Poprawić swoją sportową karierę list motywacyjny

Posted on

Poprawić swoją sportową karierę list motywacyjny

List motywacyjny pozwala osobowość prześwitywać, daje szansę promowania podkreśla w swoim życiorysie i przedstawić siebie, pozwala dostosować wiadomość do indywidualnego pracodawcy i daje szansę, aby wyjaśnić, dlaczego jesteś dobrym rozwiązaniem dla Praca. Jest to potężne narzędzie!

Jest to również okazja, aby wyświetlić swoje umiejętności komunikacyjne oraz poziom zaangażowania i entuzjazmu co do pozycji otwartych kariery sportowej. Oto kilka wskazówek, aby dać impuls list motywacyjny:

Personalizować swój list motywacyjny

Większość sugerujemy wycinanie swoje CV na jednej stronie, albo przynajmniej go skrócić. List motywacyjny pozwala zaoferować specyfikę, że nie może pokazać się w CV.

Jeśli wszystko konferencji zdobył wyróżnienia w piłce nożnej, a teraz starasz się o stanowisko trenera piłki nożnej, oferty pokrywa litera okazję porozmawiać o tym doświadczeniu. Choć wznowienia może być zredukowana do „all-zarobionej konferencja wyróżnieniem w piłce nożnej,” list motywacyjny pozwala okazję porozmawiać o powodach, że udało się osiągnąć ten zaszczyt.

Jeśli organizacja ma swoją wytrzymałość, upewnij się, że prześwituje w liście przewodnim. Jeśli to kreatywność, niech ta umiejętność widoczne w sposób profesjonalny, ale stylowy listu.

Target List do określonej pozycji

Najlepiej, nie powinno się dokonać wielu zmian w swoim życiorysie kariery sportowej, ale być przygotowany do wprowadzenia istotnych zmian do każdego listu motywacyjnego. Znacznie różni list motywacyjny jest często potrzebne, jeśli jedna pozycja ty prowadzą różni się znacząco od siebie próbujesz ziemi.

Skupić się na atrybutach, które pomogą Ci być najlepszym kandydatem na to stanowisko. Jeśli nie jest to reklama lub styk wskazuje, jakie kwalifikacje na stanowisko są przeglądu tych kwalifikacji i adres każdego z nich. Focus on dlaczego jesteś dobrym rozwiązaniem do pracy, jak mówić o swoich kwalifikacji.

Jeśli nie spełnia jednego z kwalifikacji, teraz jest okazja, aby wyjaśnić, dlaczego pracodawca powinien zrobić wyjątek. Załóżmy, że są one patrząc na pięć lat doświadczenia, ale masz tylko trzy lata. Można zauważyć, „Chociaż mam tylko trenował piłkę nożną w szkole wysokiego na trzy lata, grałem futbolowe wszystkie cztery lata i zdobył wszystkie konferencji zaszczytów”.

Na pewno nie leżą albo Przejaskrawiaj, jak nie chcesz, aby rozpocząć pracę w ten sposób ryzyko utraty pracy w ciągu tego problemu w przyszłości, albo mają to jako niepokoju w głębi swojego umysłu.

Połączenia z potencjalnym pracodawcą

Jeśli masz jakieś osobiste połączeń do potencjalnego pracodawcy, należy wspomnieć o tym w liście przewodnim. Pozwoli to ludzie przeczytaniu listu, aby to skojarzenie.

Załóżmy, że ubiegasz się o pracę z drużyny baseballowej ligi moll po ukończeniu college’u. Będąc w liceum, pracował pan z tym zespołem w koncesji. Nie zakładaj, że wszyscy natychmiast rozpoznać swoje nazwisko. Pamiętaj, że zmiana pozycji, a może osoba lub dwie w procesie podejmowania decyzji nie może być świadomy swojego przeszłego zatrudnienia.

Być może twój były szef, pan Smith, którego opinia jest przestrzegana, wspomniał, że będzie stosować. Teraz kiedy wspomina swoje wcześniejsze powiązania z klubu, czytelnik może pomyśleć: „O tak, to wnioskodawca Pan Smith powiedział mi chodzi.” Ponadto, należy do LinkedIn, aby odkryć połączenia spółki może nie być świadomi.

Osiągnięcia

Więc na studiach i swoich pierwszych kilku lat ze szkoły, zostały spiętrzone osiągnięć w pracy działu sportowego w małej szkole. Szukasz przenieść na nowe wyzwania, a do karty kredytowej, wykaz osiągnięć w CV jest długa.

List motywacyjny oferuje możliwość, aby wyróżnić niektóre z osiągnięć, które najlepiej odnoszą się do pozycji określonej jesteś dążyć. Jeśli starasz się o pracę informacji sportowych, można napisać: „Ja otrzymał wiele wyróżnień w szkole, ale jestem szczególnie dumny był uhonorowany przez College Sports Informacje Directors Association w 2005 roku …”

Poproś o wywiad

Po zwięźle powiedział czytelnikowi dlaczego można byłoby idealnie pasuje do pracy, należy wyrazić swoje zainteresowanie w spotkaniu z potencjalnym pracodawcą. To ponownie pokazuje entuzjazm i przypomni czytelnikowi sprawdzenie danych kontaktowych.

Przykładowy list motywacyjny dla Sports Hioba

Barry Alen
1234 Central City
Tempe, AZ 85820
000-123-4567
e-mail: jjock@email.com
www.linkedin.com/in/jordanjock

24 marca 2019

Pan James Jackson, kierownik
Grand Canyon Krokwie
123 Riverrun drogowe
Glendale, AZ 91020

Szanowny Pan Jackson:

Proszę przyjąć ten list i towarzyszącego CV jako znak mojej głębokiej zainteresowania stanowiska Infield Coach, który otworzył z Wielkiego Kanionu krokwiami.

W ciągu ostatnich 7 lat, miałem przywilej służyć jako szef Baseball trener Desert View High School w Tempe, Arizona. W tym charakterze, Trenowałem ponad 50 graczy, którzy przeszli do gry w baseball na uczelni, drobne ligi, a poziomem Majors, osiągając 4 5A State Championships 2 5A państwowe drugich rankingi i 6 Regional Championships.

Jak osobiście nagradzanie znajdę coachingu wysokie przedszkolnym, tęsknię za latem emocje przyczyniając się do programu baseball moll ligi. Od 2009 do 2012 roku, grałem jako Catcher dla Glendale Desert Dogs, wyrzucając biegaczy próbuje ukraść drugi lub trzeci na 60% moich prób. Chciałbym zatem bardzo podekscytowani podróży z Wielkiego Kanionu Rafters jak twój Infield Coach, wykorzystując moje sprawdzone umiejętności coachingowych, aby przyczynić się do sukcesu 2019 sezonie letnim i poza nim.

U mnie można znaleźć motywacyjny trener z pasją przez całe życie dla baseballu uzupełnione przez możliwość wydobyć najlepsze w każdym odtwarzaczu. Biegli w identyfikacji mocnych i osobistych wyzwań w moich członkach zespołu, rozumiem, w jaki sposób dostosować mój styl coachingu w sposób, który w znacznym stopniu przyczyniają się do wzrostu gracz, poprawy i sukcesu.

Dziękuję za poświęcony czas na przeglądanie tej aplikacji; Proszę dać mi znać, jeśli nie ma żadnych dodatkowych informacji mogę udzielić. Byłbym bardzo wdzięczny za możliwość spotkania z wami na osobistą rozmowę, a ja czekam na kontakt z Państwem wkrótce.

Z poważaniem,

Trener Barry Allen

Czytać korektę

Poza tym ponowne czytanie pisma przewodniego siebie, należy mieć zaufanego przyjaciela lub dwa przeczytał list. Jeśli ktoś w dziedzinie wiesz może przeglądać list, a nawet lepiej. Zachęcić ich nie tylko do literówek znaku ale krytyka ogólny nas i zaproponować jakieś pomysły mogą mieć.

Może zgodzi się Pan, nie zgadzają się, czy przyjść do jakiejś decyzji w środku. Ale będzie aktywnie myśleć o tym, jak najlepiej komunikować swoje doświadczenia i kwalifikacji. Pamiętaj, że masz zamiar pisać różne listy motywacyjne dla każdego położenia szczególnego, więc starannie sprawdzane za każdym razem.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *