Ogłoszenie New Job List do klientów

Posted on

 Ogłoszenie New Job List do klientów


Pozostawiając swoją pracę przy zachowaniu klientów będzie wymagało wielkie litery i nawet lepsze taktowanie. Pisząc ten list ogłoszenie do nowego stanowiska jest niewątpliwie ekscytujące przedsięwzięcie. Jeśli nadzieję, że przyniesie klientom wzdłuż, koncentrują się na treść Pańskiego listu, optymalnego czasu i follow-up. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak przybić wszystkie trzy.

Zastanów się, jak Twój pracodawca jest Ogłaszając Wiadomości

Twój nowy pracodawca może chcieć ogłosić ekscytujące wiadomości w sekcji lokalnej gazety za „Ludzie czynu”, na swojej stronie internetowej, w biuletynie lub na social media. Jeśli jesteś w branży, która opiera się na rekomendacjach klientów, a następnie będziemy chcieli, aby przynieść klientom z wami. Więc uniknąć blindsiding je ogłaszając nowinę, zanim będą mogli usłyszeć go z innego źródła.

Zapytaj swojego nowego pracodawcy antycypowania jeśli zamierzają opublikować wiadomości. Jeśli tak, to dowiedzieć się, kiedy i jak to się stało. Jeśli poprzedza zaplanowaną datę ogłoszenie, poproś, aby powstrzymać dopóki nie poinformował swoich klientów. Mówisz, że nie chcesz ryzykować tych relacji biznesowych. Jeśli ich dolna linia jest zagrożona, Twoja nowa firma prawdopodobnie będzie złożyć do tego życzenia.

Twoi koledzy mogą być największym zagrożeniem dla utrzymania rzeczy w tajemnicy. Aby uniknąć ktoś nieświadomie dowiedzieć się, poinformować swoich klientów w ciągu 24 godzin od wezwania. Twój list powinien być już gotowy do pracy.

Nie aktualizuj LinkedIn dopiero po uruchomieniu. W rzeczywistości, powiedz tylko najbardziej zaufanych członków i przyjaciół rodziny do uniknięcia kryzysu Public Relations. Nie chcesz 500 użytkowników Facebook budzi się do nowości, wszystko dlatego, że wuj Bill nie może rozszyfrować pomiędzy status i prywatnej wiadomości.

Tworzenie osi czasu na ogłoszenie

W celu zapewnienia płynnego przejścia i genialny odejście, wyrównać swoją strategię ogłoszenie z tym obu swoich dawnych i nowych pracodawców. Twoja strategia wyjścia należy wziąć pod uwagę trzy rzeczy. Twój list powinien zawierać te trzy elementy na minimalnym poziomie.

  1. Poinformuj swoich klientów w ciągu 24 godzin od powiadomienia dając
  2. Powiedz klientom swoją datę wejścia w życie
  3. Oferujemy wdzięczność dla partnerstwa

Użyj formalny list drukowania lub zapowiedź prasową powiadomień biznesowych. Wykorzystanie social media, LinkedIn i nieformalny e-mail aby powiadomić znajomych, rodziny i inne niezbędne partie nie związane bezpośrednio do działalności gospodarczej.

Napisać skuteczny list do klientów

Bądź profesjonalny, pozytywne i łaskawy w swoim liście, dziękując poprzedniego pracodawcy i obecnych klientów do roli, jaką odegrały w swój sukces. Następnie wyrazić optymizm na ekscytującą przyszłość w sklepie. Wreszcie, niech klienci wiedzą, kiedy będzie oficjalnie rozpocząć aby mogły odpowiednio przygotować się do tej zmiany.

Klienci będą też trzeba wiedzieć, czego się spodziewać. Co, jeśli w ogóle, zmieni dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej z wami? Lub, jeśli przebywają ze swoim byłym pracodawcą, kto przejmie ich uwagę?

Przykład Announcement Letter nową pracę

Poniżej znajduje się przykład nowej pracy ogłoszenia listu, że marketing manager może wysłać do swoich klientów.

Temat: Nowa pozycja Ogłoszenie

Drogi nazwę kontaktu,

Jestem podekscytowany, aby poinformować, że dołączył NEWMarketing i rozpocznie się 7 sierpnia Jestem tak wdzięczny za sześć wspaniałych lat w OLDMarketing i za integralną rolę grałeś w moim sukcesie. Zapraszam do przyłączenia się do mnie w tej ekscytującej nowego rozdziału kontynuować wzajemnie korzystnej współpracy. Będziesz korzystać z takiego samego zaangażowania i poświęcenia ze mną z dodatkowego wsparcia ze strony górnego agencji z setkami udanych kampaniach toczonych marki swoich klientów na nazwy gospodarstwa domowego.

Jestem przekonany, że ta zmiana pozwoli mi więcej autonomii i czas, aby służyć Ci we wszystkich działaniach marketingowych i celów. Jednakże, jeśli zdecydujesz się na pobyt z NEWMarketing Laura towarowe byłby to nowy czynnik rozpoczynający 07 sierpnia.

Nie wahaj się dotrzeć z wszelkimi pytaniami i wiem, że zrobię wszystko, co mogę, aby to płynne przejście.

Z poważaniem,

John Stewart

john@newmarketing.com
123 Park Street
Anytown, USA
(800) 123-4567

Zorganizować spotkanie follow-up

Teraz, gdy już ogłosił wiadomości do swoich klientów, to czas na kolejne spotkanie – przez telefon lub twarzą w twarz -to aktywować pre- i post-strategię wyjścia do płynnego przejścia. Jeśli jeszcze nie zdecydował, jak będą postępować czasowo swoje partnerstwo przygotować skoku sprzedaży obrad.

Napisać szczegółową listę wszystkich sposobów, które pomogły uczynić firmie sukces. Od zwycięskich kampanii, które nadały i przychodów ty wniesionych do klientów wysokiego kalibru ty zabezpieczonych, upewnij się, każdy wkład ma. Musisz przekonać swoich klientów, które są krytyczne dla ich sukcesu. Tak, przedstawi te umiejętności i cechy, które odróżnia cię od reszty stada.

Jeśli decydują się pozostać przy swojej pierwszej spółki, nie bierz tego do siebie, jak wygoda może być powodem. Pamiętaj, że nic nie jest skończone. Mogą chcieć rehire w przyszłości. Więc zapewnić miły wyjazd, który kończy się na pozytywnym akcentem.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *