Pros And Cons Of Darbas Vyriausybės

Posted on

Pros And Cons Of Darbas Vyriausybės

Kai jūs manote apie Vyriausybės, kas pasirodo į galvą? Nes daugelis, vaizdai iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Capitol Hill, ir Linkolno memorialas pirmininkas gali ateiti į galvą. Tai yra nenutrinami vaizdai Amerikos vyriausybė, tačiau jie nėra visiškai atstovauti dienos į dieną funkcijas, kaip žmonių veikla bus padaryta. Dėl tipinio vyriausybės darbuotojas, labiau paplitęs vaizdai būtų iš kabina viduje, iš šiukšlių sunkvežimis atgal, arba apskrities kalėjimą.

Kai kurie darbai paskolinti save vyriausybės darbą: policijos pareigūnai, ugniagesiai, socialiniai darbuotojai, ir pan. Kiti, pavyzdžiui, buhalterių, kompiuterių programuotojų, ir žmogiškųjų išteklių specialistams, egzistuoja tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose. Taigi, kaip jums pasirinkti, ar dirbti privačiame, ar viešajame sektoriuje? Kaip ir bet kuris sprendimas, yra teigiamų ir neigiamų, kuriuos reikia apsvarstyti.

privalumus

Geriausi aspektai vyriausybės darbą yra šie:

  • Stabilumas: Skirtingai nuo privataus sektoriaus, kai bendrovės gali bankrutuoti, valdžia niekada išeina iš verslo. Agentūros arba įstaigos gali uždaryti arba Morph į naujų formų, tačiau visada bus vyriausybės darbo vietų. Darbuotojai visada bus reikalinga atlikti užduotis tik valdžia, o papildomi darbuotojai visada bus reikalingi, kad juos palaiko.
  • Lankstumas: Daugeliu pozicijų, darbuotojai gali lengvai išlaikyti sveiką darbo ir gyvenimo pusiausvyrą. Be to, Nuotolinis ir alternatyvių darbo grafikai yra dažna vyriausybinių agentūrų. Darbo vietų, kad reikia darbuotojų atlikti daug savo verslą nuo biure, vyriausybinės organizacijos pradėjo teikti įrangą, siekiant palengvinti darbo jėgos mobilumą.
  • Privalumai: Vyriausybinės nauda beveik visada viršija privataus sektoriaus naudą paketus. Darbuotojai dažnai aukščiausios klasės sveikatos priežiūros planus su mažesnėmis sąnaudomis ir palankios pensijų planų. Pailgėja recesijos, vyriausybės ir privatus sektorius išmokų paketus tiek pablogės. Vis dėlto, vyriausybės nauda lieka geriau.
  • Laisvo laiko: atostogų laiką sukauptos sumos yra dosnus, o vadovai linkę būti liberalus tvirtinant atostogų laiką. Federaliniai šventės būtų laikomasi. Valstybės ir vietos valdžia kartais turi savo papildomų atostogų.

Suvart

Blogiausi aspektai vyriausybės darbą yra šie:

  • Lėtas užmokesčio augimas: Kaina-nuo-gyvenančių koregavimo įgalioti valstybės tarnautojus, retai suspėti su infliacija, ir nuopelnais kėlimai yra skiriamas tik nedidelė procentinė geriausių atlikėjų. Dėl didelių darbo užmokesčio padidėjimą, valstybės tarnautojai turi konkuruoti dėl laisvų darbo vietų su didesnių atlyginimų. Išlaikyti tą patį darbą toje pačioje organizacijoje yra neįmanoma, jei norite gauti vienas iš didžiausių atlyginimų.
  • Uždengiamos uždarbio potencialą: Vyriausybinės vadovai moka gerokai mažiau nei jų privataus sektoriaus partneriais. Kad pasiektų didelių paydays, aukšto lygio valstybės tarnautojai peršokti į privatų sektorių.
  • Nedidelės kontrolės: Biurokratija ne tik žlugdo piliečiams. Taip pat susiduriama valstybės tarnautojai, norintiems gauti dalykų nuveikti greičiau. Tikėtis, kad visi pagrindiniai ir daugelis nedidelių sprendimai eiti per tam tikrą formaliojo patvirtinimo proceso rūšiuoti.

Nesvarbu, ką jūs norite daryti, yra tikimybė, jūs galite tai padaryti už vyriausybės. Jums tiesiog reikia įsitikinkite, kad esate pasirengę taikstytis su neigiamais aspektais mainais už teigiamus.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *