“Qualcomm Stažuotė Programos apžvalga

Posted on

"Qualcomm Stažuotė Programos apžvalga

“Qualcomm “, pirmaujanti kūrėjas ir novatorius pažangių bevielių technologijų, produktų ir paslaugų, buvo įkurta 1985 metais ir yra įsikūręs San Diego, CA. “Qualcomm turi daug briaunų ir padalinių , kurie visi sutelkti dėmesį teikiant labiausiai naujoviškas belaidžio ryšio sprendimų asmenų visame pasaulyje.

stažuotės

Kiekvienas “Qualcomm vidaus dirba tiesiogiai su mentoriaus, kuris lydės juos visą savo stažuotės. Mentoriai yra numatytos priemonės, padedančios jų globotinėms greitai išmokti organizacijos kultūrą, susipažinti su turimais ištekliais, siekiant gauti baigti laiku individualius projektus. Pateikdami globa savo stažuotojams, “Qualcomm suteikia neįkainojamos išteklių, siekiant padėti studentams mokytis ir augti karjeros, kuri atitinka jų interesus.

“Qualcomm siūlo tris devynerių mėnesių stažuotes studentams per mokslo metus. Šios stažuotės patirtis suteikia realaus pasaulio patirtį ir galimybę studentams išmokti nuostabų technologiją, todėl jie gali visiškai išnaudoti žinių jie įgyja klasėje ir transporto, kad visą laiką ateities karjerą. “Qualcomm” siūlo daugiau nei 800 stažuočių ir Co-op patirtimi studentams kasmet.

“Qualcomm teikia šias mokymo ir tęstinio mokymo išteklius visoje studento stažuotės patirtimi:

  • Kiekvienas vidaus gauna mokymus lyderystės plėtros, priežiūros įgūdžių, laiko valdymo ir pažangios belaidžio ryšio technologija per Qualcomm gyvų ekvivalentas sesijų, interneto pagrįstas programas, ir kompiuterinį mokymą.
  • Kiekvienas vidaus galės pritaikyti savo profesinį tobulėjimą per interneto plėtros priemonių naudojimą suderinti mokymąsi padėti patenkinti įmonės tikslus ir uždavinius.
  • Praktikantai yra suteikta galimybė išmokti klausytis vieni iš labiausiai nusimanantys ir profesionalių žmonių veiklą per Qualcomm vykdomosios Speaker Series.
  • “Qualcomm suteikia apdovanojimai mokymosi centrą, kuris suteikia studentams su vieta, kur jie gali sužinoti apie įmonę ir jos technologijas, taip pat plėtros sprendimus vietos, regioninių ir tarptautinių biuruose.
  • “Qualcomm taip pat suteikia didelę biblioteką, kad yra užpildytas su švietimo ir techninių išteklių, kurie padės stažuotojai plėsti savo žinias ir rasti sprendimus į problemas jie gali patirti atlikdamas projektus įmonėje.

Privalumai

“Qualcomm suteikia studentams su puikia on-the-darbo mokymo ir švietimo galimybių, kurios padės jiems gauti žinių ir įgūdžių, jis turėjo už Qualcomm ir panašių įmonių apsvarstyti juos kaip potencialius kandidatus būsimų darbo vietų šioje srityje. “Qualcomm” praneša, kad maždaug 60% jų stažuotojams yra samdomi kaip visu etatu dirbančių darbuotojų baigęs koledžą.

vietos

Daugelis stažuotės yra ne Qualcomm būstinėje San Diegas, CA. Taip pat yra galimybių prieinama studentams kitose JAV ir tarptautinių biuruose. Praktikantai, kurie persikelia gaus pilnai įrengtas laikiną būstą ir išsirinkti iš savo universitetą. Asmens perkėlimas patarėjas taip pat bus skiriamas intern iki jų stažuotes.

“Qualcomm turi 150 + vietas su biurais Australija, Austrija, Belgija, Brazilija, Kanada, Kinija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Honkongas, Indija, Indonezija, Airija, Izraelis, Italija, Japonija, Meksika, Nyderlandai, Filipinai, Rusija, Saudo Arabija, Singapūras, Pietų afrika, Pietų Korėja, Ispanija, Švedija, Taivanas, Tailandas, Turkija, JAE, Jungtinė Karalystė, Jungtinės Amerikos Valstijos, ir Vietnamas pavadinti tik keletas. Pareiškėjai turi patikrinti, pamatyti, kur egzistuoja dabartinės Qualcomm stažuotės galimybes ir kaip kreiptis į juos.

Taikyti

Rasti stažuočių galimybes ir išgirsti, ką darbuotojai ir studentai turi pasakyti apie savo darbo patirtį ir Qualcomm, būtinai apsilankykite jų interneto svetainėje .

Jei pasirinktas telefonu arba-asmens interviu “Qualcomm labai rekomenduoja, kad pareiškėjai visiškai pasirengti patirties padėti suteikti sau pranašumą prieš kitų pareiškėjų pranašumą šioje labai konkurencingoje darbo rinkoje.

Dėl papildomos informacijos prašome patikrinti į DUK skyrių Qualcomm svetainėje.

Kreipdamiesi dėl stažuočių būtinai patikrinkite 5 būdai, kaip patobulinti gyvenimo aprašymą ir penki paprasti būdai, kaip pagerinti savo motyvacinį laišką, prieš pateikdama savo dokumentus.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *