Top Jobs for Business Degree Majors

Posted on

 Top 10 Praca dla firm Majors


Biznes głównych rozwijać wiele cennych umiejętności i obszary wiedzy, które umożliwią im wnieść znaczący wkład do korporacyjnych i not-for-profit światów. Mogą myśleć w liczbach. Biznes głównych można określić ilościowo zbiór danych, ocenić skutki finansowe decyzji i używać liczb wykonać kopię zapasową swoich propozycji.

Studenci, którzy w biznesie najważniejsze nauczyć się pisać w sposób jasny i zwięzły sposób podczas craftingu sprawę analiz i innych dokumentów roboczych dla swoich klas. Profesorowie często wymaga od nich, aby zakończyć projekty w grupach tak uczą wyzwaniom i wartość pracy zespołowej podczas rafinacji ich prezentacji i umiejętności przywódczych.

Posiada umiejętności biznesowych Majors

Krajanie problemów biznesowych i polecając rozwiązania pomagają kierunków biznesowych w celu zwiększenia ich krytycznego myślenia i umiejętności analityczne. Uczą się korzystać z narzędzi informatycznych do gromadzenia, organizowania i reprezentują dane do prezentacji i dokumentów.

Wiedza zdobyta w podstawowych przedmiotów, takich jak marketing, zarządzanie, zasoby ludzkie i rachunkowość przygotowują kierunków biznesowych prowadzić innych w miejscu pracy.

Z klas takich jak prawa gospodarczego oraz etyki biznesu, studenci zdobywają prawną i etyczną perspektywę świata wokół nich. Ponadto, studenci biznesu zdobyć globalną perspektywę i uznanie dla wartości różnorodności poprzez badanie praktyk biznesowych w innych kulturach.

Top 10 Praca dla firm Majors

Twoje osobiste wartości, umiejętności i zainteresowania będą mieć wpływ na ostateczny wybór kariery, ale poniżej kilka alternatyw do rozważenia, jak przejść przez proces decyzyjny.

1. Księgowy

Księgowi pomóc organizacjom w celu finansowania swoich operacji, przestrzegać przepisów rządowych, zaoszczędzić pieniądze i zwiększyć swoje zyski. Oni wykorzystać wiedzę finansową i umiejętności nabyte w szkole, aby podejmować właściwe decyzje o zasobach organizacji. Księgowi reprezentowania i komunikowania informacji biznesowych, który jest używany przez kolegów do bardziej skutecznego działania, a przez inwestorów do podejmowania prawidłowych decyzji dotyczących ich inwestycji.

Księgowi przeprowadzania audytów oraz zapewnienie doradztwa i planowania podatkowego usług. często poruszają się na stanowiskach kierowniczych w ramach Pionu Finansów ich organizacji lub klienta organizacji. Wszystkie rodzaje działalności non-profit rządowej i organizacji edukacyjnych skorzystać z usług księgowych.

Wynagrodzenie: Według Bureau of Labor Statistics  (BLS), mediana rocznego dochodu dla księgowych w maju 2018 była $ 70.500. Najniższy 10% zarobiłem mniej niż $ 43.650, a najwyższa 10% zarobił ponad $ +122.840.

Praca Outlook: Zatrudnienie księgowych i audytorów ma wzrosnąć o 10% między 2016 a 2026-szybciej niż średnia dla wszystkich zawodów.

Konsultant 2. Zarządzanie

konsultanci zarządzania lub analitycy zarządzania przeprowadzić proces dla klientów, a nie w przeciwieństwie do metody analizy przypadków stosowane w wielu zajęć na kierunkach biznesowych. Mają one zastosowanie umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów z ich projektów i wykorzystanie pracy zespołowej i umiejętności prezentacji uprawianych przez nich studiów. Konsultanci są ekspertami w zbieraniu informacji, organizowanie go i komponowania raporty z ich ustaleń.

Analitycy są zaawansowani użytkownicy technologii, jak przetwarzać i reprezentować danych dla swoich klientów. zaciągnąć one narzędzia arkusza kalkulacyjnego, bazy danych i prezentacji tak często stosowane do ich projektów klasowych jak kierunków biznesowych.

Wynagrodzenie: Zgodnie z BLS , mediana rocznego dochodu dla analityków zarządzania w maju 2018 była $ 83.610. Najniższy 10% zarobiłem mniej niż $ +48.360 a najwyżej 10% zarobił ponad $ 152.760.

Praca Outlook: Zatrudnienie analityków zarządzania ma wzrosnąć o 14% pomiędzy 2016 a 2026-szybciej niż średnia dla wszystkich zawodów.

3. Social Media Manager

Zarządzający social media wykorzystują technika zrozumiały i wiedzy o komunikacji marketingowej nabytych przez kierunków biznesowych w celu koordynowania ich obecność pracodawcy na serwisach takich jak Facebook, LinkedIn, Pinterest, Twitter, Instagram i Tumblr. Przyczyniają się do zwiększenia działalności gospodarczej, ustala tożsamość marki i dostać słowo na temat ich organizacji. Zarządzający social media opracowanie planów strategicznych, pomagają rozwijać treści i pomiaru wpływu kampanii internetowych.

Zarządzający social media mobilizować pracowników do zbierania informacji o historii, które mogą być umieszczone w mediach społecznościowych. Jak kierunków biznesowych, muszą być członkami zespołu i mają finezję z ludźmi namówić do współpracy, gdy nie posiadają formalnej władzy nad kolegami.

Wynagrodzenie: Według PayScale , menedżerów mediów społecznościowych zarabiają średnią pensję w wysokości $ 49.340.

Praca Outlook: Istnieje duże zapotrzebowanie na menedżerów społecznościowych, o czym świadczą 35,038 opublikowanych zleceń Rzeczywiście w tym czasie w tym artykule.

4. Analityk Finansowy

Biznes głównych uczyć się do oceny mocnych i słabych stron przedsiębiorstwa oraz analizy trendów w różnych branżach. Analitycy finansowi wykorzystać te umiejętności w celu oceny firm, branż, i związane z nimi inwestycje dla klientów lub ich spółki dominującej. Oni interpretują sprawozdań finansowych, obliczanie wskaźników i innych danych, i pisać raporty z zaleceniami dotyczącymi inwestycji i alokacji zasobów korporacyjnych.

Analitycy finansowi korzystać z zajęć w zakresie rachunkowości, finansów, ekonomii i matematyki, który jest tradycyjnie częścią większego biznesu.

Wynagrodzenie: Zgodnie z BLS , mediana rocznego dochodu dla analityków finansowych w maju 2018 był $ 85660. Najniższy 10% zarobiłem mniej niż $ 52.540, a najwyższa 10% zarobił ponad $ 167.420.

Praca Outlook: Zatrudnienie analityków finansowych ma wzrosnąć o 11% między 2016 a 2026-szybciej niż średnia dla wszystkich zawodów.

5. aktuariusz

Biznes głównych z silną orientacją ilościowego ich tle może stać kluczowych graczy w branży ubezpieczeniowej pracując jako aktuariusza. Aktuariuszy obliczyć prawdopodobieństwo ryzykownych zdarzeń występujących, takich jak śmierć, uszkodzenia ciała, wypadki, pożary i chorób, gdy firmy ubezpieczeniowe byłby zobowiązany do wypłaty roszczeń. Wykorzystują one wiedzę o rachunkowości, finansów i ekonomii i przeprowadzania złożonych analiz scenariuszy opartych na profilach demograficznych.

Aktuariuszy, jak kierunków biznesowych, wykorzystanie arkuszy kalkulacyjnych, baz danych i oprogramowania statystycznego do prowadzenia analiz. Ponadto muszą one mieć silne pisania, prezentacji i umiejętności perswazyjne aby zabezpieczyć wsparcie od kolegów do ich propozycji.

Wynagrodzenie: Zgodnie z BLS , mediana rocznego dochodu dla aktuariuszy w maju 2018 był $ 102880. Najniższy 10% zarobiłem mniej niż 61140 $, a najwyższa 10% zarobił ponad $ 186110.

Praca Outlook: Zatrudnienie aktuariuszy ma wzrosnąć o 22% pomiędzy rokiem 2016 a 2026, o wiele szybciej niż średnia stopa wzrostu dla wszystkich zawodów.

6. Uczelnia Rekrutacja Przedstawiciel

: Wynagrodzenie Biznes głównych, którzy są zainteresowani pracą w środowisku uczelni powinny rozważyć pozycję z biura przyjęć jako opcja. Rekrutacja personelu czerpać silną komunikacji, prezentacji i umiejętności perswazyjne z głównych biznesowych w celu dotarcia do potencjalnych studentów.

Rozwijają planów marketingowych strategicznie promujące uczelnię i zachęcać aplikacje. Rekrutacja personelu, jak kierunków biznesowych, musi współpracować z innymi członkami zespołu w projektach i dostarczanie programów.

Przyjęć uczelni rola to przede wszystkim pozycja sprzedaży do college’u, więc kierunków biznesowych z silnym fundamencie w sprzedaży i marketingu i wychodzącego osobowości mogą odnieść sukces w tej niszy.

Według Glassdoor , przyjęć przedstawiciele zarobić średni dochód $ +46.148.

Praca Outlook: Istnieją liczne otwory dla uczniów szkół średnich, z 2701 przedstawicieli wolnych miejsc na Rzeczywiście w czasie Ten artykuł został opublikowany.

7. Nauczyciel Biznes

Wynagrodzenie: Wychowywać licealistów o świecie biznesu jest opcją dla kierunków biznesowych, którzy również wypełnić wymagania kształcenia nauczycieli.

Biznes głównych potrzeba szeroko zakrojonej wiedzy zdobytej w marketingu, zarządzania, finansów i rachunkowości, aby skutecznie przeprowadzić tę rolę. Silne komunikacji werbalnej i umiejętności interpersonalne mają obowiązek angażować uczniów.

Planowanie i prezentujące lekcje stymulujące są kluczem do sukcesu jako nauczyciela. Biznes głównych mogą czerpać z szerokiej gamy metod szkoleniowych, które mają napotkanych podczas wypełniania ich stopnia.

Zgodnie z BLS , mediana rocznego dochodu dla nauczycieli szkół średnich w maju 2018 była $ 60.320. Najniższy 10% zarobiłem mniej niż 39740 $, a najwyższa 10% zarobił ponad $ 97.500.

Praca Outlook: Zatrudnienie nauczycieli szkół średnich ma wzrosnąć o 8% w latach 2016 i 2026-o tym samym jako średniej stopy wzrostu dla wszystkich zawodów.

Reporter 8. firm

Print, broadcast oraz elektroniczne nośniki wszystkie zapewniają obszerne relacje z imprez i wydarzeń w biznesie i sektorze finansowym. Biznes głównych nauczyć się analizować handlowe i przemysłowe, komponować pisemne streszczenia swoich ustaleń, podobnie jak reporterów. Rozwijają komunikację i umiejętności potrzebnych do prezentacji wyraźnie artykułować treści o świecie biznesu.

Więc jeśli jesteś zafascynowany biznesu, ale raczej o nim komunikować niż prowadzenie działalności, raportowanie biznes może być dla Ciebie.

Wynagrodzenie: Zgodnie z BLS , mediana rocznego dochodu dla reporterów w maju 2018 był $ +41.260. Najniższy 10% zarobiłem mniej niż $ 23.490, a najwyżej 10% zarobił ponad $ +100.930.

Praca Outlook: Zatrudnienie reporterów jako całość jest prognozowany spadek o 9% w latach 2016 i 2026, która jest znacznie niższa od średniej stopy wzrostu dla wszystkich zawodów. Jednak rozprzestrzenianie audycji i mediach internetowych w odniesieniu do zmian gospodarczych i biznesowych powinny zapewnić lepsze możliwości dla tych, specjalizujący się w sprawozdawczości biznesowej.

9. Corporate Attorney

Adwokaci, którzy praktykują korzyść prawa przedsiębiorstw lub przedsiębiorstw z szerokiej wiedzy podmiotów gospodarczych i praktyk nabytych przez kierunków biznesowych. Głównym firma rozwija solidne fundamenty dla obszarów prawa korporacyjnego jak upadłościowego, papierów wartościowych, umów, fuzji, zbiorów, spadkowych biznesowych oraz incorporations. Umiejętności badań, pisania i prezentacji opracowanych przez kierunków biznesowych pomoc prawników korporacyjnych, aby wykonywać swoją pracę.

Biznes głównych z litych płyt akademickich i LAST ocenę mogą zyskać akceptację w elitarnych szkół prawniczych.

Wynagrodzenie: Zgodnie z BLS , mediana rocznego wynagrodzenia dla prawników był $ 120910 w maju 2018. Najniższy 10% zarobiłem mniej niż 58220 $, a najwyższa 10% zarobił ponad $ 208.000.

Praca Outlook: Zatrudnienie prawników ma wzrosnąć o 8% w latach 2016 i 2026-o tym samym jako średniej stopy wzrostu dla wszystkich zawodów.

10. Administrator Healthcare

Administratorzy w sektorze opieki zdrowotnej musi posiadać wiedzę z zakresu rachunkowości, budżetowania, zasobów ludzkich, marketingu, zarządzania, prawa, etyki biznesu i technologii informacyjnej wszystko przedmiotów, które są objęte programem nauczania biznesu. Ponadto, praca w zespole, komunikacja, analityczne i umiejętności prezentacji z głównych obszarów działalności są również kluczowe znaczenie dla powodzenia administratora opieki zdrowotnej.

Wiele kierunków biznesu z zainteresowania w dziedzinie pójdzie na studia do pracy w  zarządzaniu opieki zdrowotnej .

Wynagrodzenie: Zgodnie z BLS , mediana rocznego wynagrodzenia dla menedżerów służby zdrowia i zdrowia był $ +99.730 w maju 2018. Najniższy 10% zarobiłem mniej niż $ 58.680, a najwyższa 10% zarobił ponad $ 182.600.

Praca Outlook: Zatrudnienie menedżerów służby zdrowia i zdrowia ma wzrosnąć o 20% pomiędzy rokiem 2016 a 2026, o wiele szybciej niż średnia stopa wzrostu dla wszystkich zawodów.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *