Ką aktuarijus daryti? Sužinokite apie atlyginimą, reikiamų įgūdžių, & Daugiau

Posted on

Ką aktuarijus daryti? Sužinokite apie atlyginimą, reikiamų įgūdžių, & Daugiau


Aktuarijų atlikti sudėtingus skaičiavimus, siekiant nustatyti įvairių rezultatų, susijusių su nelaimingų atsitikimų, ligų, vartotojų paklausa ir investicijų tikimybę. Jie naudoja specializuotą programinę įrangą, kad krizė numerius ir kurti lenteles, grafikus ir ataskaitas dėl jų išvadas. Aktuarijus yra vienas iš svarbiausių darbo vietų absolventams, kurie pagrindinių matematikos.

Aktuarijų pateikti šią statistinę informaciją draudimo vadovai, rinkodaros vadybininkai, Draudikų, investicijų bankininkai, ir pensijų direktorių paremti savo sprendimus dėl draudimo polisų, produkto kūrimo / marketingo planavimo, akcijų aukos, ir investicinių pasirinkimų kainodara.

Aktuarinis duomenų, jie generuoja yra būtinas sėkmingam įmonės rizikos valdymo įmonių veiklą, kuri turi nuolat keisti savo verslo, mokslinių tyrimų ir plėtros ir rinkodaros veiklą kontroliuoti savo bendrą finansinę riziką ir užtikrinti savo verslo operacijų stabilumą.

Aktuarijus pareigos ir atsakomybė

Tai darbas reikalauja kandidatus, kad būtų galima atlikti pareigas, kurios apima taip:

 • Rinkti ir kaupti statistinius duomenis apie papildomą analizę
 • Įvertinti tikimybę ir galimą kainą renginių, tokių kaip nelaimingo atsitikimo, mirties, stichinės nelaimės ar ligos
 • Dizainas, testus, ir administruoti politiką, siekiant sumažinti riziką ir padidinti draudimo politikos, pensijų planų pelningumą, o gaminti diagramas ir kitus eksponatus paaiškinti pasiūlymus ir skaičiavimus
 • Paaiškinkite, pasiūlymus ir išvadas įvairioms šalims, iš įmonės vadovų klientams, akcininkams, ir vyriausybės pareigūnai.

Iš aktuarijų dauguma dirbti įmonių, susijusių su gyvybės, sveikatos, turto ir nelaimingų atsitikimų draudimo. Kiti dirbti pensijų įmonių, konsultacinių firmų, arba vyriausybinių agentūrų. Daugelis aktuarijų perkelti į valdymo ar vykdomosios pozicijas, kuriose jie prižiūri darbo vienetų.

aktuarijus Pajamos

Aktuarijus atlyginimas skiriasi priklausomai nuo darbdavio, patirties lygis, švietimo, sertifikavimo, ir kitų veiksnių.

 • Vidutinis metinis atlyginimas:  $ 101.560 ($ 48.83 / val)
 • Į viršų 10% metinis atlyginimas: Daugiau nei $ 184.770 ($ 88,83 / valanda)
 • Apačia 10% metinis atlyginimas: mažiau nei $ 59.950 ($ 28.82 / val)

Šaltinis: JAV Darbo statistikos biuras, 2017

Švietimas, mokymo ir sertifikavimo

Aktuarijų reikia bent bakalauro laipsnį matematikos susijusios srityje ir tvirtą gabumų su skaičiais.

 • Kolegija Laipsnis: Dauguma aktuarijų įsigyti bakalauro laipsnį matematikos, statistikos mokslo ar verslo. Kursinių statistika, Ekonomika, IT Technologijos, akmenys, ir įmonių finansų suteikia puikią pagrindą aktuarinio egzaminus ir pradinio lygio darbo vietų.
 • Stažuotės: Norėdami padidinti savo potencialą į žemę visavertį pradinio lygio darbą, kaip aktuarijus, studentai taip pat turėtų stengtis atlikti bent vieną praktiką, kur jie gali dirbti kartu su patyrusiais aktuarijų. Aktuarijus stažuotės paprastai siūlo didžiųjų draudimo bendrovių, kurios dažnai moka savo praktikantus tarp $ 15 ir $ 22 per valandą. Standartiniai reikalavimai tokio stažuotės yra užbaigti bent vieną aktuarinį egzaminą ir 3.5 arba naujesnė VPS. Kandidatai į aktuarinio stažuotes, taip pat kartais reikia turėti gerą komandą “Excel” ir duomenų bazės / statistines analizes kalbų, tokių kaip SQL arba SAS. Kadangi aktuarinis mokslas yra toks specializuotas sritis, sėkmingas vykdymas stažuotės gali atidaryti duris į nedelsiant užimtumui po kolegijos.
 • Pažymėjimas: aktuarijų gali pradėti savo karjerą kaip stažuotojų be jokių sertifikavimo. Dauguma aktuarijų gauna didelę konsultavimo, mokymo ir išlaisvinti laiko pasirengti egzaminams, o dėl darbo. Tačiau visiškai profesinį statusą, aktuarijų turėtų siekti associate- ir kolegos lygio sertifikavimą arba avarijos Aktuarinė Visuomenė / CAS (už aktuarijų domisi turto ir nelaimingų atsitikimų srityje) arba Actuaries / SOA (visuomenėje siekiant dirbti gyvybės draudimas, sveikatos draudimas, ištarnauto laiko išmokos, investicijų ir finansų pramonės). Kai aktuarijus pagaliau tapo sertifikuota (po ketverių iki šešerių metų už asocijuotos sertifikavimo ir dar nuo dviejų iki trijų metų bendravimo statusą), jie vis dar reikalauja CAS ir SOA baigti tęstinio mokymo reikalavimus.

Kolegijos studentai, kurie pasiruošti ir išlaikyti vieną ar daugiau iš šių aktuarinio egzaminus, o mokykloje turės pranašumą nuomos pradinio lygio darbo vietų. Pavadinimai priimti prejudicinį egzaminus pradinės aktuarinį sertifikavimo įtraukti “greičiausiai”, “finansų matematikos”, “aktuarinis modeliai: Finansų ekonomika”, “aktuarinis Modeliai: Gyvenimas Nenumatyti”, “modelius atsitiktinių procesų ir statistikos” ir “Statyba ir vertinimas aktuarinio modeliai “.

Aktuarijus gebėjimų ir kompetencijų

Nors koledžo išsilavinimą ir mokymas yra svarbus reikalavimas šiai pozicijai, yra tam tikrų “soft skills”, kad duos asmenims pranašumą, kai kalbama apie darbą su kitais biuro aplinkoje. Jie apima:

 • Analitiniai įgūdžiai: aktuarijų turi galėti nustatyti tendencijas ir modelius sudėtingų duomenų rinkinių įvairovė
 • Kompiuteriniai įgūdžiai: Naudojant Programavimo kalbos ir plėtoti skaičiuoklės modelius, duomenų bazes, ir statistinius modelius yra neatskiriama aktuarijus anketa darbą.
 • Bendravimas ir tarpasmeniniai įgūdžiai: aktuarijų turi gebėti paaiškinti sudėtingas idėjas ir techninius duomenis skirtingoms auditorijoms, ir turi galimybę sėkmingai vadovauti komandas ir gerai dirbti šalia kitų.
 • Problemų sprendimo: Asmenys turi galėti nustatyti įmonės riziką ir parengti planus dėl įmonės valdyti savo riziką.
 • Matematikos įgūdžius: Pagrindinės priemonės, naudojamos šiame darbe įvertinti riziką, yra akmenys, tikimybė, ir statistika.

Darbas Outlook ” 

Pasak JAV Darbo statistiko biuro, už aktuarijų per ateinantį dešimtmetį, lyginant su kitų profesijų ir pramonės šakų perspektyvos yra daug geriau, nei visų profesijų vidutiniškai lemia poreikis didėja personalo, siekiant padėti įmonėms valdyti finansinę riziką, taip pat draudimo įmonių, kurios reikia analizuoti didelius kiekius klientų duomenis.

Užimtumas augs apie 22 proc per ateinančius dešimt metų, kuris yra didesnis nei vidutinis augimo prognozių visiems profesijas tarp 2016 ir 2026 augimas susijusių matematinių mokslų darbo augs ne didesnė norma, kuri yra 28 proc per ateinančius dešimt metų.

Šie augimo tempai, palyginti su numatomu 7 procentų augimas visų profesijų. Dirbančių aktuarijų skaičius yra mažas, todėl net labai padidėjo užimtumo verčia į maždaug 5300 naujų darbo vietų per ateinantį dešimtmetį. Tipiški darbdaviai įtraukti draudimo bendrovės ir finansinės rizikos valdymo grupių ar firmų.

Darbo aplinka 

Aktuarijų dirbti daugiausia draudimo ir finansų įmonėms, biurų aplinkoje. Jei dirba konsultacinė firma, aktuarijus gali tekti keliauti į klientų biuruose.

Darbo grafikas 

Dauguma aktuarijų dirbti visą darbo laiką tradicinis biuro aplinkoje; apie 30 proc dirbti daugiau nei 40 valandas per savaitę.

Kaip gauti darbą

Taikyti: Aplankykite darbo paieškos išteklius kaip indeed.com, Monster.com ir Glassdoor.com galimų padėčių. Taip pat galite apsilankyti interneto darbo skelbimų apie aktuarijų draugija (SOA) svetainėje arba tiesiogiai kreiptis į draudimo įmonės darbo skelbimų.

Ryšius su kitais Actuaries: Ieškokite galimybę sujungiant ir dalyvauti aktuarinį tinklų grupės per interneto svetainių, tokių kaip “LinkedIn”. Jūs taip pat galite patikrinti SOA puslapį reguliaraus tinklų renginiuose.

Ieškoti Stažuotė: Gauk gaires, dirbant su patyrusiu aktuarijus. Čia galite rasti aktuarijus stažuotes tais pačiais darbo paieškos internete svetainių, kad sąrašas yra atviras darbo vietų. SOA taip pat turi objektų, stažuotėms ir padėjėjų aktuarijus pozicijas.

Lyginant Panašūs Darbai 

Žmonės domisi tampa aktuarijus taip pat atsižvelgti į šiuos karjeros kelius, išvardijami nurodant jų vidutinės metinės algoms:

 • Buhalteriai ir auditoriai: $ 69.350
 • Biudžeto Analitikai: $ 75.240
 • Sąnaudų įvertiniai: $ 63.110

Šaltinis: JAV Darbo statistikos biuras, 2017

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *