Front-End Web Developer List motywacyjny i CV Przykłady

Posted on

Front-End Web Developer List motywacyjny i CV Przykłady

Jako front-end web developer, jesteś w dobrym miejscu, jeśli szukasz nowej pracy. Bureau of Labor Statistics, że projekty pracy web developer wzrośnie o 15% między 2016 a 2026 – znacznie szybciej niż średnia.

Ponadto developerzy zarobić dobrą pensję. Średni roczny płaca w 2018 roku był $ +69.430. Nieźle jak na pracy, która może być w stanie wylądować z stowarzyszonej stopnia.

Ale gdy ten zawód nie wymaga lat kształcenia formalnego, jest to wysoce wykwalifikowanych zawód. Aby być programistą front-end, musisz podstawowych umiejętności, takich jak HTML, CSS i JavaScript. W zależności od zadania, można również wiedzieć, back-end języków takich jak Ruby. Twój list motywacyjny i CV powinny pokazać, że masz umiejętności i doświadczenie niezbędne do wykonywania pracy.

Co zawrzeć w liście przewodnim i wznowić

Wyróżnij swoje umiejętności. Zawierać słowa kluczowe z pracy aukcji, zwłaszcza te związane z umiejętnościami technicznymi. Ponownie, role developer front-end wymaga znajomości języka HTML, CSS i JavaScript. Pamiętaj, aby podać umiejętności miękkich, jak również, jak umiejętność porozumiewania się problemów technicznych i rozwiązań dla pracowników nietechnicznych.

Podkreśl swój najbardziej odpowiednie doświadczenie. W zależności od swojej historii pracy i wymagań pracy, może chcesz wybrać rodzaj CV, który podkreśla swoje pokrewne doświadczenie. Na przykład, jeśli Twoja historia praca przedstawia przebieg liniowy w kierunku tej roli, może zdecydować się na stosowanie chronologiczny CV. Z drugiej strony, jeśli ścieżka kariery podjął pewne zygzaków, może wybrać funkcjonalną lub kombinacji CV, który pokazuje swoje umiejętności.

Wskazówki jak napisać list motywacyjny i CV

Dostosuj swój list motywacyjny i CV dla każdego zadania. Kiedy starasz się o nową pozycję, to ważne, aby dostosować list motywacyjny i CV do pracy poszukujesz. Dokładnie przeanalizować warunki pracy wymienione w ofercie pracy, dopasować swoje umiejętności i jak najdokładniej.

Przygotuj portfela, aby pokazać swoją pracę. Przy ubieganiu się o pracę jako programista front-end, twoim celem jest pokazanie, że można rozwiązać problemy firmy i doskonalić swój produkt. Portfel online to łatwy sposób, aby wyświetlać przeszłe prace i pokazać, co można zrobić.

Jeśli wysyłając swój list motywacyjny i CV, listy swoje nazwisko i nazwę stanowiska w temacie wiadomości e-mail:

Temat: Front-End Developer Web Position – Twoje imię i nazwisko

Załączać danych kontaktowych w podpisie e-mail, a nie notować informacje kontaktowe pracodawcy. Zacznij swoją wiadomość e-mail z pozdrowieniem. Oto przykład z sformatowaną pokrywy email listu.

Front-End Web Developer List

Oto przykład z listem motywacyjnym na stanowisko web developer front-end. Poniżej znajdziesz więcej przykładów, w tym próbki CV dla front-end web developer, wraz z poradami dla wysyłając swój list motywacyjny i CV.

Rita Wnioskodawca
123 Main Street
Anytown, CA 12345
555-555-5555
rita.applicant@email.com

1 września 2018

James Lee
Chief Web Officer
Acme WebTech
123 firm Rd.
Firma City, NY 54321

Szanowny Pan Lee,

Ten list jest wyrazić swoje zainteresowanie w pracy zamieszczonych na swojej stronie dla doświadczonego, szczegółowe zorientowanych front-end web developer. Jak zobaczysz, mam sześć lat praktyczne doświadczenie skutecznie kodowanie stron internetowych i aplikacji z wykorzystaniem nowoczesnych HTML, CSS i JavaScript.

Budowanie state-of-the-art, łatwy w obsłudze, przyjazny dla użytkownika stron internetowych i aplikacji jest naprawdę moja pasja i jestem przekonany, że będę doskonały dodatek do swojej organizacji. Oprócz mojej wiedzy, aktywnie poszukiwać nowych technologii i bądź na bieżąco z trendami w branży oraz postęp. To pozwoliło mi wyprzedzić krzywej i zapewniają wyjątkową pracę do wszystkich moich pracodawców, w tym ja pracował na podstawie projektu. Mam załączeniu kopię mojego CV szczegółowo moje doświadczenie, wraz z linkami do stron internetowych i aplikacji miałem zaszczyt pracować.

I w każdej chwili może zostać osiągnięty za pomocą mojego telefonu komórkowego, 555-555-5555 lub e-mailem na rita.applicant@gmail.com.

Dziękuję ci za twój czas i uwagę. Czekam na rozmowę z tobą o tej możliwości.

Z poważaniem,

Rita Wnioskodawca (podpis do papierowego listu)

Rita Wnioskodawca

Front-End Web Developer skrócie

Jest to przykład CV dla czołowego internetowej wywoływacza. Poniżej znajdziesz więcej przykładów.

Hank Wnioskodawca

123 ABC Ulica • Seattle, WA 99999 • (555) 555-5555 • hank.applicant@email.com

Czołowy WEB DEVELOPER

Tłumaczenia wzorów kodu front-end developer i wyznaczania wymogów

Przestrzegane Front-End Web Developer z 10-plus-letnie doświadczenie w współpracy z kreatywnymi i rozwoju zespołów w realizacji pomysłów i projektów.

Kluczowe umiejętności obejmują:

● Promowanie nowych pomysłów i komunikacji

● Tworzenie usprawnień procesowych

● Wszczęcie nowe technologie

● Zapis w utrzymaniu kodu w różnych przeglądarkach

● czas i koszty dla projektów Szacowanie

● Kod Zapewnienie jest skalowalny i elastyczny

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Scottie tech, Seattle, WA

Czołowy WEB DEVELOPER (luty 2013 – Present)

Przekłada wzorów kodu front-end, należy oszacować czas i koszty projektu, określenia wymagań i specyfikacji dla programistów, a praca z zespołem cross-funkcjonalnych w celu określenia i opracowania planów działania produktu.

Ważniejsze osiągnięcia:

● Zwiększona skalowalność, łatwość konserwacji i reagowania kodu cross-browser o 47%.

● Wdrożone poprawy proces, który podwoił szybkość systemu w ciągu dwóch lat.

MALCOLM TECHNOLOGY, Seattle, WA

Czołowy WEB DEVELOPER (czerwiec 2008 – luty 2013)

Zaktualizowane i usprawnione istniejącego kodu w celu poprawy wydajności witryny dla całej firmy.

Wybitne Osiągnięcia:

● Stosowane najnowocześniejsze JavaScript i HTML 5 techniki, ram i bibliotek.

● Wrote dokumentację podpory i zaopatrzone szkolenia dla użytkowników wewnętrznych i zewnętrznych.

EDUKACJA I REFERENCJE

ABC Community College , Seattle, WA

Kojarzy of Science in Computer Science (podkreślenie: Web Development, pisania kodu), 2008

Certyfikaty

Hyper Text Markup Language (HTML) i CSS Certified • Narodowy pisania kodu Alliance (NCWA)

Information Technology Skills

  • Git • • JavaScript WordPress • iOS • Android

Jak uzyskać dostęp do aplikacji Zauważone

Wyróżnij swoje umiejętności: Front-end developerzy muszą wiedzieć, HTML, CSS i JavaScript. Nie zapomnij o umiejętności miękkich, takich jak komunikacja koncepcje nietechnicznych członków zespołu.

Dostosuj swój list motywacyjny i CV: Dopasuj swoje umiejętności i doświadczenie do oświetlenia miejsc pracy i podkreślają cechy, które sprawiają, że wyjątkowy kandydata.

Show Your Work: Przygotować portfel z próbek roboczych, które pokazują, co można zrobić.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *