Nauja Darbo Skelbimas Laiškas klientams

Posted on

 Nauja Darbo Skelbimas Laiškas klientams


Palikus savo darbą išlaikant savo klientams reikės didelį laišką ir dar geriau laiko. Rašymas skelbimą laišką jūsų naują poziciją neabejotinai įdomi stengiasi. Jei tikimės, kad savo klientams kartu, sutelkti dėmesį į Jūsų laiško, optimalaus laiko turiniu, ir tolesnius veiksmus. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip nagų visus tris.

Apsvarstyti, kaip jūsų darbdavys Skelbdamas Naujienos

Jūsų naujasis darbdavys gali norėti pranešti įdomių naujienų skyriuje vietinis laikraštis yra “įtakingi”, savo interneto svetainėje, į biuletenį, arba socialinės žiniasklaidos. Jei esate pramonei, kuri remiasi klientų referalų, tada jūs norite pareikšti savo klientus su jumis. Taigi, venkite blindsiding juos skelbiant naujienas, kol jie gali išgirsti iš kito šaltinio.

Paklauskite savo naujojo darbdavio paankstinti, jeigu jie ketina skelbti naujienas. Jei taip, sužinoti, kada ir kaip tai įvyks. Jei jis pirmesnis planuojamo paskelbimo datos, paprašykite, kad laikykite tol, kol informuoti savo klientus. Pasakykite, kad nenori rizikuoti tuos dalykinius santykius. Jei jų Esmė yra pavojuje, jūsų nauja įmonė, greičiausiai, bus pateikti, kurie nori.

Jūsų kolegos gali būti didžiausia grėsmė išlaikyti dalykų paslaptyje. Norėdami išvengti niekam nesąmoningai išsiaiškinti, informuoti savo klientus per 24 valandas įspėjusi. Jūsų laiškas jau turėtų būti pasiruošę eiti.

Negalima atnaujinti LinkedIn iki tol, kol prasidėjo. Tiesą sakant, tik pasakyti savo Patikimiausias šeimos narius ir draugus, kad būtų išvengta viešųjų ryšių krizę. Jūs nenorite 500 “Facebook” vartotojų pabudimas į naujienas, visi, nes dėdė Billas negali iššifruoti tarp būsenos atnaujinimas ir privatų pranešimą.

Sukurti Pataisyti skirtas skelbimu

Siekiant užtikrinti sklandų perėjimą ir genialaus išvykimo, suderinti savo skelbimu strategiją, kad abiejų savo buvusių ir naujų darbdavių. Jūsų pasitraukimo strategija turėtų apsvarstyti tris dalykus. Jūsų laiškas turėtų apimti šiuos tris elementus bent.

  1. Informuoti savo klientus per 24 valandas įspėti
  2. Pasakykite klientams savo veiksmingą datą
  3. Siūlyti dėkingumą už partnerystę

Naudoti oficialų spausdinimo laišką ar pranešimo spaudai verslo pranešimus. Naudoti socialinės žiniasklaidos, “LinkedIn”, ir neformalų laišką apie draugų, šeimos ir kitų būtinų šalis nėra tiesiogiai susieta su jūsų verslo veiklą.

Rašyti Efektyvus Laiškas savo klientams

Būti profesionalus, teigiamas ir maloningas savo laiške, dėkodamas savo buvusį darbdavį ir dabartinius klientus už vaidmenį jie suvaidino savo sėkmę. Tada išreikšti optimizmą už įdomias ateities parduotuvėje. Galiausiai, tegul jūsų klientai žino, kada jums bus oficialiai pradėti užtikrinti, kad jie galėtų tinkamai pasirengti pokyčiams.

Jūsų klientai bus taip pat turite žinoti, ko tikėtis. Kas, jei kas nors, bus pakeisti apie verslą su jumis? Arba, jei jie būna su savo buvusio darbdavio, kuris perims savo sąskaitą?

Pavyzdys naują darbą Skelbimas laiškas

Žemiau yra naujos darbo paskelbimą laiške, kad rinkodaros vadybininkas gali siųsti savo klientams pavyzdys.

Tema: Nauja pozicija Skelbimas

Gerbiamas Kontaktinio asmens vardas,

Man malonu pranešti, kad aš prisijungė NEWMarketing ir pradės rugpjūčio 7 Esu labai dėkinga už šešių nuostabių metų tuo OLDMarketing ir nedaloma vaidmenį jūs turite žaisti savo sėkmę. Aš kviečiu jus prisijungti prie manęs šį įdomų naują skyrių tęsti mūsų abipusiai naudingą partnerystę. Galima būtų džiaugtis tą patį įsipareigojimą ir pasišventimo nuo manęs, su papildomos paramos iš viršaus agentūra su šimtais sėkmingų kampanijų, kad atsuko klientų markių į buitinių pavadinimų.

Esu įsitikinęs, kad šis pokytis leis man daugiau autonomijos ir laiką tarnauti Jums visą savo rinkodaros pastangų ir tikslus. Tačiau, jei jūs nuspręsite likti su NEWMarketing Laura ženklai būtų jūsų naujasis agentas nuo rugpjūčio 7 d.

Prašome nedvejodami pasiekti su bet kokių klausimų ir žinoti, kad darysiu viską, ką galiu, kad tai sklandus perėjimas.

Nuoširdžiai Jūsų,

Jonas Stewartas

john@newmarketing.com
123 Park Street
Anytown, JAV
(800) 123-4567

Išdėstyti po pasitarimo

Dabar, kad jūs turite paskelbė naujieną savo klientams, tai yra laikas po pasitarimo – telefonu ar akis į akį -į įjungti prieš ir po išvykimo strategiją sklandų perėjimą. Jei jie dar nėra nuspręsta, kaip jie toliau apie savo partnerystę, parengti pardavimo pikio už susitikimą.

Rašyti išsamų visų būdų, kuriais jūs padėjo padaryti bendrovei sėkmę. Nuo nugalėtojų kampanijų, vadovavo ir pajamų Jūs atvedėte į aukštos kalibro klientai jums garantuojamas, įsitikinkite, kad kiekvienas indėlis yra. Jums reikia įtikinti savo klientams, kad esate svarbus jų sėkmės. Taigi, pateikti šiuos įgūdžius ir savybes, kad rinkinį, kurį išskiria iš pakuotės poilsio.

Jei jie nusprendžia likti su savo buvusios bendrovės, nevartokite asmeniškai, kaip patogumas gali būti priežastis, kodėl. Atminkite, kad nieko nėra žinoma. Jie gali norėti rehire jums ateityje. Taigi, užtikrina malonią išvykimo kad baigiasi teigiamą dėmesį.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *