Najszybciej rozwijającym Praca dla absolwentów

Posted on

Najszybciej rozwijającym Praca dla absolwentów

Są to najszybciej rozwijający się zawody, które wymagają licencjat, zgodnie z United States Bureau of Labor Statistics (BLS). BLS przewiduje, że zatrudnienie w tych dziesięciu kariery będą rosły szybciej, między 2014 i 2024, niż wszystkich innych zawodów, które wymagają takiego samego poziomu wykształcenia.

Nie wyboru zawodu, który jest oparty w całości na jej perspektyw pracy . Podczas gdy jego pojawienie się na tym lub innym lista najlepiej kariery może oznaczać obiecującą przyszłość, istnieją inne rzeczy do rozważenia. Kariera musi być dobry mecz dla Ciebie. Dowiedz się wszystkiego na temat tej dziedzinie kariery przez odkrywanie go dokładnie. Przeczytaj opis zadania i przeprowadzić wywiady informacyjne z osób pracujących w tej dziedzinie. Upewnij się, że będzie to satysfakcjonujące kariery .

Należy również pamiętać, że BLS dokonuje się ponownej weryfikacji prognozy co drugi rok i perspektywy zawodu może zmienić w tym czasie. Ponadto, szybki wzrost niekoniecznie przekłada się na dobre perspektywy zawodowe. Niektóre pola prostu nie zatrudniają wielu ludzi, nawet jeśli mają one wysoką rok do roku wzrost.

Analitycy Badania Operacyjne

Po zidentyfikowaniu problemów przedsiębiorstwa mają operacje badań analityków użyciu zaawansowanych metod matematycznych i analitycznych do ich rozwiązania. Pomagają ustalania cen, produkcji harmonogramu i alokacji zasobów.

US Bureau of Labor Statistics przewiduje zatrudnienie w tej dziedzinie wzrośnie o 30% w latach 2014 i 2024, gdy oczekuje się, że zatrudniają prawie 119 tysięcy osób. Badania Operacyjne analitycy uzyskał średnią roczną pensję w wysokości $ 78.630 w 2015 roku.

Osobisty Doradca Finansowy

Osobistych doradców finansowych pomagać ludziom w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. Pomagają swoim klientom zaplanować krótko- i długoterminowych celów finansowych.

BLS spodziewa się 30% wzrost zatrudnienia między 2014 i 2024. Nieco ponad 323.000 będzie pracować w tym zawodzie zgodnie z przewidywaniami. W 2015 roku doradcy finansowe uzyskał średnią pensję w wysokości $ +89.160.

Kartografowie i Photogrammetrists

Kartografowie zbierania danych geograficznych, które używają do tworzenia map. Photogrammetrists używać zdjęć lotniczych i obrazów satelitarnych budować modele powierzchni Ziemi, który ostatecznie zostanie użyta w tworzenia map.

Wysokie tempo wzrostu zatrudnienia-29% w latach 2014 i 2024, doprowadzi do stosunkowo niewielkiej liczby miejsc pracy. Pod koniec tego okresu, w tym polu będzie zatrudniać tylko mniej niż 16.000 ludzi. Kartografowie i photogrammetrists uzyskał średnią roczną pensję w wysokości $ 61880 w 2015 roku.

Tłumaczy

Tłumacze convert mowie i piśmie informacji z jednego języka na inny. Oprócz korzystania z ich znajomości obu języków, aby to osiągnąć, muszą oni także korzystać z tego, co wiedzą o kulturach i związanych z przedmiotem.

Oczekuje się, że tłumacze, aby zobaczyć wzrost o 29% w zatrudnieniu od 2014 do 2024 roku projekty BLS dotrze 78,500. Mediana pensja była $ 44.190 w 2015 roku.

Forensic Science Technicy

Niektóre techników kryminalistycznych nauka zebrać i skatalogować fizyczne dowody z miejsca zbrodni. Inne analizy tych dowodów w laboratoriach. Techników kryminalistycznych nauka nazywane są również badaczy miejscu zbrodni criminalists lub kryminalistycznych naukowców.

Ta stosunkowo małe pole przewiduje się zatrudnić nieco ponad 18.000 osób w 2024 roku, aż 27% od 2014 roku średnia pensja była $ +56.320 w 2015 roku.

Biomedical Engineers

inżynierów biomedycznych najpierw przeanalizować, a następnie rozwiązywania problemów mających do czynienia z biologii i medycynie. Oni projektować, rozwijać i urządzeń, takich jak sztuczne narządy, protez oraz instrumentów oceny. Tworzą one również procedur, takich jak medycznych systemów informacyjnych oraz zarządzania zdrowiem i systemów dostarczania opieki.

BLS przewiduje zatrudnienie w tej dziedzinie wzrośnie o 23% od 2014 do 2024 roku, kiedy to osiągnie nieco ponad 27.000. W 2015 roku inżynierowie biomedycznych uzyskał średnią pensję w wysokości $ +86.220.

Substance Abuse i behawioralne Doradcy Disorder

nadużywanie substancji i zaburzenia behawioralne doradcy leczenia i osoby wspierające, którzy są wychodzące z uzależnień lub którzy wykazują zachowań problemowych. Oni ocenić pacjentów, a następnie rozwijać i pomóc im osiągnąć cele leczenia.

BLS przewiduje 22% wzrost liczby miejsc pracy między 2014 i 2024, co spowoduje nieco ponad 116 tysięcy osób zatrudnionych w tej dziedzinie do końca tego okresu. Mediana rocznych zarobków były $ +39.980 w 2015 roku.

Trener Sportowy

Trenerów sportowych traktować ludzi-zwykle-sportowców, którzy rannych swoje mięśnie lub kości. Te pracownicy służby zdrowia uczyć również osoby, jak uniknąć tych urazów. Otrzymują oni nadzór lekarzy.

Zatrudnianie trenerów sportowych wzrośnie o 21% w latach 2014 i 2024, zgodnie z przewidywaniami BLS. To jednak nie wyniesie wiele osób pracujących w tej dziedzinie. Przez 2024, to będzie zatrudniać tylko 30.800 ludzi. W 2015 roku średnie roczne zarobki $ 44.670.

Analitycy systemów komputerowych

Systemy komputerowe organizacje analitycy pomagają efektywnie wykorzystać technologię komputerową. Mogą one znaleźć rozwiązania techniczne, które ułatwiają ich pracodawcy osiągnąć swoje cele długoterminowe, testowania i diagnozowania problemów w systemach komputerowych lub kodu zapisu i rozwoju oprogramowania dla swoich organizacji.

Wzrost o 21% zatrudnienia od 2014 do 2024 roku przyniesie siły roboczej w tej dziedzinie aż do 686,300. analitycy systemów komputerowych uzyskał średnią roczną pensję w wysokości $ 85800 w 2015 roku.

Psychologiczne i Substance Abuse pracownicy socjalni

zdrowia psychicznego i uzależnień pracowników socjalnych świadczenia usług dla osób, które nadużywają narkotyków lub alkoholu lub mają chorobę psychiczną. Pomagają im w znalezieniu zasobów w swoich społecznościach i szpitale.

Zatrudnienie wzrośnie do 140.000, po tym doświadczeń polowych wzrostu liczby miejsc pracy o 19% od 2014 do 2024. zdrowia psychicznego i uzależnień pracowników socjalnych uzyskał średnią pensję w wysokości 42.170 $ rocznie w 2015 roku.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *