Kaip įtraukti savo kontaktinę informaciją savo CV

Posted on

 Kaip įtraukti savo kontaktinę informaciją savo CV


Kai rašote CV, svarbu įtraukti visus savo kontaktinę informaciją ne iš savo gyvenimo viršuje. Tai leidžia darbdaviams pamatyti, kaip jie gali pasiekti jus lengvai.

Be detaliojo kontaktinę informaciją, ar su netinkamu kontaktinę informaciją, darbdaviai negalės užmegzti ryšį su jumis lengvai. Jūs norite, kad būtų taip paprasta, kaip įmanoma, kad darbdavys ar nuomos vadybininkas užmegzti ryšį su jumis.

Skaityti toliau patarimų, ką įtraukti į savo kontaktų skyriuje ir kur įdėti savo kontaktinę skyrių, ir pamatyti pavyzdį adresų skyriui atnaujinti.

Ką įtraukti į savo kontaktinę informaciją skirsnyje

  • Ką apima: Nurodykite savo vardą, pavardę, adresą, miestą, valstija, ir ZIP kodas. Be to, nurodykite savo telefono numerį ir elektroninio pašto adresą. Jei turite LinkedIn puslapį arba asmeninę svetainę, įtraukti šiuos URL kontaktų skyriuje taip pat.
  • Vardas: Jeigu jūs einate kitu nei savo vardo pavadinimą, galite naudoti šią nuorodą į savo CV. Tačiau kokio pavadinimo pasirinksite, turi būti suderinti. Ji turėtų būti pavadinimą dėl visų jūsų darbas pareiškinių dokumentų, įskaitant visus motyvacinius laiškus, vizitines korteles, profesionalių interneto svetainių ir tt Jūs taip pat gali naudoti savo vardą, pavardę, bet įtraukti slapyvardį, kad jums patogiau važiuoti skliaustuose. Pavyzdžiui, jūsų vardas savo CV gali skaityti: James (Jim) Santinello.
  • Pašto adresas: Naudokite nuolatinį pašto adresą savo CV. Jei esate studentas, galite įtraukti ir savo nuolatinį adresą ir mokyklos adresas. Būtinai nurodykite jokių svarbias detales į savo adresų, pavyzdžiui, buto numeris. Jei esate susirūpinęs dėl privatumo, apsvarstyti sąrašą tik miestą ir valstybę. Pavyzdžiui, jūsų adresas gali skaityti: Tampa, Florida. Taip pat yra kitų aplinkybių, kai jūs galbūt norėsite apsvarstyti ne sąrašą savo fizinę namų adresą.
  • Pašto adresas: Naudokite asmeninį elektroninio pašto adresą , o ne jūsų darbas elektroninio pašto adresą. Jūs nenorite maišyti savo dabartinio darbo laiškus su savo darbo paieškos laiškų. Jei neturite turėti asmeninį elektroninio pašto sąskaitą, užsiregistruokite nemokamai elektroninio pašto sąskaitą naudojate darbo paieškas. Tačiau taip pat įsitikinkite, kad jūsų asmeninė adresas yra profesionalus. Naudokite savo vardą ir pavardę į adresą. Venkite neprofesionaliai elektroninio pašto adresus, pavyzdžiui, PartyTime@email.com. Patikrinkite pašto dėžutę dažnai, kad būtų galima reaguoti į darbdavių paklausimus operatyviai.
  • Telefono numeris: Tai labai svarbu turėti balso telefone, kad nuomos vadovams gali palikti pranešimą, kai esate nepasiekiamas. Jūs nenorite praleisti jokių svarbių skambučių. Būkite tikri, kad jūsų balso pašto pranešimą skamba profesionaliai; Taip pat įsitikinkite, kad jis yra savo vardą, todėl darbdavys žino, kad jie yra vadinamas tinkamas asmuo.

Kaip formatuoti savo kontaktinę informaciją skyrių

Užveskite kontaktinę informaciją ne iš savo gyvenimo viršuje; jis turėtų būti pirmas dalykas, darbdavys mato. Jūsų vardas turėtų būti pačiame viršuje ir turėtų išsiskirti. Jūs galite padaryti jūsų vardas šiek tiek didesnis šriftu nei savo CV poilsio arba paryškinti savo vardą, arba abu.

Galite centras savo kontaktinę informaciją puslapyje, arba padaryti jį paliko pateisinamas.

Palikite vietos ar horizontalią liniją tarp savo kontaktinę informaciją pabaigoje ir kitą skyrių savo CV.

Tęsti Kontaktai skyrių pavyzdys

Vardas Pavardė
Jūsų adresas
Jūsų Miestas, valstija Pašto indeksas
Jūsų telefono numeris
Jūsų elektroninio pašto adresas
LinkedIn arba Asmeninė svetainė URL  (jei turite)

Redaguoti ir Redaguoja

Būtinai patikrinkite savo kontaktinę informaciją, kartu su informacija apie savo gyvenimo dalimi. Gramatinė savo telefono numerį arba elektroninio pašto adresą yra daugiau bendro, nei jūs manote. Tai gali trukdyti jums gauti kreipėsi į pokalbį dėl darbo.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *