Geriausi darbai kompiuterių mokslo Pagrindiniai Grads

Posted on

Geriausi Karjera kompiuterių mokslo Pagrindiniai Grads

Gal jūs visada mėgo spręsti problemas ar iššifruoti kodus. Gal jūs turite įgūdis naujų kalbų mokymasis, o gal jums buvo įdomu, kad apie savo kompiuteryje nuplėšti dangtelį ir žaisti su vidaus darbu. Jei taip, kompiuterių mokslas gali būti ideali karjeros pasirinkimas.

Kompiuterių mokslas didžiųjų reikia analitiškai mąstyti sukurti sistemas ir programas, bet taip pat turi būti išsamiai orientuotą pakankamai spręsti problemas. Jie turi sugebėti bendrauti su ne techninių žmonėms įvertinti savo poreikius ir perteikti techninę informaciją aiškia kalba.

Kūrybiškumas yra esminis šių kompiuterių mokslo didžiųjų, kurie tikisi sugalvoti naujausią programą arba technologijų įtaisą. Atsižvelgiant į sparčią kaitą per technologijų, informatikos didžiųjų reikia turėti troškulį mokytis suspėti su naujausius įvykius.

Kompiuterių mokslas didžiųjų taip pat turi būti įdomu apie juos supantį pasaulį, nes programos ir sistemos yra taikomos visais įmanomais plotas gyvenimo ir komercijos.

Atsižvelgiant į kompiuterinių technologijų paplitimas visuomenėje šiandien, yra daug skirtingų darbo galimybės informatikos dur. Teisė darbą už jus, priklauso nuo jūsų asmeninių įgūdžių, vertybių ir interesų.

Programinės įrangos kūrėjas

Programinės įrangos kūrėjai sukurti programinės įrangos programų, kurios leidžia vartotojams atlikti konkrečias užduotis įvairių prietaisų, tokių kaip kompiuterių ar mobiliųjų įrenginių. Jie yra atsakingi už visą kūrimo, testavimo ir priežiūros įrangą.

Programinės įrangos kūrėjai turi turėti techninę kūrybiškumą, reikalingą spręsti problemas unikaliai. Jie turi būti laisvai kompiuterių kalbomis, kurie yra naudojami rašyti programoms kodą.

Bendravimo įgūdžiai yra labai svarbūs užtikrinant reikalingą informaciją ir įžvalgų iš galutinių vartotojų apie tai, kaip programinė įranga veikia.

Pasak Darbo statistikos biuro (BLS) , programinės įrangos kūrėjai uždirbo vidutinis pajamų $ 103.560 2017 gegužės užimtumas augs 24% nuo 2016 iki 2026, daug greičiau nei vidutiniškai visų profesijų.

Duomenų bazės administratorius

Duomenų bazių administratoriams analizuoti ir vertinti duomenų vartotojų poreikius. Jie plėtoti ir tobulinti duomenų išteklius, saugoti ir atkurti svarbią informaciją.

Jie turi problemų sprendimo įgūdžius informatikos dur ištaisyti bet kokius duomenų bazių veikimo sutrikimus ir keisti sistemos kaip vartotojų poreikius vystytis.

Pagal BLS , duomenų bazių administratoriai uždirbo pajamų medianos iš $ 87.020 2017 gegužės užimtumas augs 11% nuo 2016 iki 2026, tai yra sparčiau nei vidutiniškai.

Kompiuterinė įranga inžinierius

Kompiuterinė įranga inžinieriai yra atsakingi už projektavimo, kūrimo ir testavimo kompiuterio komponentus, pavyzdžiui, plokščių, maršrutizatoriai, ir atminties įrenginių.

Kompiuterinė įranga inžinieriai reikia kūrybiškumo ir techninės ekspertizės derinys. Jie turi būti aistringas besimokantieji, kurie apsistoja ant atsirandančias tendencijas šioje srityje sukurti aparatūrą, kad gali tilpti naujausias programas ir programas.

Kompiuterinė įranga inžinieriai turi turėti ištvermės atlikti išsamius tyrimus sistemų, vėl ir vėl, užtikrinti aparatūros veikia tinkamai.

Pagal BLS , kompiuterinės įrangos inžinierių uždirbo vidutinis pajamų $ 115.120 2017 gegužės užimtumas augs 5% nuo 2016 iki 2026, apie taip greitai, kaip vidurkis.

Kompiuterinių sistemų analitikas

Kompiuterių sistemų analitikai vertina ūkio organizacijos kompiuterinių sistemų ir rekomenduoti pakeitimus ir programinės įrangos, siekiant pagerinti įmonės našumą.

Nes darbas reikalauja nuolatinį bendravimą su vadovais ir darbuotojais, kompiuterių sistemų analitikai, reikia turėti stiprius tarpasmeninio bendravimo įgūdžių. Sistemų analitikai reikia sugebėti įtikinti darbuotojus ir valdymą priimti technologinius sprendimus, kurie atitinka organizacinius poreikius.

Be to, sistemų analitikai reikia smalsumo ir troškulį nuolatinio mokymosi sekti tendencijas technologijų ir mokslinių tyrimų pažangiausius sistemas.

Sistemų analitikai taip pat reikia verslo įgūdžių žinoti, kas yra geriausia per visą organizaciją. Tiesą sakant, panašios darbo pavadinimai yra verslo analitikai ar verslo sistemų analitikai.

Pagal BLS , kompiuterių sistemų analitikai uždirbo pajamų medianos iš $ 88.270 2017 gegužės užimtumas augs 9% nuo 2016 iki 2026, apie taip greitai, kaip vidurkis.

Kompiuterių tinklo Architektas

Kompiuterių tinklo architektai projektavimas, įgyvendinti ir palaikyti tinklų ir duomenų perdavimo sistemas, įskaitant vietinio tinklo, plačiais tinklais, extranets ir intraneto. Jie įvertinti organizacijų dalijimosi duomenimis ir ryšių poreikius.

Be to, kompiuterinių tinklų architektai įvertinti turimus rinkoje produktus ir paslaugas. Kompiuterių tinklo architektai išbandyti sistemas prieš įgyvendinant ir išspręsti problemas, kaip jie atsiranda po to, kai setup yra vietoje.

Kompiuterių tinklo architektai reikia turėti analitinių įgūdžių vertinti kompiuterinius tinklus.

Pagal BLS , kompiuterinių tinklų architektai uždirbo vidutinis pajamų $ 104.650 2017 gegužės užimtumas augs 6% nuo 2016 iki 2026, apie taip greitai, kaip vidurkis.

web programuotojo

Interneto svetainių kūrėjai įvertinti naudotojams informacija pagrįstų išteklių poreikius. Jie sukuria techninę struktūrą svetaines ir įsitikinkite, kad tinklalapiai yra prieinami ir lengvai atsisiųsti per naršyklių ir sąsajų įvairovę.

Interneto svetainių kūrėjai struktūra svetainių padidinti puslapio peržiūrų ir lankytojų skaičių per paieškos optimizavimas. Jie turi turėti bendravimo gebėjimus ir kūrybiškumą, įsitikinkite, kad svetainė atitinka savo vartotojo poreikius.

Pagal BLS , kūrėjai uždirbo pajamų medianos iš $ 67.990 2017 gegužės užimtumas augs 15% nuo 2016 iki 2026, daug greičiau nei vidutiniškai.

Informacijos saugumo analitikas

Informacijos saugumo analitikai sukurti sistemas, skirtas apsaugoti informacinius tinklus ir svetaines nuo kibernetinių atakų ir kitų saugumo pažeidimų. Jų atsakomybė taip pat tiria tendencijas duomenų saugumo numatyti problemas ir įdiegti sistemas, skirtas išvengti problemų, kol jie atsiranda.

Apsaugos analitikai taip pat reikia stiprių problemų sprendimo įgūdžius ištirti pažeidimus, nustatyti priežastis ir keisti ar remontuoti apsaugos sistemas.

Pagal BLS , informacijos saugumo analitikai, uždirbo pajamų medianos iš $ 95.510 2017 gegužės užimtumas augs 28% nuo 2016 iki 2026, daug greičiau nei vidutiniškai.

Kompiuterija ir informatika mokslininkų

Kompiuterių ir informacijos tyrimų mokslininkai sugalvoti ir sukurti naują požiūrį į kompiuterinės technologijos ir rasti novatoriškus naudojimo esamų technologijų. Jie studijuoja ir išspręsti sudėtingas problemas skaičiavimo verslo, mokslo, medicinos ir kitų sričių.

Kompiuterija ir informatika tyrimų mokslininkai rašyti algoritmus, kurie yra naudojami siekiant nustatyti ir analizuoti modelius labai didelių duomenų rinkinių. Kai kompiuteris ir informacijos tyrimų mokslininkai sukurti programas, kontroliuoti robotus.

Pagal BLS , kompiuterių ir informacijos tyrimų mokslininkai uždirbo vidutinis pajamų $ 114.520 2017 gegužės užimtumas augs 19% nuo 2016 iki 2026, daug greičiau nei vidutiniškai.

Kompiuterių ir informacinių sistemų valdytojai

Kompiuterių ir informacinių sistemų valdytojams išanalizuoti įmonės technologinius poreikius ir prižiūri atitinkamų duomenų sistemų įgyvendinimą. Jiems reikia, kad būtų galima įvertinti programinės įrangos, aparatinės įrangos, tinklų ir kitų technologijų išteklius pirkti ar plėtrai.

Kadangi kompiuterių ir informacinių sistemų valdytojams samdyti, traukiniu ir prižiūri darbuotojus, tarpasmeniniai įgūdžiai yra gyvybiškai svarbus šio vaidmens. Jie turi būti stiprūs lyderiai, kurie gali veiksmingai bendrauti su savo darbuotojais.

Pagal BLS , kompiuterių ir informacinių sistemų valdytojai uždirbo vidutinis pajamų $ 139.220 2017 gegužės užimtumas augs 12% nuo 2016 iki 2026, greičiau nei vidutiniškai.

IT projektų vadovas

Projektų vadovai į  IT sektoriuje koordinuoti programuotojų ir analitikų komanda pastangas  baigti projektus. Jie taip pat analizuoti techninių problemų savo įmonę ar kliento organizacijos, siūlant sprendimus ir patarimų, kaip padidinti produktyvumą.

Problemų sprendimo įgūdžiai ir išsamių žinių apie technologijų ir kompiuterinių sistemų padėti informatikos majorsexcel šį vaidmenį. Stiprūs bendravimo įgūdžiai privalo iššifruoti vartotojų poreikius ir perteikti technines specifikacijas kūrėjams.

Pasak Payscale, projektų vadovai uždirba vidutiniškai pajamas $ 86.126.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *