Tech Praca: Praca w obszarze technologii informacyjnych (IT)

Posted on

Tech Praca: Praca w obszarze technologii informacyjnych (IT)

Gwałtowny wzrost liczby miejsc pracy w branży informatycznej rozpoczął prawie dwie dekady temu, a ona ledwo zwolnił od. Podczas gdy „ kropka era bomba ” od końca 1990 do wczesnych 2000s nie sprawiedliwy udział szkód, tym bardziej ostatniej recesji, która rozpoczęła się w grudniu 2007 roku i zakończył się w czerwcu 2009 roku ledwo nawet zwolnił go.

Równie interesujące, jak to jest patrzeć w przeszłość, jednak nauka o zdrowiu przyszłości tej branży jest dużo ważniejsze dla ludzi rozważających takie zadanie technologii informacyjnej.

Jest to bardzo dobra wiadomość na tym froncie, jeśli jesteś wśród nich, lub jeśli już pracują w tej dziedzinie. US Bureau of Labor Statistics prognozuje kontynuował ponadprzeciętny wzrost liczby miejsc pracy w sektorze technologii w ciągu najbliższych kilku lat.

Odpowiedzialny za ten wzrost zmieniają się technologie i dostosowanie organizacji z nich. Na przykład, zwiększona adaptacja cloud computing i cyberbezpieczeństwa doprowadzi do wzrostu zatrudnienia, a wzrost w innych technologiach, w tym opieki zdrowotnej IT, sieci komórkowych i zarządzania danymi przyczyni się również do silnego perspektyw dziedzinie technologii informatycznych.

Podstawowe fakty o branży IT

 • Począwszy od 2014 roku, było 3,9 mln osób pracujących w zawodach informatycznych. Obejmowały osób zatrudnionych w branży projektowania systemów komputerowych i usługi powiązane – co powszechnie nazywamy branży IT – jak również osoby robi pracy związanych z technologią w innych dziedzinach.
 • Oczekuje się, że zatrudnienie osób pracujących w zawodach IT wzrośnie o 12 procent od 2014 przez 2024 488500 pracy zostaną dodane w tym okresie.
 • Tradycyjnie, nastąpił brak różnorodności w tej dziedzinie. Kobiety i mniejszości są silnie reprezentowane. Mnóstwo białych, Azjatów, a mężczyźni pracują w tej branży, a stosunkowo mało Afroamerykanie, Latynosi i kobiety zrobić, gdy w porównaniu z innymi branżami prywatnych ( „ Różnorodność w High Tech ,” US Equal Employment Opportunity Komisji).
 • Firmy wchodzące w skład branży IT są podmioty oferta zwyczaj programowanie komputerowe, projektowanie systemów komputerowych, zarządzanie obiektami komputerowy i inne usługi związane z komputerami. Praca IT można znaleźć na zewnątrz tej branży, jak również. Przemysł że wynajem tech pracownicy zawierać informacje, usługi edukacyjne, usługi administracyjne i wsparcia, telekomunikacji przewodowej, rząd, finanse i ubezpieczenia, publikowania oprogramowania i zarządzania firm i przedsiębiorstw.
 • Chociaż istnieje informacyjne zadania technologiczne w całym kraju, większość z możliwości są wokół niektórych obszarach. Top miasta USA dla tech zatrudnienia jest Raleigh, Karolina Północna. Inne miejsca, które można rozważyć przeniesienie zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy są tech Nashville, Tennessee; Austin, Texas; Fort Collins, Colorado.

Tech Praca

Jeśli chcesz przyłączyć się do branży IT, masz wiele opcji.

Niech najpierw przyjrzeć zawodach komputerowych i informatycznych. Chociaż wiele osób w tych zawodach pracy w branży IT, wiele pracy również w innych sektorach. Co sprawia, że te zawody atrakcyjne, oprócz ich doskonałą perspektywą pracy, są potencjalne zyski. Specjaliści IT uzyskał średnią roczną pensję w wysokości $ +82.860 w maju 2016. porównać do średniego rocznego wynagrodzenia w wysokości $ 37040 dla wszystkich zawodów.

Komputerowe i informatyczne zawodów są zadania techniczne, które wymagają robi takie rzeczy jak wdrożenie technologii, projektowanie sieci komputerowych, kodowanie i rozwój oprogramowania i stron internetowych.

poniżej dziewięciu zawodów mają doskonałe poglądy.

 • Komputer i Informacji naukowiec
 • Architekt sieci komputerowej
 • Pomoc komputerowa Specjalista
 • Computer Systems Analyst
 • Administrator bazy danych
 • Information Security Analyst
 • Sieci i systemy komputerowe Administrator
 • Programista
 • Web Developer

US Bureau of Labor Statistics przewiduje wzrost zatrudnienia, który jest albo szybciej niż lub znacznie szybciej niż średnia dla wszystkich zawodów na okres, który rozpoczął się w 2014 roku, a zakończy w 2024. Nie ma powodu nie należy się spodziewać, że trend ten kontynuować także w przyszłości, jak technologia będzie się rozwijać i eksperci, którzy wiedzą, jak tworzyć i realizować to potrzebne. Szczególnie brakuje tej liście są programiści, zawód, który doświadczy 8-procentowy spadek od 2024 roku.

Specjaliści IT są stosowane w każdej branży można myśleć, ale są one, nie dziwi, większość dobrze reprezentowane w branży technologii informatycznych. Stanowią one 56 procent wszystkich pracowników w tej branży, choć.

Co o innych 44 procent? Są menedżerów, księgowych , pracowników administracyjnych, hurt i produkcja przedstawiciele handlowi , przedstawiciele handlowi reklamowe , przedstawicieli obsługi klienta , a także inni pracownicy, że przedsiębiorstwa muszą funkcjonować.

Jeśli nie jesteś w karierze komputera zorientowanych, dlaczego należy rozważyć pracę w branży IT? Dokonanie tego wyboru będzie można korzystać z dobrodziejstw, które pochodzą z jego sukcesu. Non-tech pracownicy, jak ci, których praca wiąże się z komputerów, również się cieszyć wysokiej stopy zatrudnienia i wynagrodzenia.

Top Tech Pracodawcy

Jeśli chcesz karierę w branży technologii informacyjnej, dlaczego nie ustawić wysoki zabytków? Możesz mieć większe szanse na znalezienie pracy z mniejszą firmą, ale twój ostateczny cel może być praca z jednym z największych graczy w branży. Tutaj jest kilka z nich.

Rozważmy pierwszych firm o najwyższych przychodach. Są to firmy top tech w Fortune 500:

 1. jabłko
 2. Hewlett-Packard Company
 3. IBM
 4. Amazonka
 5. Microsoft
 6. Google

( ” The Top Technologia firm z listy Fortune 500 “. Fortune .

2015)

Następnie, tutaj jest lista z najszybciej rozwijających się firm technologicznych – bo jeśli masz zamiar robić karierę w szybko rozwijającej się branży podoba, dlaczego nie dążyć do pracy w firmie, która ma bardzo obiecującą przyszłość? Najszybciej rozwijających się firm technologicznych, według Forbes, to:

 1. LinkedIn
 2. jabłko
 3. Qlik Technologies
 4. athenahealth
 5. Equinix
 6. Ebix

( ” Fast Tech 25 .” Forbes. 2017)

dzień tech pracowników są zwykle długie. Mając na pracodawcy, który traktuje swoich pracowników również może tym razem przyjemne. Według opinii pracowników, są to najlepsze tech do pracy dla:

 1. Facebook
 2. Google
 3. World Wide Technologia
 4. Szybko Przedsiębiorstwa
 5. LinkedIn
 6. Cegła suszona na słońcu

( „ 25 Najlepsze Tech Pracodawców w 2016, Według pracowników .” Biznes Insider 06 grudzień 2016).

Jak wiadomo, czy Information Technology Kariera jest dla Ciebie

Jeśli chcesz mieć karierę w technologii informacyjnej, do wyboru jest wiele: można realizować okupacji w branży IT, zawodu w innym przemyśle, lub non-tech zawodu w branży IT. Nie powinno być tu coś dla ciebie, niezależnie od tego, co kariera jest najbardziej odpowiedni na podstawie swoich uzdolnień, zainteresowań i innych osobistych cech.

Czy jest coś do niechęci? Jeśli prosta 9 do 5 miejsc pracy jest to, czego po, należy rozważyć inne pole. pracownicy często pracują długie godziny. Około 20 do 25 procent pracowników w zawodach wymienionych pracować więcej niż 40 godzin tygodniowo. I w zależności od konkretnego zawodu, może trzeba poświęcić czas na wezwanie w razie nagłych powstaje, że tylko wiedza może rozwiązać.

Edukacja i trening

Jak przygotować się do kariery IT odgrywa dużą rolę w sukcesie. Jak w przypadku każdej kariery, musisz zdobyć twarde umiejętności, które pozwolą Ci zrobić swoją pracę. Dla wielu zawodów, to oznacza, zdobywając tytuł licencjata. Należy uczestniczyć silnego programu Technical College .

W ciągle zmieniającej się dziedzinie jak ten, będzie stale trzeba uaktualnić swoje umiejętności. Z tych długich godzin pracy, być może trzeba trochę czasu, aby to zrobić. Biorąc kursy online może pomóc zachować swoje umiejętności up-to-date.

Certyfikaty są bardzo cenne w branży IT. Służą one jako dowód dla pracodawcy, że jesteś przygotowany do wykonania określonego zadania. Zazwyczaj, stowarzyszenia zawodowe oraz producentów oprogramowania nadzorować proces certyfikacji, który wymaga od kandydatów zdać egzamin po naukę umiejętności, język komputera lub oprogramowania. Posiadanie odpowiednich poświadczeń może doprowadzić do bardziej konkurencyjny jako poszukujący pracy lub jako profesjonalny próbuje przejść do lepiej płatnej i bardziej odpowiedzialne stanowisko.

Które certyfikaty powinien dostać? Czas i pieniądze zmusi Cię do zawęzić opcje. Jest to najlepiej udać się po te, które pozwoli Ci najbardziej konkurencyjny w najgorętszych technologii. Na przykład, jeśli chcesz zbudować swoją karierę w dużych danych , można realizować te certyfikaty:

 • Cloudera Certified Administrator Apache Hadoop (CCAH)
 • Cloudera Certified Professional: Dane Scientist (CCP: DS)
 • Inżynier Cloudera Certified Professional danych

Co Need Umiejętności prawda?

Jako specjalista IT, może trzeba mieć wiedzę na temat narzędzi programistycznych, języków programowania i systemów operacyjnych. Jest to niemożliwe, aby wiedzieć wszystko, ale to dobre miejsce do rozpoczęcia jest z umiejętności wysokiego popytu jak system operacyjny Unix, Linux system operacyjny i język programowania Java.

Znając wiele języków programowania może pomóc Garner Cię wysokie zarobki. Rozpocznij z najwyższych płacących językach , w tym Ruby, Objective C i Python.

Pierwsze Hired: Jak znaleźć zadaniem

Podczas poszukiwania pracy dla technologii informacyjnej, można użyć ogólnych zadań wyszukiwania stron internetowych, takich jak Indeed.com . Nie znajdziesz ogłoszenia pracy zaczerpnięte z różnych źródeł, w tym innych miejscach pracy aukcji i stron internetowych firmy. Pracodawcy również zamieścić ofert pracy bezpośrednio do rzeczywistości. Ponadto, można udostępnić swoje CV tam więc pracodawcy poszukujący kogoś z Twoich kwalifikacji można znaleźć.

Można również użyć niszowych witrynach , które są specjalnie dla możliwości zatrudnienia w branży IT. Zaletą korzystania z takich witryn jest to, że pozwala, aby zawęzić ostrości i bardziej efektywnie spędzić czas.

Networking jest niezbędna, jeśli chodzi o lokalizowanie pozycje otwarte. Jeśli nie jesteś na LinkedIn , powinieneś być. Pozwoli to, aby połączyć się z ludźmi w danej dziedzinie lub tych, którzy znają ludzi, którzy są.

Drobno-tuned CV lub życiorys , a to nie będzie Ci zatrudniony, otrzyma potencjalnego pracodawcy do wypowiedzenia się. Online portfele są koniecznością dla projektantów stron internetowych i programistów , którzy chcą pokazać swoje prace. Jeśli próbujesz budować karierę freelance, należy uzyskać referencje klientów .

Choć CV lub portfolio przyniesie Ci uwagę potencjalnego pracodawcy, twój występ na rozmowie kwalifikacyjnej może Ci zadanie pragnienie. Jak w przypadku każdego zawodu, zawsze należy przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i zastanowić się, jak będzie reagować na ewentualne pytania – w tym nielegalnych nich .

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *