftus, kaip Arial, Verdana, Calibri, ir Times New Roman užtikrins Jums savo CV bus skaityti.

Kai esate pasirinkę šriftą savo CV, šrifto dydis turi būti tarp 10 ir 12, kad būtų galima skaityti. Jis gali jaustis pagunda padaryti šrifto savo CV labai mažas, todėl jūs galite įtraukti daugiau informacijos apie kiekvieną darbą, ir vis dar turėti savo CV telpa viename puslapyje. Tačiau atsispirti šį norą – mažytė šriftas yra sunku skaityti, o galiausiai nugalėti savo CV anketa paskirtį.

Jūsų CV taip pat turėtų būti spausdinami juoda ir balta, o ne spalvos. Kitos spalvos paprastai yra blaško nuomos vadybininkas.

Jūs turite tam tikrą skiltį antraštes lankstumą. Jūs galite padaryti tai šiek tiek didesnis ir / ar paryškinti.

Jūs taip pat turėtų padaryti savo vardą (ne iš savo gyvenimo viršuje) stovi. Jūs galite padaryti jūsų vardas šiek tiek didesnis, o gal ir paryškinti, pabraukti, ar išskirti kursyvu.

Būkite nuoseklūs

Ar būti nuoseklus savo formatavimo. Pavyzdžiui, jei jūs drąsus vienas skirsnio pavadinime, drąsus juos visus. Jei pabrėžti įmonės pavadinimą, įsitikinkite, kad kiti pabrėžė taip pat.

Be to, nereikia per daug kapitalizacija, drąsus, kursyvas, pabrėždamas, ar kitų pabrėžiant savybes. Vėlgi, pagrindinė veikia geriausiai.

Kai gauti kūrybingi

Paprastai, jūs turėtumėte naudoti skaitoma, spausdinimo šriftą, pavyzdžiui, Times New Roman, Arial, ar Calibri. Tačiau, jei jūs kreipiatės į grafinio dizaino ar reklamos (kai atnaujinti išdėstymas ir dizainas gali būti jūsų vertinimui) padėtyje, darbdaviai gali būti atvira alternatyvių šriftų, spalvų ir net netradicinėms aprašymai.

Tačiau, nesvarbu, ką, įsitikinkite, kad šrifto jums pasirinkti yra įskaitomas į nuomos vadybininkas. Ir manau, kad labai atidžiai prieš naudojant alternatyvų šriftą. Įsitikinkite, kad jis nesiruošia skauda jūsų šansai gauti darbą. Jei pažįstate žmonių, kurie dirba įmonėje, reikt jiems savo mintis prieš pateikiant Netradicinės CV, arba CV su kūrybine šriftu ar spalva.

Kaip pasirinkti šrifto

Skaityti toliau dviem būdais Pasirinkite šriftą ir šrifto dydį jūsų CV.

1 variantas:

  • Pasirinkite šriftą ir šrifto dydį iš sąrašo ne jūsų dokumento viršuje, prieš pradėdami rašyti CV.

2 variantas:

  • Įveskite savo gyvenimo aprašymą.
  • Paryškinkite CV.
  • Arba pasirinkite šriftą iš pop-up langus (dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ir pasirinkite “font”), arba pasirinkite šriftą iš sąrašo dokumento viršuje.
  • Pasirinkite šrifto dydį, kurį norite naudoti tą patį kelią.

Patvirtinantį Jūsų Šrifto pasirinkimas

Po to, kai pasirinkote šriftą ir šrifto dydį, tai visada išmintinga atsispausdinti ir pažvelgti į savo CV kopiją. Kaip jūs skaitote, paklauskite savęs: Ar CV lengva nuskaityti per? Jei turite prisimerkti skaityti, arba mano, kad šrifto atrodo ankšta, pasirinkti kitą šriftą arba pasirinkite didesnį dydį šrifto.

Jei puslapis atrodo labai užimtas ir paini – pavyzdžiui, jei yra per daug žodžių paryškinti, kursyvu, ir pabrėžė – padaryti savo CV stilius paprastesnis.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *