Mikro Darbas ir Kaip Make Money Doing juos

Posted on

Mikro Darbas ir Kaip Make Money Doing juos

Mikro darbas yra, kaip žodis reiškia, labai mažą mokama užduotį. Geresnis žodis mikro darbo vietų iš tiesų gali būti “koncertai”, nes žodis “darbas” gali reikšti užimtumą ir nėra mikro darbo vietų darbuotojams, bet tik nepriklausomų rangovų.

Apibrėžti Mikro Darbas

Pagrindinės sąvokos mikro darbo vietų, gauti nedidelį mokestį už mažą užduotį, perbėga daugelio galimų tipų mikro darbo vietų. Tai gali būti:

Dabar uždaviniai: Šie maži užduotis, arba microtasks, gali būti padaryta tik internete, nereikalauja jokių realaus pasaulio sąveiką. Pirkėjai šių paslaugų reklamuotis mikro darbo svetainių rasti žmogų, nori padaryti užduotį. “Amazon” Mechaninis Turk yra viena iš populiariausių svetainių, siūlančių šią mikro darbo tipą.

Realaus pasaulio uždaviniai: Panašus į interneto užduotis, kad teikiamų paslaugų pirkėjų reklamuoti internete darbuotojams, užduotis nėra baigtas internete, bet asmeniškai. Reklamuojančios šiuos mikro darbo vietų tipai iš esmės yra prekyvietė nelyginis darbo vietų. Taskrabbit yra vienas iš populiariausių realaus darbo tikslas svetainėse. Tačiau Taskrabbit ir kiti panašūs į jį paprastai siūlo internetines užduotims, taip pat.

Crowdsourcing projektus: naudojant interneto bing platforma, įmonių samdyti darbuotojus daryti vieną nedidelę dalį didesnio projekto. Darbuotojai paprastai įeiti į įmonės svetainę ir pasirinkti iš galimų užduočių. Clickworker yra kompanija, kuri pasinaudoja bing už įvairias užduotis.

Interneto svetainė Usability Testing: Nuotolinio patogumo testeriai peržiūrėti svetaines ir mobiliųjų programų už nustatytą mokestį (paprastai apie $ 10), paprastai naudojant ekrano ar diktofonas.

Internetinės paslaugos rinka: Aš N šie mikro darbo vietų, darbuotojų pasiūlyti mažus paslaugas (paprastai už nustatytą mokestį) ir pirkėjai naršyti rinkoje rasti žmonių, siūlančių paslaugas, kurių jiems reikia. Svetainė užtrunka mokestį iš pirkėjo, pardavėjo ar abu.

Apdovanoti programas: Kai mikro darbo vietų negali pasiūlyti mokėjimą pinigų, bet punktuose ar kažkas. Į šias užduotis dažnai apima rinkodaros produktus į darbuotojo.

Apklausos: Completing tyrimai kaip darbo-at-home darbą buvo maždaug už o ir yra, ko gero, originalus mikro darbas.

Kaip Mikro Darbas yra padaryta

Daugelis mikro darbo vietų, ypač tiems iš Kolektyvinių duomenų įvedimo projektus, yra padaryta visiškai internetu iš kompiuterio. Tačiau kai mikro darbo vietų gali būti padaryta tiek realiame pasaulyje ir internete, ir galėtų reikalauti mobilųjį telefoną. Pavyzdžiui, įmonė gali norėti jums eiti į parduotuvę ir nufotografuoti gaminio ekranas arba atlikti kainų čekį ir pateikti informaciją internetu per savo mobilųjį telefoną.

Kaip Mikro Darbas Mokėti

Apskritai, šios darbo vietos mokėti labai nedideles sumas, bet jie turėtų reikalauti labai mažai laiko. Darbas gali mokėti bet nuo 1 cento iki 50 $, ir idėja yra ta, kad darbo reikia, turėtų būti proporcingai pasiūlė mokestį. Tai sakė, kad uždirbti pinigus, jūs turite dirbti greitai ir imtis kuo daugiau užduočių, kaip jūs galite.

Kadangi tai yra daroma dėl sutarties (o ne darbuotojų) pagrindu, nėra jokios garantijos, kad šie mikro darbo vietų mokėti minimalią algą. Dauguma kompanijų mokėti pinigus (paprastai per PayPal sąskaitą), bet šiek tiek kažką kitokio nei grynais pinigais, ty dovanų kortelės, lojalumo taškų, paslaugų, bitcoins mokėti. Dažnai darbo užmokestis skaičiuojamas JAV dolerių, tačiau gali būti konvertuojamos į kitą valiutą, kai mokama į PayPal sąskaitą.

Susiję Apibrėžimai

  • Crowdsourcing : Panašus į ir kartais vartojamas sinonimiškai su mikro darbo, crowdsourcing dažnai dirba savanorišką darbą.
  • Užduotis Svetainės : Dabar forumai, kad prijungti pirkėjų ir pardavėjų mažų paslaugas.
  • Microlabor: Panašus į ir kartais vartojamas sinonimiškai su wordpress, mikro darbas yra mokamas, nors paprastai nedideli kiekiai.
  • Kainų pasiūlymų svetainės: svetainės, pavyzdžiui, Elance , kai darbuotojai varžysis projektų pavyzdžiai siūlomos kainos svetainių; tarp jų ir mikro darbo skirtumas yra darbo užmokesčio skalė ir projektų sudėtingumo.
  • Nepriklausomas rangovas: Mikro darbininkai yra nepriklausomi rangovai, bet ne žemiausios pabaigoje darbo užmokesčio skalę.
  • “BPO: Business Process Outsourcing.
  • Data Entry : Kai duomenų įvedimo įmonėse dirba micro darbo pagal išardymas didelius duomenų įvedimo projektus į skirtingų užduočių atlikti iki žmonių diapazone.
  • Užsakomosios : Naudojant mikro darbas yra skirtingo tipo užsakomųjų nei užsienį arba homeshoring.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *