Patarimai, kaip sukurti video CV

Posted on

Patarimai, kaip sukurti video CV


Kas yra vaizdo atnaujinti ir kaip ji gali padėti savo darbo paiešką? Vaizdo Resume yra trumpas vaizdo sukurtas užimtumo kandidato ir įkeltas į interneto (arba elektroniniu paštu į nuomos vadybininkas) potencialiems darbdaviams peržiūrėti.

Vaizdo atnaujinti apibūdina individo įgūdžius ir patirtį, ir yra paprastai naudojamas papildyti popieriaus CV. Kaip su  spausdinimo CV , tai galima video CV būti bendrojo lavinimo arba nukreipta į tam tikrą padėtį ar įmonę. Vaizdo CV gali būti sukurta profesionalų už jus, arba galite sukurti savo. Kai darbo paieškos ir tinklų svetaines numatyti priemones, leidžiančias vartotojams įtraukti vaizdo vėl į jų profilius.

Svarbu nepamiršti, kad vaizdo atnaujinti nesiruošia jums darbą. Tačiau, ji gali padėti jums parduoti save potencialiems darbdaviams – jei tai daroma teisingai.

Jei Sukurti video CV?

Sukurti vaizdo CV yra neprivalomas užduotis ieškantiems darbo (labai retai įmonių reikalauti arba prašyti vaizdo CV iš kandidatų). Dėl kai kurių darbo ieškančių, ypač tie, į regėjimo ar kūrybinių sričių, video CV gali išryškinti svarbius įgūdžius.

Pavyzdžiui, vaizdo atnaujinti naudinga parodyti bet rezultatais grindžiamą darbą tipą, ar ji apima veikiantis etape, mokymo klasės, arba pateikti ketvirtines numerius.

Be to, vaizdo atnaujinti gali būti geras būdas parodyti savo asmenybę; žmonėms klientų atsukta darbo vietų, kurių darbas susijęs su žavinga potencialiems pirkėjams, vaizdo atnaujinti gali būti naudingas.

Tačiau tai lengva apsiskaičiuoti per vaizdo CV – yra didelė rizika scenarijų, filmavimo stilius, ar vietos yra netinkama.

Įspėjimas: Jei jums padaryti tai patys ir turi mažai filmavimo patirties, vaizdo Natknąć kaip neprofesionaliai.
Taip pat reikia nepamiršti, kad kaip ir su nieko internete, kai jūsų vaizdo failas yra ten, jūs negalite kontroliuoti, kaip tai dalijamasi.

prastai padaryta, tai gali, geriausiu atveju, trukdyti jūsų šansai gauti interviu. Blogiausiu atveju, ji gali trankyti jums nesutarimų ir sugėdinti jus. Štai kas atsitiko vienam studentui, kuris atsiuntė vaizdo CV parodyti save kėlimo svorius, tarnauja teniso kamuoliukus ir pramoginiai šokiai. Tai padarė raundų internete ir ji nesužavėjo jokių potencialiems darbdaviams, švelniai tariant.

Kai nuomos vadovams nebus net peržiūrėti vaizdo aprašymai, nes jie bijo pretenzijų diskriminacijos įdarbinimo procesą. Taigi, nors vaizdo atnaujinti, gali būti puikus būdas gauti pastebėjau, atidžiai apsvarstyti prieš kuriant vieną įsitikinti vaizdo atnaujinti yra teisingas tinka jums, ir gerai panaudoti savo laiką.

Patarimai, kaip sukurti video CV

Jei esate svarsto sukurti vaizdo CV kaip dalį savo darbo paieškos, laikyti šiuos patarimus omenyje:

  • Būti profesionalus:  Suknelė kaip jūs darytumėte interviu, ir išlaikyti profesinę elgesys. Venkite žargono ir, žinoma, prakeikimas. Atkreipkite dėmesį, taip pat į kadrų fone, ir įsitikinkite, kad ji atrodo tvarkinga. Taip pat įsitikinkite, kad nėra blaško triukšmas fone.
  • Paruoškite scenarijų:  Ar ne ad lib vaizdo visiškai. Jūs norite atrodyti natūraliai ir off-the-rankogalių, bet turi turėti tai, ką norite pasakyti jausmą, ir kaip jūs norite frazė jis. Negalima skaityti tiesiai iš scenarijų, arba iš savo gyvenimo, nes tai veda į bukas vaizdo. Pagrindiniai taškai išreikšti vaizdo yra tai, ką jums teikia bendrovė, ir jūsų svarbiausius tikslus, įgūdžius ir pasiekimus. Pagalvokite apie vaizdo kaip pikis, kodėl įmonė turėtų samdyti jus.
  • Žinoti savo auditoriją:  Kaip jums planuoti savo scenarijų ir filmavimo vietą, pagalvokite, kas bus žiūrėti video, ir atitinkamai kalibruoti. Vaizdo paruošti padėtį banke gali skirtis nuo vaizdo paruošti pradinis.
  • Rodyti, nesakykite:  Naudokite vizualizacijomis iliustruoti tai, ką jūs sakote ir vaizdo scenarijų ir pademonstruoti savo talentus ir įgūdžius. Pavyzdžiui, jei jūs kreipiatės dėl darbo, kur pristatymai didžioji dalis vaidmens, galite filmuoti save montavimas PowerPoint. Arba, jei kuri nors iš jūsų pristatymai buvo įrašyti, naudoti šią medžiagą savo vaizdo atnaujinti.
  • Laikykite jį trumpas:  Vaizdo įrašai turėtų būti tarp 30 iki 90 sekundžių. Viskas ilgiau nei tai yra mažai tikėtina, kad būti stebimi.
  • Pasidalink su draugais ir šeima:  gauti grįžtamąjį ryšį iš kitų, yra svarbus žingsnis. Užduoti keletą žmonių žiūrėti vaizdo įrašą, ir redaguokite ir pokyčius, atsižvelgiant į jų komentarus.

Visada atminkite, kad kai jūsų vaizdo įrašas yra internete, jums nebereikia kontroliuoti, kas ją mato, ar kaip ji dalijamasi. Paimkite atsiliepimų iš draugų ir šeimos rimtai. Jei jie mano, kad tai uždegimo pertrūkių, nepritariu video.

Vaizdo Atnaujinti klaidas

  •  Nemaišykite savo asmeninį gyvenimą su savo profesinės vieną. Jei turite informacijos apie savo Facebook arba Twitter puslapyje, kad jūs pageidaujate darbdavius nematote, nesusieja savo vaizdo CV į vieną iš šių puslapių.
  • Nesitikėkite, kad jūsų video CV pakeisti savo tradicinį gyvenimo aprašymą. Ne visi darbdaviai yra suinteresuoti vaizdo atnaujinti, o kiti yra susirūpinę diskriminacijos klausimais, pavyzdžiui, nuomos kandidatus, nes, kaip jie atrodo ir garsas, o ne jų kvalifikaciją. Tačiau, gerai padaryta vaizdo gali sustiprinti savo kandidatūrą užimtumo.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *