Podstawowe fakty o karierze Sales Jobs

Posted on

Podstawowe fakty o karierze Sales Jobs

Jak twoje uprawnienia perswazji? Jeśli odpowiedziałeś „doskonałe”, a następnie praca sprzedaży może być właśnie dla Ciebie. Jako osoba sprzedaży, trzeba będzie, aby ludzie, korporacje i organizacje do zakupu towarów lub usług od firmy, którą Państwo reprezentują. Można ustawić zabytków na pracę w różnych gałęziach przemysłu, w tym produkcji, handlu, informatyki, rolnicze, farmaceutyki, opieki zdrowotnej, usług finansowych, transportu, gościnności i usług profesjonalnych.

specjalistów sprzedaży mogą handlować wiele różnych produktów. Wśród towarów i usług, które sprzedają są odzież, samochody, akcje i obligacje, leki, sprzęt medyczny, ubezpieczenie, technologia komputerowa, elektronika, sprzęt rolniczy, powierzchni reklamowej lub czasu, zwierząt, wakacje, i nieruchomości. Osoba sprzedaży zazwyczaj specjalizuje się w jednej branży lub rodzaju produktu.

Podstawowe fakty o sprzedaży Jobs

 • Począwszy od 2016 roku, US Bureau of Labor Statistics (BLS) szacuje, ponad 14,5 mln osób pracowało w sprzedaży i pokrewnych zawodów. Liczba ta nie obejmuje pracowników samozatrudnionych.
 • Perspektywy pracy dla tej dziedzinie jest dobra. BLS spodziewa pięć procent wzrost liczby miejsc pracy w tym zakresie między 2014 i 2024, które jest prawie tak samo szybko, jak średnia dla wszystkich zawodów. Spowoduje to około 778 tysięcy nowych miejsc pracy sprzedażowe.
 • pracownicy sprzedaży i osób zatrudnionych w zawodach powiązanych uzyskał średnią roczną pensję w wysokości $ 26590 w maju 2016. Roczna płaca dla wszystkich zawodów był $ +37.040, dzięki czemu zarobki w tej dziedzinie nieco niższe niż w innych.
 • Kompensacja danej osoby często obejmuje wynagrodzenie podstawowe plus prowizję, która jest zwykle obliczana jako procent sprzedaży sprawia, że ​​jeden.

Sprzedaż Praca jest odpowiedni dla Ciebie?

Kariera w sprzedaży, jak w każdym innym zawodzie, nie jest dobrym wyborem dla każdego. To może lub nie może być właśnie dla Ciebie. Przed przeniesieniem do przodu, należy ustalić, czy masz to, czego potrzeba, aby odnieść sukces w tej dziedzinie. Jak wspomniano wcześniej, aby odnieść sukces w sprzedaży, musi być przekonujący. Doskonałe umiejętności komunikacyjne są niezbędne. Musisz być dobrym słuchaczem, a także mają możliwość komunikować się werbalnie. Przykładowe umiejętności interpersonalne będzie można połączyć się z innymi.

Potrzebne są również zobowiązanie do ciężkiej pracy i dużo cierpliwości. Czasami zajmuje dużo wysiłku, aby zamknąć sprzedaż, a może trzeba cierpliwie czekać, podczas gdy klient tworzy swój umysł. Odrzucenie jest powszechne, więc trzeba być gruboskórny jak również.

Praca sprzedaży

Jakie są opcje jeśli chcesz rozpocząć karierę w sprzedaży? Kilka tytułów zawodowych spadnie pod parasolem sprzedaży. Dotyczą one pracy w najróżniejszych środowiskach, w tym sklepów i biur. Ludzie, którzy pracują w tych ustawieniach Mówi się, że w sprzedaży wewnątrz. Niektóre osoby, które są zatrudnione na stanowiskach sprzedażowych spotkać się z klientami w ich domach lub firm przez mianowanie. Inni idą od drzwi do drzwi, dzięki czemu niezapowiedzianych wizyt potencjalnych klientów. Nazywa się to poza sprzedaży.

 • Reklama Przedstawicieli Handlowych
 • Agent ubezpieczeniowy
 • Agencje nieruchomości i Brokers
 • Sprzedawca detaliczny
 • Inżynier Sprzedaży
 • Papierów wartościowych, towarów, i Financial Services Sales Agent
 • Agent biura podróży
 • Hurtownie i produkcja przedstawiciel handlowy

Jak wybrać dobrą pracę sprzedaży

Przy tak wielu branż i produktów, z których do wyboru, w jaki sposób możesz zdecydować, co sprzedać?

Istnieje kilka kryteriów należy spojrzeć na przy wyborze pracy handlowym. należy wziąć pod uwagę potencjalne przychody, zainteresowanie produktem, który sprzedajesz i bezpieczeństwo pracy przy podejmowaniu decyzji.

Chociaż zarobki nie są ściśle skorelowane z zadowoleniem z pracy, będzie, oczywiście, trzeba zarabiać na życie. Praca sprzedaży papierów wartościowych i towarów; inne instrumenty inwestycyjne; usługi finansowe; i żywiczne, kauczuki syntetyczne, sztuczne i włókna syntetyczne oraz włókna przemysłowe mają największy potencjał zarobki według BLS.

Mimo, że jeśli masz małe zainteresowanie tymi produktami, będzie to mieć wpływ na motywację. Mniejsza motywacja doprowadzi do mniejszej ilości sprzedaży, które z kolei sprawi, że mają niższe zarobki, jeśli odszkodowanie obejmuje prowizję lub stracić pracę, jeśli pracodawca nie jest zadowolony ze swojej wydajności. Równie ważne jak to, aby zarobić na życie, należy również pomyśleć o zainteresowanie produktem, który sprzedajesz.

Wreszcie, trzeba wiedzieć, będziesz w stanie znaleźć zatrudnienia.

Jeśli są Państwo zainteresowani w danej branży lub rodzaju produktu, ale są dostępne kilka miejsc pracy, należy szukać innego obszaru, w którym do pracy. Zazwyczaj im wyższy popyt na produkt, tym większe bezpieczeństwo pracy robotników, którzy go sprzedają. Najbardziej bezpiecznych miejsc pracy w sektorze zdrowia i technologii informacyjnej branżach.

Edukacja i trening

Twoje przygotowanie do pracy sprzedaży zależy od produktu, który sprzedajesz. Może trzeba będzie nie więcej niż maturę sprzedaży niektórych produktów, ale jeśli szukasz pracy Hawking produktów naukowe lub techniczne, na przykład, pracodawcy będą zatrudniać tylko kandydatów do pracy, którzy mają wykształcenie. Do ubezpieczenia sprzedawać, będzie trzeba także stopień. Licencjat jest opcjonalne dla reklamowania przedstawicieli handlowych, ale zarabiać będzie jeden znacząco zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy.

Być może trzeba licencję zawodową, w zależności od produktu, który chcesz sprzedać. Na przykład osoby, które sprzedają instrumenty inwestycyjne, produkty finansowe oraz ubezpieczenia muszą być licencjonowane.

Jak zdobyć pracę w sprzedaży

Czy szukasz pozycji entry-level lub lepszej pracy niż swoim obecnym, istnieją witryny konkretne sprzedaż-pracy, które mogłyby właśnie pozycję czego szukacie Można również użyć ogólnych witryn zatrudnienia jak Indeed.com. Pracodawcy dodawać otwory bezpośrednio do rzeczywistości, a strona gromadzi również oferty pracy z innych stron w poszukiwaniu pracy, organizacji zawodowych i witryn firmowych. Alternatywnie, możesz przesłać swoje CV i pracodawcy będą mogli odnaleźć Cię, gdy szukasz kogoś ze swoimi kwalifikacjami.

Sieć profesjonalnych jest doskonałym źródłem wiedzy na temat możliwości zatrudnienia. Poszerzyć swoją sieć przy użyciu portal internetowy. Najbardziej znanym z nich jest LinkedIn. Będziesz w stanie połączyć się z innymi specjalistami sprzedaży lub członków sieci, którzy znają ludzi, którzy pracują w tej dziedzinie.

Kiedy pracodawca rozważa cię na pozycji, trzeba będzie zabezpieczyć go doskonali się na rozmowie kwalifikacyjnej. Kierownik sprzedaży będzie zadać pytania na temat swoich umiejętności sprzedażowych. On lub ona będzie również chcą wiedzieć o swoich mocnych i słabych stron. Poprzez swoje odpowiedzi, będziesz musiał wykazać swoją zdolność do realizowania i myśleć na nogi.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *