Jak napisać CV Umiejętności rozdział

Posted on

Jak napisać CV Umiejętności rozdział

Jaki jest najlepszy sposób, aby napisać rozdział umiejętności do CV i podkreślić swoje kwalifikacje do tej pracy? Sekcja umiejętności z CV zawiera swoje umiejętności, które są związane z pracy się ubiegamy. W tej części należy wymienić umiejętności, które są istotne z punktu widzenia Pozycja lub karierze, którą jesteś zainteresowany, takich jak umiejętności obsługi komputera, umiejętności Software i / lub umiejętności językowych.

Dostosuj swoje umiejętności CV rozdział

Dostosuj sekcję umiejętności swojego CV na mecz, jak to tylko możliwe, wymagania wymienione w ofercie pracy. Im bliżej mecz twoje umiejętności są do wymagań pracy, tym większe są szanse na zostanie wybrany do wywiadu.

Na przykład, jeśli ubiegasz się o stanowisko administracyjne, m.in. w dziale umiejętności umiejętności Microsoft Office, umiejętności QuickBooks (jeśli je masz) i inne programy, których można użyć. Jeśli jesteś programistą, listę języków programowania, oprogramowania, platform i innych umiejętności Information Technology masz.

Wskazówka: O punkt umiejętności ułatwia dla menedżerowi, aby wskazać, czy masz konkretne umiejętności wymaganych na stanowisko. Jest to także łatwy sposób uzyskać wznowienia słowa kluczowe na swoim życiorysie.

Wielu pracodawców wykorzystuje zautomatyzowane systemy śledzenia wnioskodawcy (ATS) do skanowania kandydata odezwie się ponownie; Systemy te są zaprogramowane, aby wyszukać określonych słów kluczowych.

Im więcej słów kluczowych CV może „pasujących”, tym bardziej prawdopodobne jest to, że swoje CV zostanie wybrany do przeglądu przez ludzkie oczy.

umiejętności

  • Opanowanie programów pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Doświadczenie z QuickBooks i utrzymanie budżetu biurowego
  • Umiejętność pracy z wieloma systemami operacyjnymi, w tym Windows, Mac OS X i Linux

Wiele Umiejętności CV Sekcje

Jeśli istnieje wiele rodzajów umiejętności, które są ważne zadania, które się ubiegasz, można obejmować więcej niż jedną listę umiejętności w CV.

Na przykład, jeśli ubiegasz się o pracę w edukacji, może zawierać „Umiejętności Komputerowych” listy oraz listy „Język umiejętności”.

Listy do przeglądu

Nie wiesz, jakie umiejętności zawierać? Oto lista CV i list motywacyjny słów kluczowych można użyć, by opisać swoje umiejętności, a także wykazy wznawia umiejętności z różnych zawodów i rodzajów pracy.

Umiejętności: Twarde kontra miękkie

zestawy umiejętności obejmują zarówno twardych umiejętności i umiejętności miękkich. Twarde umiejętności są pojętny zdolności lub umiejętności, które mogą być ilościowo. Umiejętności miękkie są subiektywne umiejętności interpersonalne (takie jak „komunikacji”, „przywództwo”, „integracyjnych” lub „motywacyjnych” umiejętności), które są znacznie trudniejsze do oszacowania.

Oba rodzaje umiejętności mogą być zawarte w CV i listów motywacyjnych. Oto więcej informacji na temat różnicy między twardych i miękkich umiejętności, umiejętności, oraz wykaz umiejętności miękkich.

Szczególne zadanie vs. Transferable

umiejętności pracy specyficzne są te umiejętności, które pozwalają na zatrudnienie kandydata do programu Excel w określonej pracy. Niektóre umiejętności są osiągane poprzez udział w programach szkolnych lub szkoleniowych. Inne mogą być nabyte w drodze kształcenia doświadczenie w pracy.

umiejętności pracy specyficzne różnią się w zależności od położenia. Na przykład, pracownik IT help desk wymaga umiejętności obsługi komputera, nauczyciele potrzebują umiejętności planowania lekcji, a cieśle potrzebne umiejętności pracy z elektronarzędziami.

umiejętności pracy specyficzne można przeciwstawić zbywalne umiejętności, takich jak komunikacja, organizacji, prezentacji, pracy zespołowej, planowania i zarządzania czasem, które są wymagane w szerokiej gamie miejsc pracy.

umiejętności zbywalne są te, które można wykorzystać w niemal każdej pracy. Oba rodzaje umiejętności mogą być zawarte w CV.

Nie każdy umiejętności powinny być zawarte w CV 

Wymieniając swoje umiejętności jest dobrą rzeczą, nie każda umiejętność posiadasz musi być – lub powinien być – w zestawie.

Ważne: Nie listy umiejętności, które w rzeczywistości nie mają. Pozostawić poza przestarzałe umiejętności (czyli program, który nauczył się wykorzystywać w zaraniu technologii komputerowej, na przykład).

Plus, nie ma potrzeby uwzględniania umiejętności, które nie odnoszą się do pracy pod ręką. Chyba że starasz się bawić na imprezach dla dzieci, możliwość zrobić zwierzęta balonowe nie powinny być uwzględnione.

Wznowienie umiejętności sekcja Przykład

JasonApplicant
6739 Blossom Street
Kingsport, TN 37617
(000) 123-4567
email@email.com

SPECJALISTA OD MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Ekspert w podnoszeniu uznanie organizacyjną i osiągnięcia w różnych kanałach społecznościowych.

Bardzo oszczędny i optymistyczne Social Media Specialist z 6-letnim doświadczeniem budynek socjalny obecność mediów dla specjalistów rynku nieruchomości i właścicieli małych firm. Dobrze zorientowani w social media marketing i analityki, treści piśmie, edycji wideo i fotografii cyfrowej.

Kluczowe umiejętności obejmują:

Social Media : Facebook, Twitter, Instagram, snapchat, Pinterest, Google+, YouTube

Edycja treści : Pakiet Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook), WordPress

Projekt graficzny : Adobe Creative Cloud (Photoshop, Illustrator, InDesign, Dreamweaver, Premiere Pro)

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Homefront AGENCJA NIERUCHOMOŚCI, Kingsport, TN
Social Media Specialist (08/2014 – obecnie)
zabrany na pokład, aby wspierać zespół 18 agentów nieruchomości w tworzeniu dynamicznej społecznej obecności w mediach w całej Facebook, Google+, Twitter, Instagram, Pinterest, YouTube oraz snapchat kanałów. Ważniejsze osiągnięcia:

  • Zwiększona Facebooka zwolenników o 74% przez pracowitych i reagujących analityki mediów społecznych.
  • Assisted członkowie zespołu nieruchomości angażować się we wspólnym nieruchomości ad strategii zamieszczenie na Craigslist.
  • Stworzony i zbudowany pierwszy kanał YouTube firmy, publikując pokaz walk-through z ofert domowych.

Freelance Przydziały, Kingsport, TN
Social Media Specialist (06/2012 – obecnie)

Generowane sieć toczących małych klientów biznesowych potrzebujących małych mediów społecznościowych i usług zarządzania www. Ustalone kont społecznościowych, mające na stronach internetowych, a autorami postów i blogów. Wybitne Osiągnięcia:

  • Wbudowane trwałe relacje z firm, w tym Jane Matthews, nieruchomości, Line-suchej bielizny, ogród przydomowy Foods oraz Spring Hill Farms.
  • Wyszkoleni klienci w WordPress i innych narzędzi cyfrowych, umożliwiając im zarządzać własnymi właściwości internetowych.

EDUKACJA I REFERENCJE

University of Tennessee , Knoxville, TN
Bachelor of Arts w Zarządzaniu Mediów, 2012
List Dziekana; Szkoła Dziennikarstwa i Mediów Elektronicznych stypendium; Junior Rok za granicą we Francji

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *