Ile kosztuje zostać modelką?

Posted on

Ile kosztuje zostać modelką?

Jednym z obszarów, które tworzy najbardziej zamieszanie nowych modeli jest obszar opłat, wydatków i kosztów startowych. Jest dużo szumu i dezinformacji otaczającej wydatki modelowanie i co za model powinien i nie powinien płacić za jak oni zaczynają. Ta dezinformacja jest szczególnie rozpowszechnione w modelowaniu forach i innych zasobów internetowych. Nowe modele mogą się oszołomiony do oddania się i nigdy nie realizuje swoje marzenia. Nie wolno do tego dopuścić do Ciebie.

Kiedy po raz pierwszy rozpocząć swoją podróż, aby stać się modelem, będziesz tylko naprawdę potrzebne są dwie proste rzeczy: migawki i ekspozycję. Pozyskanie tych rzeczy nie musi być drogie, a przy odrobinie know-how, może to być nawet tanie.

Podstawowe Migawki

Pierwszym krokiem w drodze modelowania należy podjąć pewne podstawowe migawek. Te zdjęcia mogą być bardzo proste i mogą być podjęte przez znajomego lub członka rodziny. Będziemy chcieli, aby nosić proste ubrania i makijaż bardzo mało w tych migawek.

Uzyskać ekspozycję Modelowanie Agentów i Skautów

Gdy masz swoje zrzuty, trzeba dostać te zrzuty postrzegane przez wielu jako agentów i harcerzy, jak to możliwe. Że ekspozycja pomoże Ci podpisał z agencją-modelowania pierwszy główny cel każdego modelu aspirujących. Istnieje kilka strategii dla rozwiązania tego kroku, a każdy z nich ma zalety i wady.

Można wydrukować swoje zdjęcia i fizycznie wysłać je do wszystkich agencji, ale byłoby to najwolniejszy i najbardziej kosztowny sposób podejścia do tego kroku. Można także wysłać swoje zdjęcia do wszystkich agencji. Podczas gdy e-mail jest darmowa alternatywa do płacenia za transport, nie zawsze jest tak skuteczna-an e-mail jest bardziej prawdopodobne, aby być ignorowane lub przypadkowo nieodebranych niż pakiet fizycznej, która zostanie dostarczona do biura. Wreszcie, można dodawać zdjęcia do modelowych harcerstwo stronach internetowych, jeśli uczą się od wszelkich czynników lub harcerzy, którzy aktywnie poszukują modeli.

Gdy masz migawek i strategię uzyskania ekspozycji, to dość dużo! Mając wystarczająco dużo wysiłku i odrobinie szczęścia, te dwie rzeczy dostanie swoją stopę w drzwiach świata modelowania.

Po agencja chce podpisać You

Podczas gdy zarobki agencja uwagę jest przyczyną każdy nowy model świętować, to tylko znaki na początku swojej kariery modelki. Po agencja wyraziła zainteresowanie reprezentujący cię, prawdopodobnie otrzymał zupełnie nowy zestaw zadań-z których wiele będzie kosztować pieniądze. Możesz zostać poinformowany, że trzeba zatrudnić fotograf, wizażystka, czy stylisty. Możesz zostać poproszony, aby wydruki swoich zdjęć, tworzenie kartek kompozytowe, zamieścić swoje zdjęcia na stronie internetowej Agencji, i tak dalej. Niektóre agencje mogą nawet powiedzieć, że trzeba podjąć modelowania zajęcia w szkołach, które uczą tego rodzaju umiejętności.

Jest to czas, aby wziąć oddech i dowiedzieć się najlepszej ścieżki dla Ciebie.

Wiele nowych modeli słyszało „jeśli masz płacić to oszustwo” lub „jeśli agencja cię lubi, będą płacić za wszystko.” Jednak, że nie zawsze tak jest, a kwestia kosztów nie jest cięte i suche, jak ludzie chcieliby myśleć. Nie powinno się zrezygnować z siebie lub agencję, gdy temat kosztów podchodzi, ale trzeba dokładnie zastanowić się, co jesteś proszony o robić i co jest najlepsze dla Twojej kariery.

Kilka rzeczy, o których warto pamiętać:

  • Co to jest reputacja agencji? Czy agencja znany za opracowanie nowych modeli i zachęcając rezerwacji? Czy mają połączenia z większych agencji w większych rynkach modelowania? Jaki jest ich plan, jak rynek was?
  • Jeśli potrzebujesz nowych zdjęć, poproś agencję do listy różnych fotografów poleciliby. Jeśli oni twierdzą, że używasz ich w domu fotografa, uważaj. To może być sygnałem ostrzegawczym, że zarabiają oni więcej sesji zdjęciowych sprzedaży niż robią pozyskiwaniu rezerwacji. Agencja nie powinna zarobić dochodów z sesji zdjęciowych.
  • Jest częścią agencja szkole modelowania? ćwiczenia modelujące może być korzystne dla niektórych modeli, ale nie powinien być wymóg, aby uzyskać podpisany do agencji.
  • Czy jesteś w dużym rynku jak Nowy Jork, Los Angeles, Mediolanie, czy Paryżu? Czy jesteś w mniejszym, lokalnym rynku? Większość modeli nie zaczynają się na górze w agencji duży Nowego Jorku czy Paryża. Raczej uczą biznesu, rozwijania ich wygląd, i budować swoje książki w mniejszych agencji rynkowych. Chociaż duża agencja w Nowym Jorku może zaoferować do zwiększania wydatków, agencje w mniejszych rynkach są mniej prawdopodobne, aby mieć środki na finansowanie nowych modeli. Mimo to, jeśli masz możliwość pracy z agencją w mniejszym rynku, nie przechodzą go. Małe agencje rynkowe mogą być cennym nabytkiem dla swojej kariery.

Oddziały maja Advance wydatki, ale nigdy Finance

Po zalogowaniu się do agencji, jesteś uważany za niezależny wykonawca. Nie jesteś pracownikiem agencji. Twoje usługi jako modelu są zlecane przez agencję. Zasadniczo, jesteś jedynym właścicielem własnej firmy. Dlatego wszystkie wydatki poniesione będzie odpowiedzialny. Mimo, że istnieją przypadki, w których agencja może być gotowi, aby przejść niektóre z tych wydatków, aby zacząć grę. Po uruchomieniu rezerwacji miejsc pracy, agencja będzie odliczyć to, co jest należne im z konta.

Nawet po rozpoczęciu pracy i rezerwacja dużo pracy, trzeba będzie bieżące wydatki jak nowy zdjęciowych, druki dla swojej książki, kurierów, opłat internetowej Agencji, prowizji agencyjnych, kosztów podróży, opłat telefonicznych długodystansowych itp wydatki te nie są unikalne dla nowych modeli nawet ustalonych modelki mają podobne wydatki od czasu do czasu. Jednak te będą (mam nadzieję) będzie małe wydatki w stosunku do dochodów będzie można zarobić. Należy również pamiętać, że wszelkie koszty uzyskania przychodu będzie odliczyć od podatku.

Każdy model i każdy jest inny niż Agencja

Jeśli chodzi o modelowanie opłaty i koszty startowe, ważne jest, aby pamiętać, że każdy model i każda agencja jest inna. Jeśli pytasz 100 udanych modeli, jak się zaczęło, można prawdopodobnie uzyskać 100 różnych historie. Niektórzy mogą mieć pewne zalety, które nie mogą osobiście replikować, ale większość z nich prawdopodobnie nie. Większość modeli pracował bardzo ciężko się dostać, gdzie są, i dopasowując ich etyka pracy, można się tam dostać, jak również.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *