Top Informacja Technologia Certyfikaty dla początkujących

Posted on

 Top 10 IT Certyfikaty dla początkujących

Średni roczny płaca dla specjalistów technologii informacyjnych było około $ +84.000 począwszy od 2017 roku, zgodnie z US Bureau of Labor Statistics . To ponad dwukrotnie więcej niż mediana rocznego wynagrodzenia dla wszystkich zawodów wziętych. Komputery odgrywają rolę w wielu funkcjach dla prawie wszystkich zawodów, a ktoś musi zająć się nimi wszystkimi, dzięki czemu rośnie jeden zawód IT. BLS projektów przemysłu dodać ponad pół miliona miejsc pracy w ciągu dziesięciu lat kończącym się w 2026 roku.

Większość z najwyższych płatnych miejsc pracy wymagać jakiejś formy certyfikacji, choć, więc ważne jest, aby wiedzieć, co będzie konieczne, w zależności od konkretnego kariery to ty prowadzą rodzaj szkolenia.

CRISC: Certyfikat w Ryzyka i Kontroli Systemów Informatycznych

Według Związku Kontroli i Audytu Systemów Informacyjnych (ISACA), Certyfikat ten gwarantuje, że posiadacz jest dobrze zorientowanych w zagrożenia dla systemów informatycznych, a następnie projektowania / wdrażania rozwiązań. Certyfikat ten, w zależności od umiejętności i IT Salary Raportu ma średnią pensję w wysokości 119.227 $ rocznie i jest certyfikacja dobre dla osób zainteresowanych stanowisk Information Systems Security.

CISM: Certified Information Security Manager

Kolejny certyfikat ISACA, certyfikacja CISM rozpoznaje biegłość w zarządzaniu bezpieczeństwem informacji, jako ktoś, kto zarządza, wzorów i bezpieczeństwa informacji ocenia dla danej organizacji. Certyfikat ten ma pewne warunki, takie jak istniejące certyfikaty jak giąć. Według Raportu Umiejętności i wynagrodzenia, posiadacze tej certyfikacji zarobić średnio 118.348 $ rocznie.

CISSP: Certified Information Systems Security Professional

Jak CRISC i CISM powyżej, to certyfikacja rozpoznaje biegłość w dziedzinie bezpieczeństwa i zarządzania ryzykiem, a także bezpieczeństwo programistyczną. Średnia roczna pensja zgłaszane przez posiadaczy tego zaświadczenia jest $ 110.603.

PMP: Project Management Professional

Ze średnią roczną pensją $ 109405 The certyfikacji PMP z Project Management Institute (PMI) zapewnia, że zgodnie z PMI, „mówisz i rozumiesz języka globalnego zarządzania projektami.”

CISA: Certified Information Systems Auditor

Kolejna certyfikacja IASCA, że CISA gwarantuje, że systemy informacyjne audytorzy posiadają umiejętności niezbędne do oceny systemów i naśladowania najlepszych praktyk w celu „zaufania i wsparcia w wartości od systemów informatycznych.” Przeciętne wynagrodzenie posiadaczy KWUS $ 106181.

CCDA: Cisco Certified Associate projekt

CCDA  jest certyfikacji Cisco dla projektowania sieci. Upewnij się, że masz certyfikat z innego certyfikacji Cisco CCNP (takie jak Routing i Przełączanie lub certyfikacji CCIE), ponieważ jest to wymóg dla CCDA. Średni dochód posiadacza CCDA jest $ +99.701. Certyfikat ten, wraz z CCNP, dobrze jest mieć, jeśli jesteś zainteresowany zostaniem inżynier sieciowy .

CCNP Routing i Przełączanie

Na 97.038 $ rocznie średniego rocznego wynagrodzenia, CCNP Routing i Przełączanie certyfikacji jest dobre dla kogoś z co najmniej jednego roku od doświadczenia i zapewnia, że ​​jego posiadacz może wdrożenia i utrzymania sieci rozległej i pracy ze specjalistami na rozwiązaniach sieciowych.

MCSE: Microsoft Certified Systems Engineer

Microsoft zmienił charakter Microsoft Certified Solutions Expert  być bardziej szerokim zakresie certyfikacji koncentrując się na wdrażaniu technologii w szerokim różnych wersjach zamiast jednego koncentruje się na konkretnych dyscyplin. Jednak MCSE jest nadal bardzo szanowany w celu uzyskania certyfikatu, a średnia płaca dla posiadaczy MCSE jest 96.215 $ rocznie.

ITIL V3 Foundation

ITIL v3 certyfikacja-the ITIL Mistrz jest rozpoznawany, którzy mogą ubiegać się ITIL koncepcje jakości rozwiązań IT w rzeczywistych sytuacjach. Średnia pensja dla posiadaczy certyfikatów ITIL Master to $ +95.434.

CEH: Certified Ethical Hacker

CEH to sprzedawca-neutralny (nie związany z żadną marką) certyfikacji pracowników informatycznych, którzy chcą specjalizować się w „legalnie” hacking hakerzy, stosując tę ​​samą wiedzę i narzędzia, które hakerzy wykorzystują. Dwa lata doświadczeń związanych z bezpieczeństwem jest korzystne przed otrzymaniem CEH. Średnia pensja dla posiadacza CEH jest $ +95.155.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *