Verbalinės komunikacijos – Eteriniai Minkštas Įgūdžiai

Posted on

Verbalinės komunikacijos - Eteriniai Minkštas Įgūdžiai


Verbalinė komunikacija yra informacijos tarp asmenų ar grupių per kalbėjimo dalijimasis. Tai vienas iš būdų, kaip mes bendraujame su mūsų bosus, darbuotojų, bendradarbiais ir klientais ar klientų darbe. Mes taip pat naudojame aktyvų klausymąsi, nežodinis bendravimas, pavyzdžiui, kūno kalba ir veido išraiškas, ir raštu bendrauti.

Kai jūsų žodinio bendravimo įgūdžiai yra silpni, numatytų gavėjų jūsų pranešimus negalės suprasti juos, o vėliau negalės tinkamai reaguoti. Nors šie gedimai neturi poilsio tik su garsiakalbio prasta klausymo įgūdžius ar neverbalinių ženklų Netinkamo taip pat gali būti kaltas-jie pradeda su juo ar ja.

Kaip pagerinti savo verbalinės komunikacijos

Pagerinti savo žodinio bendravimo įgūdžių, kurie padės jums išvengti nesusipratimų darbe. Imtis šių veiksmų, pradedant net prieš bet kokius žodžius palikti savo burną:

 1. Būkite pasirengę: Prieš pradėdami pokalbį, išsiaiškinti, kokią informaciją norite suteikti. Tada nuspręsti, kaip geriausia transliuos jį į savo gavėjui. Pavyzdžiui, ar jums reikia padaryti, tai akis į akį ar bus paskambinti daryti?
 2. Pasirinkite jūsų žodžiai Atsargiai: Naudokite žodyną gavėjas gali lengvai suprasti: Jei jis ar ji nesupranta savo žodžius, jūsų pranešimas bus prarasti.
 3. Kalbėkite aiškiai:  Žinokite savo apimties ir kalbos tempą. Kalbėdamas per tyliai bus sunku bet kam girdėti, bet šaukė gali būti labai išsijungia. Kalbėti pakankamai lėtai, kad būtų suprantama, bet ne taip lėtai, kad jūs pagimdė klausytoją arba įdėti jį arba ją miegoti.
 4. Naudokite tinkamą tonas:  Jūsų balsas gali atskleisti savo tikruosius jausmus ir požiūrį. Pavyzdžiui, jei esate piktas ar liūdnas, jis bus susidurti per savo tonu. Try to stay kontroliuoti tai, siekiant išvengti atskleisdamas daugiau nei norite, ir blaško klausytoją nuo Jūsų žinutė tyčios.
 5. Padaryti Patekus į akis: asmens, kuriam tu kalbi geriau galės su jumis susisiekti, jei jums išlaikyti akių kontaktą visoje pokalbį.
 6. Patikrinti su klausytojo periodiškai: Gauk atsiliepimus Įsitikinkite, kad asmuo, su kuriuo kalbate supranta tave. Jis ar ji turi “gauti” tai, ką bando pasakyti. Nors tu kalbi, laikykitės jo ar jos veido išraiškas ir kūno kalbą, arba tiesiog paprašyti žodinio patvirtinimo, kad jis ar ji jus supranta.
 7. Venkite ramiai: Fono triukšmas atitraukti savo klausytoją ir padaryti jį sunku jam ar jai išgirsti, ką jūs sakote, nesvarbu, suprasti ją. Rasti ramioje vietoje pasikalbėti. Jei tu kalbi su kuo nors telefonu, eikite į ramioje ir įsitikinkite, kad jis ar ji yra viena, taip pat. Jei tai neįmanoma tuo metu, organizuoti pasikalbėti, kai jis yra.

Karjeros, kad reikia Puikus žodinio bendravimo įgūdžius

Nepriklausomai nuo to, koks jūsų karjera yra, jūs tikriausiai turės kalbėti su žmonėmis, bent jau kartais. Todėl geri žodinio bendravimo įgūdžiai yra labai svarbūs. Kai profesijas, tačiau priklauso nuo turintis aukščiausios žodinę komunikaciją įgūdžius. Čia yra keletas, kurie reikalauja šis minkštas įgūdžių:

 • Vyriausiasis vykdantysis:  vyriausieji vadovai yra atsakingi už visų veiklos organizacijų, kurioms jie paleisti. Jie turi sugebėti dalintis informacija su tais, ir už jos ribų subjekto, įskaitant kitus aukščiausio lygio vadovų, darbuotojų, klientų ir akcininkų.
 • Mokyklos direktorius:  Vykdytojai valdyti pradinių ir vidurinių mokyklų. Puikus žodinio bendravimo įgūdžiai tegul bendrauti su mokyklos dėstytojų, tėvų ir mokinių.
 • Vadybininkas : vadybininkai prižiūri departamentas anketa ar visos organizacijos darbuotojų darbą. Jie turi galėti pateikti atsiliepimus į savo darbuotojų ir aiškiai.
 • Operacijų tyrimai Analitikas: Naudojant savo žinias matematikos, operacija tyrimų analitikai padėti įmonėms ir kitiems subjektams spręsti problemas. Stiprūs žodinis bendravimo įgūdžiai leidžia jiems dirbti kaip komandos narys.
 • Medicinos Mokslininkas:  Medicinos mokslininkai tyrinėja ligų priežastis ir parengti prevencijos ir gydymo metodus, remiantis jų išvadomis. Jie turi sugebėti paaiškinti savo rezultatus su kolegomis.
 • Ekonomistas: Ekonomistai studijuoti išteklių paskirstymą. Jie bendradarbiauja su klientais ir aptarti savo išvadas su jais.
 • Klinikinis ar konsultavimas Psichologas:  Klinikiniai ir konsultavimo psichologai diagnozuoti ir gydyti asmenis, kurie turi psichikos, emocinių ir elgesio sutrikimų. Jie praleidžia savo dienas kalbėti su žmonėmis.
 • Archeologas:  Archeologai studijuoti istoriją ir priešistorę nagrinėjant įrodymus paliktas žmonėms. Jie turi paaiškinti savo tyrimų rezultatus su kolegomis.
 • Santuokos ir šeimos terapeutas: santuokos ir šeimos terapeutas gydyti asmenims, šeimoms ir poroms psichikos sutrikimų ir tarpasmeninių problemų. Jie turi perteikti informaciją savo klientams.
 • Mokytojas:  Mokytojai nurodyti studentus dalykų įvairovė. Jie paaiškinti sąvokas studentams, bendradarbiauti su kitais mokytojais ir aptarti mokinių pažangą su tėvais.
 • Bibliotekininkas:  Bibliotekininkai pasirinkti ir organizuoti medžiagų visuomenės, mokyklos, akademinės, teisinės ir verslo bibliotekose. Jie moko bibliotekų lankytojams, kaip naudoti šiuos išteklius.
 • Odontologas:  Stomatologai ištirti ir gydyti pacientų dantis ir dantenas. Jie bendradarbiauja su dantų higienistai ir jų padėjėjų, taip pat aptarti procedūras su savo pacientais.
 • Vaistininkui  Farmacininkai apsieiti receptinių vaistų pacientams. Jie teikia informaciją ir nurodymus, jų, kad jie galėtų efektyviai ir saugiai naudoti šiuos vaistus.
 • Rinkodaros vadybininkas:  Marketingo vadybininkai parengti ir įgyvendinti įsigytos įmonės rinkodaros strategijas. Jie bendradarbiauja su nariais rinkodaros komandų.
 • Programinė įranga Kūrėjas:  Programinės įrangos kūrėjai prižiūrėti kompiuterių programinės įrangos kūrimas. Stiprūs žodinis bendravimo įgūdžiai leidžia jiems pavesti nariams jų komandų.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *