Pagerinti savo futbolininko karjerą motyvacinį laišką

Posted on

Pagerinti savo futbolininko karjerą motyvacinį laišką

Motyvacinį laišką leidžia jūsų asmenybę shine through, suteikia jums galimybę skatinti renginiai jūsų CV ir prisistatykite, leidžia jums pritaikyti savo pranešimą į individualų darbdavio, ir suteikia jums galimybę apibūdinti, kodėl esate gerai tinka darbas. Tai galingas įrankis!

Taip pat jūsų šansas parodyti savo bendravimo įgūdžius ir savo įsipareigojimų lygį ir entuziazmo dėl atviros sporto karjeros poziciją. Štai keletas patarimų, kurie suteiks Jūsų motyvacinis laiškas postūmį:

Suasmeninkite savo motyvacinį laišką

Labiausiai rekomenduojame iškirsti savo CV į vieną puslapį, arba bent jau ją sutrumpinti. Motyvacinį laišką leidžia pasiūlyti specifiką, kad negali parodyti jūsų CV.

Jei jūs uždirbote visi konferencija pagyrimu futbole, o dabar jūs kreipiatės dėl futbolo trenerio poziciją, motyvacinis laiškas siūlo jums galimybę pasikalbėti apie šią patirtį. Nors atnaujinti gali būti sumažintas iki, “uždirbo” viskas konferencija pagyrimu futbolo “motyvacinį laišką leidžia galimybę kalbėti apie priežastis jums pavyko pasiekti, kad garbę.

Jei organizavimas yra jūsų stiprybė, įsitikinkite, kad rodo per savo motyvacinį laišką. Jei tai kūrybiškumas, leiskite, kad įgūdžių šou per profesionaliai, tačiau stilingas motyvacinį laišką.

Tikslinė motyvacinį laišką konkrečią poziciją

Būtų idealu, jei ne turite padaryti daug pokyčių į savo futbolininko karjerą tęsti, bet būti pasirengę padaryti reikšmingų pokyčių į kiekvieną motyvacinį laišką. Labai skiriasi motyvacinis laiškas yra dažnai reikalingas, jei vienas pozicija jums vykdo labai skiriasi nuo kito bandote žemės.

Sutelkti dėmesį į požymius, kurie padės jums būti geriausias kandidatas į pareigas. Jei yra reklama ar kontaktas rodo ką apie padėtį kvalifikacija yra, Komisija peržiūri tas kvalifikaciją ir spręsti kiekvieną iš jų. Dėmesys, kodėl esate gerai tinka darbui, kaip jūs kalbėti apie savo kvalifikaciją.

Jei neatitinkate vieną kvalifikaciją, dabar yra jūsų šansas paaiškinti, kodėl darbdavys turėtų padaryti išimtį. Tarkime, jie ieško penkerių metų patirtį, bet turite tik tris metus. Galite atkreipti dėmesį “, o aš tik treniravo vidurinės mokyklos futbolo trejus metus, aš grojo College Football visi keturi metų ir uždirbo visas konferencija pagyrimu.”

Žinoma nemeluoja ar perdėti, nes jūs nenorite pradėti darbą Tokiu būdu, rizikuoja prarasti darbą per šio klausimo ateityje, arba tai, kaip į savo proto atgal nerimauti.

Ryšiai su būsimu darbdaviu

Jei turite kokių nors asmeninių ryšių su būsimu darbdaviu, būtinai paminėti tuos, į motyvacinį laišką. Tai leis žmonėms skaityti jūsų motyvacinį laišką padaryti, kad asociacija.

Pasakykite jūs kreipiatės dėl darbo su nepilnametis lygos beisbolo komandos baigęs koledžą. Nors vidurinėje mokykloje, dirbote su šiuo komanda nuolaidų. Nemanykite, kad visi bus akimirksniu atpažinti savo vardą. Atminkite, keisti pozicijas, o gal asmuo ar du į sprendimų priėmimo procesą gali nežinoti apie savo praeities paslauga.

Galbūt jūsų buvęs bosas, ponas Smithas, kurio nuomonė yra gerbiama, minėjo, kad jums bus taikomos. Dabar, kai jūs paminėti savo ankstesnius ryšius su klubo, skaitytojas gali pagalvoti: “O taip, tai yra pareiškėjas P. Smithas man papasakojo apie.” Be to, naudoti LinkedIn atrasti ryšius su įmonės Jūs negalite žinoti.

Pasiekimai

Taigi kolegijoje ir savo pirmuosius keletą metų iš mokyklos, turite kraunamos pasiekimus dirbančius sporto departamente už nedidelį mokykloje. Jūs ieškote perkelti į naują iššūkį ir, savo kredito, kad pasiekimus savo CV sąrašas yra ilgas.

Motyvacinio laiško siūlo Jums galimybę paryškinti keletas pasiekimus, geriausiai kreiptis į konkrečią poziciją, kurią vykdo. Jei kreipiatės dėl sporto informacijos darbo, jums gali rašyti “gavau daug pagyrimu mokyklą, tačiau vienas aš ypač didžiuojamės buvo buvo pagerbtas College Sports Informacinės direktorių asociacijos 2005 m …”

Prašyti interviu

Kai jūs turite glaustai papasakojo skaitytojui, kodėl jums turėtų būti puikiai tinka darbui, būtinai išreikšti savo susidomėjimą susitikimą su savo būsimu darbdaviu. Tai dar kartą parodo, entuziazmą ir primins skaitytojui peržiūrėti savo kontaktinę informaciją.

Motyvacinį laišką Pavyzdys už sporto Darbas

Barry Alen
1234 Central City
Tempė, Arizona 85.820
000-123-4567
Email: jjock@email.com
www.linkedin.com/in/jordanjock

Kovo 24, 2019

P. Jamesas Jacksonas, vadybininkas
Grand Canyon gegnės
123 Riverrun Kelių
Glendale, AZ 91020

Gerbiamas p Jacksonas:

Priimkite šį laišką ir prie jo pridedamą gyvenimo aprašymą, kaip mano giliu susidomėjimo Lauko prie vartų Autobusų padėtį, kuri atidaryta Grand Canyon gegnių ženklas.

Per pastaruosius 7 metus, turėjau tarnauti kaip vadovas beisbolo treneris Desert View High School Tempe, Arizona privilegija. Eidamas šias pareigas, aš apmokyti daugiau nei 50 žaidėjų, kurie nuėjo žaisti beisbolo kolegijoje, nepilnametis lygoje ir didžiųjų lygiu pasiekti 4 5A valstybės čempionatas, 2 5A Valstybės prizininkus reitingą, o 6 RCOOP.

Kaip asmeniškai naudingas, nes manau, instruktavimas aukštos schoolers, I miss vasaros įspūdžių prisidėti prie beisbolo programos nepilnametis lygos. Nuo 2009 iki 2012 m, aš grojo kaip Catcher už Glendale Desert Šunys, mesdamas iš bėgikų bando pavogti antrą ar trečią nuo 60% mano bandymai. Norėčiau taip būti labai susijaudinęs apie keliavimą su Grand Canyon gegnių kaip jūsų Lauko prie vartų treneris naudojant mano įrodyta koučingo įgūdžius prisidėti prie savo 2019 vasaros sezono ir už sėkmę.

Manyje turėtumėte rasti motyvacinę treneris su visą gyvenimą trunkančio aistra beisbolo papildo gebėjimas išryškinti geriausias kiekvieno žaidėjo. Adept ne nustatyti asmenines stipriąsias ir iššūkius mano komandos nariai, aš suprantu, kaip pritaikyti mano instruktavimas stilius taip, kad iš esmės prisideda prie grotuvas augimo, tobulinimas, ir sėkmės.

Dėkojame už sugaištą laiką peržiūrint šią paraišką; Prašome leiskite man žinoti, jei yra bet kokia papildoma informacija galiu suteikti. Būčiau labai dėkingas už galimybę susitikti su jumis į asmeninį pokalbį, ir aš laukiu išgirsti iš tavęs greičiau.

Geriausi linkėjimai,

Treneris Barry Allen

Redaguoja

Be naujo skaityti motyvacinį laišką sau, įsitikinkite, kad turite patikimą draugą ar du, perskaitęs laišką. Jei kas nors šioje srityje žinote galite peržiūrėti raidę, dar geriau. Paskatinti juos ne tik ženklų rašybos, bet kritika bendrą laišką ir siūlyti bet kokias idėjas jie gali turėti.

Galbūt sutiksite, nesutinku, arba ateiti į tam tikrą viduryje sprendimą. Bet jums bus aktyviai galvoti apie tai, kaip geriausia bendrauti savo patirtimi ir kvalifikacija. Atminkite, kad jūs ketinate rašyti įvairius motyvacinius laiškus kiekvienam konkrečiam padėtyje, todėl atidžiai redaguojami kiekvieną kartą.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *