Rzeczy nie włączać w wywiadzie dziękuję list

Posted on

Rzeczy nie włączać w wywiadzie dziękuję list

Wysyłanie dziękuję e-mail lub notatki po rozmowie kwalifikacyjnej może pomóc Ci wybrany na drugą rozmowę, a nawet oferty pracy. Z drugiej strony, pisząc coś złego może zrobić pracodawca dwa razy pomyśleć o przeprowadzce do przodu.

Keep it Positive

Jakość Twojego obserwacji komunikacji po wywiadzie wpłynie na ocenę wykonania pracodawcy swojego kandydata. Wysyłanie dziękuję pamiętać spraw, ale to musi być jeden dobry nie tylko szybkie „Dzięki za wywiad” wiadomości e-mail.

Ważne jest, aby podkreślić, jak dobrze pasuje pracy z tła, a także swojej silnej motywacji do pracy w tej pozycji z tego pracodawcy. Ponadto, będziemy chcieli, aby uniknąć mówiąc nic, że podniesie żadnych wątpliwości swoje nastawienie, motywacja czy kwalifikacji.

10 rzeczy, nie obejmuje w sposób dziękuję list do rozmowy kwalifikacyjnej

Te wskazówki na temat tego, co nie umieścić w swoim Kontynuacja listu może pomóc uniknąć wysyłania złą wiadomość dla pracodawców.

  1. Nie obejmują wyłącznie oświadczenie uznania:  upewnij się, że również potwierdzają swoje silne zainteresowanie w pracy i krótko wyjaśnić, dlaczego pozycja jest doskonałym dopasowanie.
  2. Twoje komunikaty są Próbki swoim piśmie Umiejętności i dbałość o szczegóły: Nie zapomnij dokładnie sprawdzane i skorygować wszelkie pisowni lub błędów gramatycznych i upewnij się, czy masz poprawny stanowisko, adres i nazwa. Jest to okazja, aby śledzić z silnym pozytywne wrażenie, więc nie robią nawet mały błąd.
  3. Nie wspominaj Pensja Zasięg w swoim liście:  Poczekaj, aż oferta jest składana negocjować pensję Ponieważ dźwignia będzie największym gdy pracodawca zdecydował, że jesteś preferowanym kandydatem.
  4. Nie rób żadnych wymówek lub Przeproś za coś, co poszło nie tak podczas wywiadu:  Jesteś lepiej nie zwracanie uwagi na te kwestie. Podkreślić pozytywne cechy, które mogłyby przeciwdziałać jakiekolwiek obawy, które pojawiły się podczas spotkania. Wyjątkiem będzie, jeśli uważasz, że wywiad był tak zły, że jesteś z rywalizacji.
  5. Nie wspomina o żadnych aspektów pozycji, która sprawi, że kwestionują przydatność pracy:  czekać, aż oferta została rozszerzona w celu uzyskania dalszych wyjaśnień na temat roli składników, które dotyczą ciebie. Nie dają pracodawcy żadnych powodów do tego, czy jesteś dobry mecz przed zakończeniem ich wybór. Wyjątek od tej wytycznej może być, gdy wiesz, że nie chcesz pracę, ale jak firmy. W takim przypadku, można wspomnieć, jak byłaś pod wrażeniem z organizacją i zapytać, czy może istnieć inna pozycja, która była bardziej odpowiednia.
  6. Nie obejmują dokładnie ten sam język, w Letters jeśli wysyłasz je oddzielnie do różnych Ankieterzy:  Pomyśl o czymś każda osoba, która była pomocna dzielonego lub podsycane zainteresowanie. Innym podejściem jest potwierdzenie aktywów, które pomogą Ci z priorytetami adresowych, że jednostka nie wspomniał. Ankieterzy będą pod wrażeniem, jeśli masz trochę czasu, aby spersonalizować komunikację.
  7. Nie rób bezpodstawne lub przesadzonych twierdzeń jak „praca jest idealnie pasuje do mojej przeszłości.”: Pamiętaj, aby zawierać oświadczenie wspierać swoje komentarze Na przykład, można powiedzieć, „Jestem bardzo podekscytowany możliwością lądowania. public relations associate zadanie, ponieważ to umożliwi mi zastosować moją silną pisanie, planowanie imprez i kontaktów z mediami umiejętności.”
  8. Nie należy przyjmować nadmiernie agresywne podejście poprzez wymienienie zadzwonisz, aby sprawdzić w sprawie statusu kandydata: Na pewno można zrobić follow-up call pod koniec okna czasowego, że pracodawca wskazanym dla ich decyzji. Po prostu nie trzeba wspomnieć o tym w liście.
  9. Nie obejmują odniesienia, chyba że są zadawane im:  Nie ma potrzeby uwzględniania odwołania ze swoim Kontynuacja korespondencji. Kiedy pracodawca chce listę referencji, będą prosić o jeden.
  10. Nie zawierają jakieś pytania o zwrot kosztów za wydatki wywiadów:  Kontynuacja komunikacji należy przesłać jak najszybciej po wywiadzie. Twój list powinien koncentrować się wyłącznie na zainteresowanie w pracy i jak dobrze pasuje. Wszelkie inne informacje mogą rozpraszać z wiadomości. Wyślij osobną notatkę później do czynienia z wszelkich kwestii refundacji.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *