Pagrindinis Karjeros faktai apie Pardavimų darbai

Posted on

Pagrindinis Karjeros faktai apie Pardavimų darbai

Kaip yra jūsų įgaliojimai įtikinėjimo? Jei atsakėte “puikus”, tada pardavimo darbas gali būti jums tinka. Kaip pardavimo asmuo, jūs turite gauti žmonių, korporacijoms ar organizacijas pirkti prekes ar paslaugas iš savo atstovaujamos bendrovės. Galite nustatyti savo taikikliai apie darbo įvairių pramonės šakų, įskaitant gamybos, mažmeninės prekybos, informacinių technologijų, žemės ūkio, farmacijos, sveikatos priežiūros, finansinių paslaugų, transporto, svetingumo ir profesionalių paslaugų.

Pardavimų specialistai gali niekais užsiiminėti daug įvairių produktų. Tarp prekių ir paslaugų, kurias jie parduoda yra drabužiai, automobiliai, akcijas ir obligacijas, vaistai, medicinos įranga, draudimas, kompiuterinės technologijos, elektronika, Žemės ūkio technika, Reklamos vietos ar laiko, gyvulininkystės, atostogos, ir nekilnojamojo turto. Pardavimų asmuo paprastai specializuojasi vienoje pramonės ar produkto tipą.

Faktai Apie Pardavimų darbai

 • Nuo 2016 m, JAV Darbo statistikos biuras (BLS) apskaičiavo per 14,5 mln žmonių dirbo pardavimų ir susijusių profesijų. Šis skaičius neapima savarankiškai dirbantiems asmenims.
 • Darbo perspektyvos šioje srityje yra gera. BLS tikisi penkių procentų darbo vietų skaičiaus augimas šioje srityje tarp 2014 ir 2024, o tai tik apie taip greitai, kaip vidutinis visų profesijų. Šis rezultatas bus apie 778.000 naujų pardavimų darbo vietų.
 • Pardavimų darbuotojai ir dirbančių susijusių profesijų uždirbo vidutinis metinis darbo užmokestis yra $ 26.590 gegužės 2016 metinis darbo užmokestis visiems profesijų buvo $ 37.040, todėl darbo užmokestis šioje srityje šiek tiek mažesnis nei kitų.
 • Asmens kompensacija dažnai apima bazinę algą plius Komisija, kuri yra paprastai apskaičiuojama kaip pardavimo vienas daro procentais.

Ar Pardavimų Darbas Jums tinka?

A pardavimų karjeros, kaip ir bet kuri kita veikla, nėra geras pasirinkimas visiems. Tai gali būti arba ne jums. Prieš judėti į priekį, jums reikia nustatyti, ar turite ką ji mano, kad pavyks šioje srityje. Kaip minėta anksčiau, kad pavyks pardavimo, turite būti įtikinamas. Puikūs bendravimo įgūdžiai yra būtini. Jūs turite būti geras klausytojas, taip pat turi galimybę gerai bendrauti žodžiu. Pavyzdiniai tarpasmeniniai įgūdžiai leis jums susisiekti su kitais.

Taip pat reikia Įsipareigojimas dirbti sunkiai ir daug kantrybės. Tai kartais trunka daug pastangų uždaryti parduoti, ir jums gali tekti kantriai palaukti, kol klientas sudaro jo ar jos protą. Atmetimas yra bendra, todėl jūs turite būti stora oda taip pat.

pardavimų karjera

Kokie yra jūsų pasirinkimai, jei norite tęsti karjerą pardavimo? Keletas profesiniai pavadinimai priklauso pardavimų skėtis. Jie apima darbo aplinkose gausybė įskaitant mažmeninės prekybos parduotuvėse ir biuruose. Žmonės, kurie dirba šių nustatymų yra sakoma, kad būti viduje pardavimus. Kai kurie asmenys, kurie dirba Pardavimų darbai susitikti su klientais savo namų ar verslo paskyrimo. Kiti eiti nuo durų iki durų, todėl netikėtus apsilankymus potencialiems klientams. Tai vadinama ne pardavimai.

 • Reklamos pardavimo atstovai
 • Draudimo agentas
 • Nekilnojamasis turtas agentų ir brokerių veikla
 • Mažmeninė Pardavėjas
 • Pardavimų inžinierius
 • Vertybinių popierių, biržos prekių, ir finansinių paslaugų pardavimo agentas
 • Kelionių agentas
 • Didmeninė ir gamyba Pardavimų atstovas

Kaip išsirinkti gerą pardavimų Darbas

Su tiek daug pramonės šakų ir produktų, iš kurių rinktis, kaip jūs galite nuspręsti, ką norite parduoti?

Yra keli kriterijai jūs turėtumėte pažvelgti renkantis pardavimų darbą. Turėtumėte apsvarstyti galimą pajamų, savo susidomėjimą produkto jūs parduodate, ir darbo vietų saugumą, kai priimant sprendimą.

Nors darbo užmokestis nėra griežtai susijęs su pasitenkinimu darbu, jūs, žinoma, reikia užsidirbti pragyvenimui. Darbas pardavimo vertybinių popierių ir prekių; kitos investicinės priemonės; Finansinės paslaugos; ir kanifolijos, sintetinis kaučiukas ir dirbtinis sintetiniai pluoštai ir gijų gamybos pasiūlyti geriausią uždirbti potencialas pagal BLS.

Įvertinusi pasakė, kad, jei turite mažai domisi šių produktų, tai turės įtakos jūsų motyvaciją. Mažiau motyvacija bus mažiau pardavimo, kuris, savo ruožtu, sukelia jums turėti mažesnes pajamas, jei jūsų atlyginimas apima komisinius arba prarasti savo darbą, jei darbdavys yra nepatenkinti savo veiklos rezultatus. Taip pat svarbu, kaip ji yra užsidirbti pragyvenimui, taip pat turėtų pagalvoti apie savo susidomėjimą produkto jūs parduodate.

Galiausiai, jūs turite žinoti, jums bus suteikta galimybė įsidarbinti.

Jei jus domina tam tikros pramonės šakos ar produkto tipą, tačiau yra keletas laisvų darbo vietų, reikia ieškoti kitoje srityje, kurioje į darbą. Paprastai, kuo aukštesnis už produkto paklausa, tuo didesnė darbo saugumą darbuotojams, kurie jį parduoti. Pačios saugiausios darbo vietų sveikatos priežiūros ir informacinių technologijų pramonėje.

Švietimas ir mokymas

Jūsų pasirengimas pardavimų darbo priklauso nuo produkto jūs parduodate. Jums gali tekti ne daugiau kaip aukštosios mokyklos diplomą parduoti kai kurių produktų, tačiau jei jūs ieškote darbo Hawkingas mokslinius ar techninius produktus, pavyzdžiui, darbdaviai bus tik samdyti kandidatus, kurie turi aukštąjį išsilavinimą. Norėdami parduoti draudimo, jums taip pat reikės laipsnį. Bakalauro laipsnis yra neprivaloma reklamos pardavimo atstovai, bet uždirba vienas bus žymiai pagerinti jūsų šansai gauti darbą.

Jums gali prireikti profesionalių licenciją, priklausomai nuo produkto, kurį norite parduoti. Pavyzdžiui, asmenys, kurie parduoda investicines priemones, finansinius produktus ir draudimas turi būti licencijuota.

Kaip gauti pardavimų Darbas

Nesvarbu, ar jūs ieškote už pradinio lygio poziciją arba geresnį darbą nei dabartinis, yra pardavimai darbo konkrečias svetaines, gali tik poziciją, kurios prašote Jūs taip pat galite naudoti bendrąsias užimtumo svetainėse kaip Indeed.com. Darbdaviai rašyti angos tiesiogiai tiesų, o svetainė taip pat renka darbo skelbimai iš kitų darbo paieškos svetainių, profesinių organizacijų, ir įmonių interneto svetainėse. Be to, galite įkelti savo CV ir darbdaviai galės rasti jums, kai jie ieško kažkas su savo kvalifikaciją.

Jūsų profesionalus tinklas yra puikus šaltinis sužinoti apie įsidarbinimo galimybes. Išplėsti tinklą naudojant interneto tinklo svetainėje. Labiausiai žinomas iš jų yra “LinkedIn”. Jūs galėsite susisiekti su kitais pardavimo specialistų ar nariams tinklo kurie žino žmones, kurie dirba šioje srityje.

Kai darbdavys svarsto jus tokioje padėtyje, jūs turėsite apsaugoti jį puikių ant darbo interviu. Pardavimų vadybininkas bus užduoti jums klausimus apie savo pardavimo įgūdžius. Jis arba ji taip pat nori sužinoti apie savo stipriąsias ir silpnąsias puses. Per jūsų atsakymų, turėsite įrodyti savo gebėjimą sekti per ir galvoti apie savo kojas.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *