Kaip elgtis su Darbo paieška pandemijos metu

Posted on

Kaip elgtis su Darbo paieška pandemijos metu

Jei jūs praradote savo darbą, nes COVID-19 ar buvo į darbo medžioklę, kai koronavirusas hitu, nepanikuokite-ir nepasiduokite darbo paieškas viduryje.

Nors tai gali būti nelengva, yra būdų, kaip jūs galite pandemijos metu sėkmingai ieškoti darbo. Kai kuriose pramonės šakose yra pjovimo atgal, bet kiti nuomos.

Pastaba : Kai kurios organizacijos reikės daugiau darbuotojų nei anksčiau, ir jie gali tekti juos gauti laive greitai.

Paieška tiesų už “skubiai išsinuomoti” ir jūsų vietą, kad galėtumėte peržiūrėti nedelsiant angų. Tai duos jums tai, ką darbo paklausa savo vietą jausmą.

Žemiau yra keletas patarimų ieškant darbo pandemijos metu.

Patikrinkite Jūsų privalumai

Prieš pradėdami ieškoti darbo, būti tikri, kad jūs rinkti jokių darbo praradimo išmokas, į kurias jūs teisę. Pasitarkite su savo žmogiškųjų išteklių departamentas ar vadybininkas informacijos apie tai, kas yra.

Svarbi : Jums gali būti gauti bedarbio pašalpas. Jei jūs praradote savo darbą, nes COVID-19, išsiplėtė nedarbo draudimo gali būti prieinami.

Federalinė vyriausybė, valstybės vyriausybės ir kai kurie darbdaviai teikiant papildomą nedarbo kompensacija už paveiktų darbuotojų. Standartiniai Valstybinė bedarbio išmokos yra jau vietoje.

Daugelyje valstybių, galite kreiptis dėl išmokų internete. Pasitarkite su savo valstybės nedarbo biuro svetainėje tinkamumo ir naudos gaires.

Pasiruoškite Darbo paieška

Atnaujinkite savo CV “ir” LinkedIn profilis. Jei jūs neturėjote ieškoti darbo laiką, šiek tiek laiko atnaujinti savo CV ir “LinkedIn”. Būtinai įgnybti savo CV darbui, kurį norite kaskart taikyti.

Rašyti motyvacinį laišką. Be to, laiko parašyti motyvacinį laišką kaskart kreiptis dėl darbo. Tai padės jūsų paraiška gauti pastebėjau. Ne raštu viena gali pakenkti jūsų šansai gauti samdyti. CareerBuilder “praneša, kad 10% apklaustų darbdavių sakė neįskaitant motyvacinį laišką, buvo akimirksniu spręsti pertraukiklis.

Atkreipkite dėmesį į darbo rinką

Ne kiekvienas užsiėmimas ir pramonė turės įtakos taip pat. The Washington Post “praneša, kad pirmieji atleidimus, susiję su koronaviruso nukentėjo į darbo rinką praeitą savaitę.

Įmonės kelionės, maitinimo paslaugas, svetingumą ir renginių planavimas buvo ypač skaudūs, taip pat tiems, įsikūrusi tose srityse, kurios patyrė pirmuosius atvejais, pavyzdžiui, Vašingtono valstijoje. Kita vertus, sveikatos priežiūros srityje yra samdyti, nes yra maisto prekių parduotuvių ir valymo paslaugos.

Svarbūs : Darbuotojai neturėtų manyti, kad jų pramonė nėra nuomos.

Tačiau pramonės šakų, kaip apsipirkti internete ir pristatymo jau išaugo, ir būtiniausių paslaugų, pavyzdžiui, sveikatos priežiūros ir sandėliavimo sparčiai nuomos patenkinti paklausą. Kai kurie darbai yra klesti, o darbdaviai aktyviai verbuoti kandidatus užimtumo.

“Amazon” nuomos 100.000 naujų visiškai ir neakivaizdinių pozicijas visoje JAV jos vykdymo centrų ir pristatymo tinklo patenkinti paklausą iš žmonių remiasi savo paslaugas.

Walmart yra samdyti 150.000 naujų bendrininkų dirbti parduotuvėse, klubuose, paskirstymo centrų ir vykdymo centrų. Šie vaidmenys bus laikina, tačiau gali konvertuoti į nuolatinių vaidmenų laikui bėgant.

Bendrovė taip pat įgyvendinant naują procesą pagreitinti nuomojanti už pagrindinius vaidmenis, pavyzdžiui, kasininkai ir stockers. Tipiškas dviejų savaičių pritaikymo ciklo bus sumažintas iki 24 valandų proceso.

Darbo paieška internete

tradicinis darbo paieškos metu, tai gali būti svarbu ieškant darbo ir tinklo asmeniui, taip pat internete. Atsižvelgiant į esamą padėtį, tačiau jūs norite sutelkti dėmesį į ieškant ir taikant darbo vietų internete viršų darbo vietų, socialinės žiniasklaidos ir tiesiogiai įmonės interneto svetainėse.

Ieškoti ir sekti naujų darbo skelbimų, greitai ir tiesiog pagal:

  • Atsižvelgiant į laiko organizuoti savo darbo paiešką. Tai bus, kad procesas sklandžiau.
  • Įsteigti darbo įspėjimus, todėl jums bus pranešta apie naujus siųstus, kai jie yra išvardyti.
  • Naudojant Žymas pagreitinti savo darbo paiešką.

Apsvarstykite Darbas iš namų parinktys

Su bendrojo neapibrėžtumo pandemija, jums gali rasti sau tokioje situacijoje, kai jums visiškai negali dirbti ne namie. Galbūt jūs staiga turite mažų vaikų namuose, nes jų mokyklose buvo uždarytos neribotam laikui.

Arba, gal tu turi pagrindines sveikatos problemas, kad būtų jums labai jautrūs infekcijai turėtumėte palikti savo namus.

Geros naujienos yra tai, kad, jei jūs turite interneto ryšį, turite galimybę ieškoti ir žemės darbai iš namų darbo vietų, kad bus bent papildyti savo pajamas (ir, priklausomai nuo jūsų profesionalaus profesionalumas, jums netgi gali rasti darbu iš namų darbą, kad lygiai taip pat pelningas kaip senu darbą).

Paieška Geriausi darbo vietų

Pradėkite rašyti raktažodžių frazes, tokias kaip “darbo namuose”, “laisvai samdomų” arba “nuotoliniu” į vieną iš Top darbo vietų.

Paieška atokiose ir koncertą darbo vietų

Taip pat patikrinkite svetainių, kad sąrašas koncertą darbo vietas ir nišą svetaines kaip FlexJobs, kuri nukreipiama į nuotolinio pozicijas. FlexJobs turi 20 visiškai nuotoliniu būdu įmonių, samdyti dabar sąrašas, taip pat kaip 100 geriausių įmonių su nuotolinio darbo vietų sąrašą.

Būkite pasiruošę pasiūlyti sprendimus

Tai sudėtingas laikas darbdaviams, taip pat darbuotojų. Jei galite parodyti nuomos vadybininkas, kad jūs turite ką ji mano, kad padėti įmonei sėkmingai, jums padidinti jūsų šansai gauti samdyti.

Pagalvokite apie problemas, su kuriomis įmonės susiduria ir paaiškinti, kaip jūs jas išspręsti. Nesvarbu, ar jūs kreipiatės valyti viešųjų erdvių ar rašyti kodą, būdas gauti samdyti parodyti potencialiems darbdaviams, kad jūs turite įgūdžių, kurių jiems reikia. Iššifruoti darbą sąrašą ir pabrėžti jūsų labiausiai vertingas kvalifikaciją savo motyvacinį laišką, į profilis skyriuje savo CV ir darbo interviu.

Jei galite tai padaryti savo darbą iš namų, galite turėti geresnę galimybę, nei kada nors gauti nuomos vadybininkas dėmesį. Daugelis įmonių ir profesinių paslaugų įmonės, ypač technologijų erdvėje, kyla savo darbuotojus dirbti iš namų. skrybėlių priemonės visai daug akių obuolius ant visai daug dėžutes-o kai kurie iš jų priklauso nuomos vadovams. Jei turite patirties nuotolinį, tai būtų gerai, kad paminėti savo CV.

Būkite pasirengę Ace interviu

Būkite tikri, kad esate pasirengę vaizdo interviu. Praktikos interviu per kamera. Jei Jūs niekada apklausta per Skype ar Zoom, ten yra tiek mokymosi kreivė.

Susipažinti su technologijomis ir padaryti praktikos interviu prieš pradėdami kalbėti su nuomos vadybininkas. Atkreipti ypatingą dėmesį į apšvietimo ir fono, taip pat, kaip jūsų interviu apranga rodo ant fotoaparato.

Praleisti laiką Networking

Atminkite, kad tinklų nereikalauja susitikti asmeniškai. Į LinkedIn “,” Facebook grupių ir kitų socialinių tinklų eros, jums nereikia, kad būtų galima purtyti kažkieno ranka padaryti gerą įspūdį.

Svarbi : Dabar yra ypač geras laikas užsiimti viena iš svarbiausių principų Tinklų: jei norite, kad žmonės, kurie padės jums vėliau, būti pasirengę padėti juos dabar.

Rašyti LinkedIn rekomendacijas buvusiems kolegoms. Žiūrėkite draugų atvirų pozicijų jūsų įmonėje. Pasiūlyti patikrinkite savo draugo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką. Tai suteiks jums pasitenkinimo jausmą, ir tai padės sustiprinti savo tinklą ateičiai.

Atnaujinkite savo įgūdžius

Jūs galite turėti daugiau laiko, ir jei jūs darote, tai galimybė atnaujinti savo įgūdžius. Yra daug galimybių dirbti savo profesionalumas internete, įskaitant “LinkedIn” Mokymasis, Coursera, ir daugelis kitų svetainių, kur galite išmokti naujų įgūdžių.

Būkite kantrūs ir Geras

Koronavirusas įtakojo daugybę aspektų kasdieniame gyvenime be darbo vietoje. Jei nesate klausos nugarą darbo vietų, taip pat greitai, kaip norėtumėte, būti kantrūs ir malonūs nuomos vadovams ir savo tinklą jungtis. Kiekvienas turi klausimų spręsti ir daro geriausias jie gali per sunkiu metu.

Nuomos procesas gali būti ilgesnis ir skiriasi nuo to, ką įpratę prie, bet jūs ten. Kai tai padarysite, laiko padėkoti visiems, kurie padėjo savo darbo paieškos.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *