Sužinokite daugiau apie stažuotes General Electric “(GE)

Posted on

Get Info apie galimybes, kurias galima bakalauro ir magistro studentams

"General Electric" stažuotės programa


1892 Edison General Electric Company “(įsteigta 1890 Thomas Alva Edison) ir jos pagrindinės konkurentės, Thomson-Houston Company, sujungti ir pavadinti naują organizacija General Electric Company” (GE). Suderinus Dynamo ir kitų elektros prietaisų, įskaitant kaitrinę elektros lempa, kad Tomas Edisonas atnešė prie stalo ir dominuojančios elektros inovacijų bendrovės “Thomson-Houston, kuri tapo stipresnis per susijungimų serijos. Šios dvi bendrovės galėjo derinti savo individualius patentus ir technologijas, kad būtų galima gaminti visą elektros įrenginius.

Kiekvienas gyvena šiaurės rytuose galima aplankyti inovacijų ir mokslo muziejų Schenectady, Niujorkas, kuri palaiko istorinio GE informacijos ir fotografijos archyvą savo salėje Elektros istorijos.

Praktika ir kooperatyvų

Interning GE suteikia galimybes studentams perimti kai iš sudėtingiausių iššūkių, dirbant su geriausiais žmonių ir technologijų pramonėje. “GE didžiuojasi rasti sprendimus energetikos, sveikatos ir namuose, transporto ir finansų rinkose. GE teikia stažuotės ir Co-op galimybes visame pasaulyje suteikiant studentams galimybę įgyti realaus pasaulio patirtį dirbant Šiaurės Amerikoje ar dalyvaudami vertingos patirties užsienyje. “GE buvo pasirinktas” Forbes “, kaip # 7 iš viršaus geriausių vietų intern 2012.

Jei jus domina sužinoti daugiau apie tai, “GE visą darbo laiką, kaip intern gausite konkurencingą atlyginimą ir tapti vertinamas narys GE komanda. Praktikantai ir kooperatyvų taip pat gali uždirbti tuos pačius privalumus, kurie yra prieinami GE visu etatu dirbančių darbuotojų, pavyzdžiui, sukauptas atostogų laiko ir galimybių tinklo su vadovais ir kitais stažuotojais, o lankyti informacines sesijas, karjeros mugės, socialinius renginius ir rekreacinei veiklai. Kvalifikacija pozicijas įvairiose šalyse gali skirtis.

Stažuotė & Co-Op Pozicijos galima rasti šiose vietose

 • Afrika
 • Brazilija
 • Kinija
 • Europa
 • Meksika
 • Vidurio Rytai
 • Jungtinė Karalystė
 • Jungtinės Valstijos

Specialios programos

“GE siūlo įvairių tipų skaičių programų studentams , kurie nori įgyti patirties dirbant už populiaraus ir gerai įsteigta bendrovė.

programos Laisvi

 • Patyręs Komercinės lyderystės programa (ECLP)
  Ši stažuotė yra pagrindinis plėtros galimybė būsimų pardavimų ir rinkodaros vadovais.
 • Finansų valdymo programa (MP)
  Finansų valdymo programa yra intensyvus dvejų metų pradinio lygio programa su keturiais sukimosi užduotis, įskaitant finansinio planavimo, apskaitos operacijų analizė, audito ir prognozavimą ir dažnai yra pirmas žingsnis į sėkmingą valdymo karjerą GE , MP programa padeda naujausius kolegijų absolventų toliau plėtoti savo vadovavimo ir analitinius įgūdžius mokymo klasėje ir įmonės užduotis, kurios padės padidinti savo žinias ir įgūdžius, dirbančių pramonėje.
 • Žmogiškųjų išteklių lyderystės programa (HRLP)
  GE orientuota į stiprių HR specialistų plėtros dirbti jų labai įvairios darbo aplinkos. “GE mano, kad mokymas yra raktas į besivystančių stiprius lyderius į HR specialistus vaidmenį įvairių pasaulinės kompanijos, kaip antai GE.
 • Informacinės technologijos lyderystės programa (ITLP)
  Ši programa yra skatinti techninį vadovavimą GE vadovas. IT specialistai turės galimybę augti savo vadovavimo įgūdžius, verslo sumanumo ir techninių gabumų, o pastatas karjerą, kuri siūlo neribotą potencialą augimui ateityje. Informacinės technologijos (IT) yra labai svarbus siekiant GE ateityje. Su beveik 10,000 IT specialistų maždaug 50 šalių, “GE ji yra pagrindinė sritis dėmesio ir investicijų visoje įmonėje ir yra būtina siekiant išlaikyti savo tvirtą lyderio, konkurencingumą ir sėkmę pramonėje.

Verslo stažuotės užsienyje

Afrika Stažuotės programa
“GE šiuo metu įdarbinti aukšto lygio Kolegija / Universitetas studentus dirbti administravimo ir paramos verslo valdymo funkcijos šiose vietose: Nigerija, Gana, Angola, Pietų Afrika, Zambija, ir Kenijoje.

Stažuotė Inžinerinės techninės kontrolės / Elektriniai
studentams, norintiems tapti organizacijos ir lyderis technologijų ir inovacijų norite sužinoti daugiau apie šią galimybę inžinerijos arba antrosios pakopos studentams. Ši stažuotė yra 6 mėnesių trukmės ir tie studentai, kurie sėkmingai turės galimybę dalyvauti Edison inžinerijos plėtros programos (EEDP) vyksta gegužės atrankos.

kvalifikacija

 • “GE siekia studentus baigė gegužę magistro laipsnio absolventų vieną ar daugiau iš šių disciplinų: elektronikos inžinerijos, elektros inžinerijos, valdymo inžinerijos ar bet kurio iš šių laipsnių ekvivalentu.
 • “GE ieško kandidatų, kurie turi gerai išmanyti anglų kalba, aistra technologija, komandos žaidėjas, orientuotas į procesą, smalsus, lanksti ir atvira.

Buvimo vieta:  Firenze, Italija

Finansų valdymo programa (MP) Stažuotė:

“GE pasaulio ekonomikos augimo ir operacijų -” GE Vokietija

GE MP Stažuotė yra pirmasis žingsnis, kad pareiškėjai reikia imtis dalyvauti GE prestižiniame FMP programą. Studentai, sėkmingai baigę šią programą, bus svarstoma dieninių studijų padėtį.

MP yra intensyvus dvejų metų pradinio lygio lyderystės programa, kuri apima keturis sukimosi užduotis. Dalyviai turės praleisti 6 iki 12 mėnesių pastato savo žinias ir įgūdžius konkrečiose srityse, pavyzdžiui, finansinio planavimo ir analizės (BP & A), valdymo pavyzdys ar tiekimo grandinės finansai.

kvalifikacija

 • Kandidatai privalo turėti puikų akademinį pasiekimas finansų, apskaitos, verslo studijas, ekonomika, matematika, arba inžinerijos pirmenybė.
 • Įrodo palūkanų ir kompetencijų finansų.
 • Turi būti motyvuotas ir važiuoti.
 • Turi turėti gebėjimą vadovauti ir dirbti link galutinio tikslo ir kurie turi stiprius laiko valdymo įgūdžius.
 • Gebėjimas prastumti nelaimės dirbdami tiesiogiai su plačiu žmonių grupei įvairialypėje aplinkoje.
 • Turi puikių bendravimo, tarpasmeninių ir įtakos įgūdžius.
 • Turi būti lankstus, lengvai prisitaikantis, ir geografiškai mobilus.
 • Laisvai anglų kalba (raštu ir žodžiu) ir kitos kalbos yra pliusas.
 • Kandidatas privalo turėti neribotą leidimą dirbti Europoje.

vieta

Frankfurtas

Kreipdamiesi dėl stažuočių būtinai patikrinkite Penki paprasti būdai, kaip pagerinti savo motyvacinį laišką ir 5 būdus, kaip pagerinti Atnaujinti prieš siunčiant savo dokumentus.

5 žingsniai, kaip pagerinti Tęsti

 1. Tvarkykite savo informaciją,
 2. Pabrėžti savo kvalifikaciją
 3. Naudokite kulka taškų rodyti svarbią informaciją
 4. Įtraukti tik aktualią informaciją, ir pašalintos bet kokios netvarkos
 5. Įsitikinkite, kad jūsų CV yra klaidų

5 žingsniai, kaip pagerinti motyvacinį laišką

 1. Adresas savo motyvacinį laišką į tinkamą asmenį
 2. Įamžinkite skaitytojo dėmesį
 3. Padarykite savo motyvacinį laišką išsiskirti
 4. Įsitikinkite, kad jūsų motyvacinis laiškas yra klaidų
 5. Klauskite interviu metu Jūsų laiško pabaigoje

Atlikdami šiuos dešimt žingsnių, jums bus gerai jūsų būdas gauti sau pastebėjau, darbdaviai tikisi gauti paragino interviu. Vienintelis tikslas CV ir motyvacinį laišką, yra žemės interviu, todėl pastangų reikia, kad pagerinti savo dokumentus yra verta pastangų.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *