Top 5 Nukreipę dėmesį telecommuters Venkite

Posted on

Top 5 Nukreipę dėmesį telecommuters Venkite

Mes visi turime išvengti ramiai darbe. Ir kai kurie iš mūsų yra geriau ją nei kiti. Tačiau telecommuters gauti nesąžiningai pabalnojo su gauti sidetracked, kai iš tiesų, biurai alsuoja žmonių ir dalykų, kuriuos reikia traukti savo dėmesį nuo išgalėmis spręsti šią užduotį reputaciją.

Daug kas priklauso nuo individo gebėjimo išvengti trukdžių, nebūtinai darbo aplinkoje. Tai yra atvejis, tai dar svarbiau, kad būtų išvengta ramiai dirbdami namuose kaip Nuotolinio, jei jūs norite, kad jūsų darbas-namuose išdėstymas tęsti.

Ir tiems, kurie yra nepriklausomi rangovai, dirbantys namuose, ramiai gali sumažinti savo produktyvumą ir sumažinti į savo bottom line. Ir tik sau atsakymus į, ji gali būti lengviau duoti į pagundą.

Taigi, kaip elgtis su ramiai? Tai tikrai priklauso nuo to, kas blaško jus, bet čia yra keletas patarimų, kaip išvengti šių tipiškų ramiai.

Ji gali atrodyti negeras pasakyti, bet aš bet jūs galite atspėti, ką (ar kurie) pirmoji išsiblaškymas išvengti yra.

Draugai ir šeima

Neatrodo malonu skambinti draugams ir šeimos ramiai, bet jei jie nesupranta, kad, kai esate “darbo namuose”, kuri reiškia, kad esate dirbti, tada jie išsiblaškymas. Ir tai ne tik vaikai, sutuoktiniai, draugai, ir kaimynai visi galime padaryti reikalavimus savo laiką, kad jie nebūtų, jei dirbote biure. Svarbu įdėti tinkamo dydžio vaikų vietoje ir nustatyti darbo ne namuose pagrindines taisykles.

namudė

Tai ypač vienas yra unikalus nuotolinį. Biure aplinkoje, jūs nesate linkę bandyti paleisti skalbinių tarp susitikimų apkrovą, nors daugelis biuro darbuotojai gali padaryti asmens telefono skambučius, naršyti informacijos internete arba paleisti keletą siuntinys apie įmonės laiku. Ir taip pat, tai gali būti OK savo darbo tvarkos gauti šiek tiek namų ruošos padaryta per darbo valandas, bet jūs negalite leisti tai perimti. Priklausomai nuo jūsų darbo, tai gali būti gerai, jei tas grafikas reiškia, kad jūs plauti pusryčių patiekalų per savo rytą kavos pertraukėlė, bet jūs turite sustoti.

Ir geriausias būdas išlaikyti ją kontroliuoti yra turėti planą. Nustatymas (ir gyvuos) su namudininkais tvarkaraštį visai šeimai, įskaitant favoritai už vaikų, tai reiškia, kad namų ruoša netaptų užduotis deleguotas asmuo Darbas iš namų.

Elektroninio pašto ir tiesioginių pranešimų

Ne visi ramiai yra asmeninio pobūdžio. Kartais ramiai iš tikrųjų gali būti dalis esminių funkcijų mūsų darbo vietas. Pavyzdžiui, nors šie ryšių rūšių yra labai svarbus Nuotolinio jie gali suvalgyti daug laiko. Galų gale, ji paprastai trunka ilgiau parašyti laišką, nei ką nors paaiškinti asmeniškai.

Mokymasis rašyti veiksmingą laišką gali padėti, nes jei yra aišku, jūsų laiškų, galite išvengti atgal ir pirmyn daug klausimų. Tačiau kartais mes tiesiog įdėti šiuos įrankius toli, siekiant sutelkti dėmesį į užduotį po ranka. Uždaryti savo elektroninio pašto adresą arba momentinių pranešimų programa, kai jums reikia pailsėti. Arba, galbūt, tik atidaryti juos pagal grafiką, tikrinti elektroninį paštą ryte, po pietų ir prieš mesti dieną.

Telefono ir tekstai

Kaip elektroniniu paštu, kai telefonas yra būtinas Nuotolinio. Tačiau tai dar labiau tiesioginis sustabdymo, ką dirbate, kai ji rings.Both asmeninė ir su darbu susijusias telefono skambučiai gali priimti jus išjungtas užduotį. Gerai išnaudoti skambintojo ID ir tegul ragina eiti į balso paštu, kai esate užsiėmę. Apriboti asmeninius skambučius darbo metu.

Socialinė žiniasklaida ir interneto naršymas

Žinoma, šie dalykai atitraukti mūsų bendradarbius atgal biure, bet tai yra viena vieta, kur priežiūrą trūkumas gali padaryti dar blogiau už Nuotolinio ar nepriklausomas rangovas. Jei tai yra problemos, Jums gali tekti eiti šalto Turkija ir visiškai uždaryti juos žemyn per darbo valandas. Jei jie yra tik nedideli pagundų, tiesiog riboti juos tam tikru gali būti veiksmingos. Bet kuriuo atveju, nors, jūs tikriausiai nenorite turėti juos nuolat veikia jūsų kompiuteryje.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *