Step-by-Step Guide sėkmingą Darbo paieška

Posted on

Step-by-Step Guide sėkmingą Darbo paieška

Daugumai iš mūsų, darbo paieška nėra lengva, ar tai pirmasis jūsų ar penktą kartą ieško naujo darbo. Jei manote, kad užvaldo arba nežinau, kur pradėti – nesijaudinkite. Darbo paieška ir menas, ir mokslas, vienas, kad reikia laiko, planavimo, pasirengimo, o smegenų galia daug.

Tiesa, darbo paieška gali būti alinantis ir nelengvas patirtį. Tačiau, jei jūs požiūris ją sistemingai, procesas bus žymiai lengviau valdyti, ir jūs turėsite daug daugiau sėkmės gauti pasiūlymą jums to vertos.

Atlikite šiuos veiksmus avarijos metu Kaip susirasti darbą.

Strategijoms Jūsų Perėjimas

Kai jis ateina į rasti darbą, visi pradeda kažkur, ar jūs ką tik baigė mokyklą, jūs planuojate atsistatydinti geriau ataką ar karjeros kaita, jūs buvote atleistas, ar jūs buvote atleista. Nepriklausomai nuo jūsų aplinkybių, planuoti savo požiūrį ir rūpintis spręsti bet kokius galimus kliūčių priekyje.

Kai esate Seimas mandato

Nebent turite finansinių priemonių tai padaryti, nereikia atsistatydinti, kol pasiekėme naują poziciją (ir parengė atitinkamą paaiškinimą savo atsistatydinimą, kaip jūs, greičiausiai, bus paprašyta per interviu). Be to, jūs norite įsitikinti, koordinuoti savo atsistatydinimo laiką ir pradžios datą naują darbą.

Kai jūs buvote Kūrenama arba atleisti

Jei buvo atleistas ar atleisti, vengti prijungiant bendrovę, kuri leis jums eiti su bet potencialiais darbdaviais, nebent esate tikri, jūsų vadovas bus žėrintis nuorodą. Tai tikriausiai taikoma tik tada, jei jūs jau atleistiems dėl biudžeto apkarpymų ar įmonės restruktūrizavimo.

Net šiame ankstyvame etape, pradėti apdorodami jūsų atsakymas į vieną iš sunkiausių interviu klausimus: Kodėl jus atleido?

Būkite pasirengę Pasidalinkite

Nesvarbu, kodėl jums juda, gauti savo istoriją tiesiai dabar ir išmokti mintinai. Pasakoti savo foną taip, kad manimi įtikinamų ir įtikinamas, todėl esate pasirengę paaiškinti savo motyvus rasti naują darbą, kaip jis susijęs su jūsų profesinius tikslus, ir kodėl esate geriausiai tinka bet kuriuo padėtį.

Nustatyti, kas Darbas norite ir yra tinkami

Prieš pradėdami ieškote darbo, jūs turite išsiaiškinti, kokią poziciją norite. Turi tam tikrą darbo pavadinimą galvoje, ir tada padaryti kai kuriuos tyrimus, siekiant nustatyti raktažodžius jūs naudojate, kai jūs pradėti ieškoti darbo.

Paleidus darbo paieškas, darbo aprašymas, atsakomybę, ir reikalavimai pasakys daugiau nei pavadinimo vien, kaip pavadinimai ir vaidmenys linkę skirtis bendrovėms. Jis taip pat gali būti naudingas pratimas parašyti pavyzdinį pareigybės aprašymą bendrais bruožais savo idealus poziciją.

Nors tai priimtina taikyti keletą “pasiekti” pozicijas, nereikia gaišti laiko ieškant ar taikant darbo vietų, kad jūs aiškiai nekvalifikuotas už. Išsiaiškinti iš anksto, kaip jūs ketinate nuspręsti, kuris darbas taikyti, tada aktyviai palaikyti šiuos parametrus omenyje, kai esate darbo medžioklė.

Nustatykite savo asmeninį ir profesinį prioritetai

Apibrėžti savo prioritetus, prieš pradėdami savo darbo paiešką. Pirma, padaryti iš “Must-privilegijuotųjų”, pavyzdžiui, bendrovės buvimo vietą ir savo darbą ir atgal metu, norimą atlyginimą nuotolio ir nauda atrankos, ir kitų veiksnių, kurie “nediskutuotina” jums sąrašą.

Tada padaryti sąrašo “Nice-į-privilegijuotųjų.” Pavyzdžiui, jūs ieškote tam tikros rūšies įmonės kultūrą? Ar norėtumėte dirbti nustatytą pelno, arba pradinis ar smulkaus verslo?

Ar norite dirbti mažoje ar didelėje komandoje?

Pamąstyk šiuos klausimus tipų (ir užrašyti atsakymus), prieš pradėdami ieškoti darbo padės jums aiškiai ir užtikrintai sprendimą, kai jūs turite darbo pasiūlymą.

Išvalyti Jūsų Online

Tai daug svarbiau nei bet kada atsigaivinti savo socialinės žiniasklaidos Darbas ir klaidas, kai jis ateina į darbo paieškas. Būsimieji darbdaviai gali būti “Google” paiešką savo vardą ir ieško jus “Facebook”, Instagram, Twitter ir “Snapchat.

Tai paprastai patartina visas socialines medijos profilius kaip privatus, kaip įmanoma, kol esate darbo paieškas. Vienintelė išimtis, tačiau yra “LinkedIn”. “LinkedIn profilis turėtų apimti profesinį galva kulka ir būti up-to-date su savo naujausia patirtimi ir kvalifikacija. Paimkite laiko parašyti patrauklus santrauką, kad bus sugauti nuomos vadovams dėmesį.

Paruoškite savo CV ir motyvacinį laišką

Jūs turite būti “Master” versija savo CV baigtas, suformatuotas ir redaguoja, prieš pradėdami ieškoti darbo.

Jūs galės įgnybti tai, kaip jūs darbo paieškai išryškinti ir pabrėžti skirtingą patirtį ar kvalifikaciją, remiantis iš skirtingų pozicijų prašote specifiką.

Patarimas: Žiūrėkite į šias viršų Resume pavyzdžių kaip atspirties taškas rašyti arba atnaujinkite savo CV.

Nors motyvacinis laiškas yra sunkiau paruošti, kaip ji turėtų būti individualizuotas kiekvieno ir kiekvienam darbui Jums taikomi, apžvalgos, ką įtraukti į lydraščiu ir išsiaiškinti, kas galite parašyti iš anksto, ir tai, ką jums reikia pritaikyti vieną kartą jums pradėti taikyti iki darbo vietų.

Pasiekti, kad Nuorodos Dabar

Dauguma darbo prašote reikės pateikti trijų iki keturių profesionalių nuorodos, kuris gali paliudyti savo kvalifikaciją. Jūs nenorite turėti peštynės pasiekti šiuos žmones, arba, dar blogiau, jau apklausą sugauti juos nustebinti. Vietoj to, su jais susisiekti iš anksto ir leiskite jiems žinoti, kad jūs norėtumėte juos naudoti kaip nuoroda.

Naršyti (ir Išplėsti) Your Network

Tinklų gali būti tikrai galingas būdas iškrauti darbą, jei padaryta teisingai.

Jūsų “tinklas” gali apimti buvusių kolegų, vadybininkai, klientų, absolventai iš savo alma mater, draugams, ar draugų draugams, šeimos nariams, kaimynams, arba niekam iš “bendruomenė” tu priklausai.

Nors realiame gyvenime jungtys yra raktas, naršyti savo Facebook draugų “ir” LinkedIn kontaktų pamatyti, jei galite rasti bet kas dirba savo pramonės ar įmonėje norite būti suinteresuotas dirbti.

Jei manote, kad jūs išnaudojo savo tinklą, imtis šiek tiek laiko ją plėsti. Kadangi jūs esate labiau tikėtina, kad būti pasamdytas, jei turite įmonės viduje jūs kreipiatės į ryšį, skiriame valandą ar dvi plečia ji gali būti daug vertingesnis, nei naudojant tą laiką kreiptis į atsitiktinių vietų.

Jūs galite išplėsti savo tinklą tiek internete, pridedant draugų ir jungtis, tiek neprisijungus lankant renginius pramonėje, pavyzdžiui, konferencijose ar parodose, ar ketina karjeros tinklų renginiuose.

Pradėti paiešką ir Kreipimasis dėl darbo vietų

Taigi, jūs išdėstė poziciją norite, ir pagrindiniai Paieškos žodžiai jums naudoti jį rasti. Jūs trinama savo interneto buvimas. Jūsų nuorodos sustatyta ir tikisi išgirsti iš darbdavių. Jūsų CV yra pasirengusi, ir jums parašiau šiek medžiagą integruotis į motyvacinį laišką jums pritaikyti kartą jums rasti keletą potencialių darbo galimybes. Dabar atėjo laikas rasti ir kreiptis į šių darbo vietų.

Yra daug vietų, ieškoti darbo. Sklypai kaip monster.com, indeed.com, Dice.com ir CareerBuilder.com yra tarp geriausių ir labiausiai naudojami darbo vietų. “LinkedIn” taip pat gali būti puiki vieta ieškoti darbo, ir gali parodyti jums, jei turite kokių nors įmonių, kurios įdarbina jungtis.

Craigslist yra kietas variantas taip pat, ypač, jei esate įsikūrę miesto vietoje, nors ieškoti pagal “Jobs”, o ne “koncertai”, jei jūs ieškote trumpalaikis ar laikiną darbą. Jei gyvenate mažesnio ar daugiau kaimo miesto, tai tikėtina, kad jūsų vietos laikraštyje, taip pat sąrašą įsidarbinimo galimybes supančioje bendruomenėje.

Be to, nišą svetaines, kad išvardyti konkrečių tipų darbo vietų yra kitas puikus šaltinis. Yra daug rūšių pramonės konkrečių darbo vietų ten; tiesiog “Google” [jūsų pramonės] darbo skelbimai “pradėti.

Galiausiai, jei jūs žinote, jūs norite dirbti tam tikrą įmonę, ieškoti darbo vietų tiesiogiai savo interneto svetainėje. Jums gali tekti padaryti kai kasti, bet dauguma įmonių sąrašas darbą dėl “Karjera” arba “galimybės” puslapyje, kad jūs galite rasti interneto svetainės apačią.

Turėkite omenyje, kad didžioji dauguma darbo prašymus šių dienų yra interneto programas, todėl jums reikės pateikti skaitmeninę versiją savo motyvacinį laišką ir CV. Būtinai naudokite darbo (ir profesinė) el visoje korespondencijoje, susijusių su jūsų darbo paieškos.

Nustatyti tikslus ir Susitvarkykite

Darbo paieška yra varginantis procesas, ir tai lengva burn-out. Nustatyti pagrįstas, pasiekiamus tikslus sau. Pavyzdžiui, jums gali siekti taikyti dešimties darbo vietų per savaitę. Tada įsitikinkite, kad atidėtos laiko užbaigti šiuos tikslus. Jums gali tekti atlikti keletą aukas, pavyzdžiui, atsikėlus papildomą valandą anksti, arba naudojant savo pietų pertrauką ieškoti darbo.

Tvarkykite savo darbo paieškos pažangą ir atkreipti dėmesį, kurios darbo jums taikoma, ir kai, todėl jūs galite sekti pakeisti.

Ruoškitės Interviu

Kitas žingsnis iškrovimo darbas yra USIDURIANT savo interviu. Jūs galite turėti keletą raundų interviu, paprastai pradedant interviu telefonu, tada po in-asmens interviu. Jūs niekada neturėtų rizikuoti interviu iki Paimkite savo interviu rengimą rimtai, ir būtinai “tik winging ją.”:

  • Atidžiai perskaitykite pareigybės aprašyme, sutelkiant dėmesį į pareigas ir reikalavimus. Būkite pasirengę paaiškinti, su materialaus pavyzdžių, kaip jums tinka reikalavimus ir kaip galima įvykdyti įsipareigojimus.
  • Mokslinių tyrimų bendrovės klausimus, įskaitant jų misija ir pastaruoju metu arba įsidėmėtina pasiekimus ar pasikeitimus strategijos ar padėties.
  • Praktikos atsakydamas interviu klausimus būdingi jūsų norimą padėtį ir pramonėje.

Pasirengti interviu telefonu

Dėl interviu telefonu, panaikinti bent 45 minučių ramioje, nepertraukiamo laiko. Ar savo CV ir motyvacinį laišką spausdinami arba atidaryti kompiuteryje nuoroda. Būtinai imtis skambutį kažkur su puikios ląstelių paslauga. Jei turite vieną, stacionarus yra geriau už optimalią garso kokybę.

Pasirengti Be asmens Interviu

AN-asmens interviu, atvyksta 10 minučių anksčiau su spausdintinės motyvacinį laišką ir CV. Būtinai suknelę įspūdį, ir išreikšti mandagiai ir profesionaliai entuziazmą apie padėtį ir bendrovės.

Paimkite laiko pasakyti ačiū

Būtinai laiko tolesnių po pokalbio su padėka ar elektroninio pašto pranešimą pakartodama savo susidomėjimą darbu ir įmonėje.

Vertinti Darbo pasiūlymai

Su Darbo pasiūlymai vertus, ji yra dabar laikas įvertinti savo galimybes. Pažvelgti atgal į savo pradinį “must-have” ir “gražus-į-turėti” sąrašą ir pamatyti, kur pasiūlymai tilptų. Būtinai apsvarstyti praktinius veiksnius, tokius kaip darbo užmokesčio, pašalpų, atostogų metu, verslo kultūrą, savo važinėti, o požiūris ir asmenybių žmonių jums bus darbo su.

Jei esate pakimba, padaryti privalumus ir trūkumus sąrašą – ir būtinai įsiklausyti į savo žarnyne, siekiant pasirinkti geriausią darbą už jus.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *