7 būdai, kaip sutaupyti pinigų ieškant darbo

Posted on

7 būdai, kaip sutaupyti pinigų ieškant darbo

Kiek iš tikrųjų kainuoja nusileisti naujam darbui? Atsakymas, deja, yra tas, kad priklauso. „CareerBuilder“ apklausa praneša, kad 27% ieškančių darbo asmenų, patyrusių darbo paieškas, išleido daugiau nei 200 USD, daugiausia drabužiams (39%), transportavimui (22%) ir kelionėms (21%).

Jei ieškote darbo savo srityje savo vietiniame metro rajone, o jūsų gyvenimo aprašymas yra dabartinis ir pakankamai geros formos, galite atsikratyti biudžeto sudarydami degalų pinigus ar autobuso kainą ir išspausdindami keletą papildomų papildomų egzempliorių. savo CV.

Bet jei ieškote darbo naujame mieste , arba bandote pakeisti karjerą, arba ieškote ilgesnės darbo medžioklės, jūsų išlaidos gali būti nemažos. Priklausomai nuo jūsų situacijos, gali reikėti skirti lėšų apklausos aprangai ar dviem, transportavimui į ir iš jo, karjeros instruktavimo paslaugoms, pagalbos rašyti atnaujinimui, darbo mokymui ir dar daugiau.

Geros žinios yra tai, kad ne visos išlaidos yra neginčijamos – ir šiek tiek pasiruošę bei išradingai dažnai galite rasti panašių paslaugų už mažesnius pinigus. Skaitykite septynis geriausius pinigų taupymo būdus ieškant darbo

Susitvarkykite

Vienas geriausių būdų taupyti pinigus ieškant darbo yra taupyti laiką organizuojant . Jums tai nereikia atlikti norint nusipirkti brangios programinės įrangos ar organizatorių. Be abejo, jūs jau turite daugybę produktyvumo įrankių, kurie puikiai tinka organizuoti darbo paieškas. Sukurkite darbo paraiškos skaičiuoklę „Microsoft Excel“ arba „Google“ diske. Naudokite savo išmaniajame telefone esančias programas ir funkcijas, kad galėtumėte sekti savo galutinius terminus arba kurti įspėjimus ir susitikimus „Google“ kalendoriuje. Atsisiųskite nemokamas darbo paieškos programastiesų , „Glassdoor“, „CareerBuilder“ ir dar daugiau.

Pasiskolinkite drabužių iš draugų ir šeimos narių drabužius

Norint sudaryti gerą pirmąjį įspūdį darbo pokalbio metu , būtina tinkamai apsirengti. Net jei pokalbio procesas yra nuotolinis ir jūs duodate interviu naudodamiesi „Zoom“ ar „Skype“ , jums reikia apsirengti. Priklausomai nuo įmonės kultūros , tai gali reikšti bet ką: nuo kasdienio verslo drabužių iki verslo kostiumo ir aprangos batų.

Patarimas : atlikti tyrimus verta. Nors geriau klysti rengiantis daugiau, o ne mažiau, nesinori eiti per toli į abi puses. Pvz., Jei interviu pradedate, verslo kostiumas gali sudaryti klaidingą įspūdį.

Jei savo spintoje (ar dabartinio dydžio) neturite tobulų interviu drabužių, negalvokite, kad įstrigote pirkdami ką nors naujo. Įsitraukite į naują drabužį ir paprašykite draugų ir šeimos narių, ar jie turi tinkamų drabužių.

Norėdami įsigyti pigių mados drabužių, patikrinkite internetines mados ir prekių siuntų svetaines, tokias kaip „Poshmark“, „ThredUp“ ir „TheRealReal“. Jei to nepadarysite, užsukite į vietinę taupumo parduotuvę arba siuntų parduotuvę. Jus gali nustebinti tai, ką rasite.

Venkite sumokėti iš kišenės kelionės išlaidas

Viena didžiausių darbo pokalbių už miesto ribų išlaidų yra kelionės ir apgyvendinimas. Lėktuvai, traukinių bilietai, dujos, automobilių nuoma ir viešbučių rezervavimas gali greitai uždirbti didelius pinigus. Jums gali tekti sumokėti šimtus ar net tūkstančius dolerių, prieš tai net neįleidę kojos į įmonės biurus.

Bet jums gali tekti pačiam neapmokėti visos sąskaitos. Kai kurios įmonės apmokės kelionės ir apgyvendinimo išlaidas. Nervingai klausiate, kas moka? Apsvarstykite galimybę paklausti, ar įmonė pasirinks keliones jūsų vardu. Jei jie sako ne, tuomet galite pagalvoti, ar derėtis dėl kompensacijos.

Jei dar anksti pradedate pokalbį, o darbdavys nesirenka kortelės, taip pat galite paklausti, ar šiame etape jie apsvarstytų vaizdo pokalbį ar telefono skambutį. Tuomet, jei viskas klostysis gerai, žinosite, kad labiau atsipirks jūsų investicijos į kito pokalbio kelionės išlaidas.

Pastaba : Daugelis darbdavių įdarbinimo procesą vykdo internetu – nuo pokalbių iki įdarbinimo. Galbūt netgi galėsite samdyti darbą, kurį atliksite asmeniškai, nepatirdami jokių papildomų išlaidų.

Pirmiausia išbandykite nemokamas darbo paieškos svetaines

Darbo paieškos varikliai ir darbo lentos yra naudingi sąrašai daugeliui ieškančių darbo asmenų. Daugelis jų gali laisvai naudotis. Pirmiausia sutelkite internetinę darbo paieškos dalį į šias nemokamas svetaines ir sutaupykite mėnesio abonentinių mokesčių išlaidas. Išbandykite keletą geriausių darbo vietų, kad sužinotumėte, kurios suteikia daugiausiai galimybių, kurios tinka jūsų interesams.

Norite patikrinti sąrašus darbo rinkos nišoje? Daugelis svetainių, kuriose imamas mokestis, naujiems vartotojams siūlo nemokamą bandomąjį laikotarpį. Tiesiog atšaukite savo sąskaitą kalendoriuje, kad atšauktumėte savo sąskaitą, kad nebegalėtumėte mokėti už jums nebereikalingą prenumeratą.

Upskill Yourself nemokamai

Jei kurį laiką ieškojote darbo ir jums nesiseka, galbūt atėjo laikas pridėti keletą naujų įgūdžių prie savo gyvenimo aprašymo. Ir jums gali tekti prisiimti nesąžiningą sąskaitą už mokslą.

Svarbu  : pirmas jūsų žingsnis turėtų būti įgūdžių, kurie darbdaviams daro didžiausią įspūdį ir daro didžiausią teigiamą poveikį jūsų darbams, nustatymas. Vienas iš būdų tai padaryti yra peržiūrėti savo srities bendraamžių kvalifikaciją, žiūrint į jų „LinkedIn“ profilius arba nuskenuojant darbo skelbimus pagal jūsų tikslinį pareigybės pavadinimą.

Kai jau nustatysite, kokių įgūdžių reikia išmokti, ieškokite nemokamų internetinių užsiėmimų tokiose organizacijose kaip „Coursera“ ar „edX“.

Ar norite sužinoti daugiau apie mokymo programas, pameistrystę ar pažymėjimus? „CareerOneStop“ yra JAV laboratorijos karjeros ir mokymo centras, turintis nuorodas į šaltinius, kurie gali padėti.

Kreipkitės į savo mokyklą

Karjeros instruktavimas, pagalba rašant gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką, pagalba ieškant darbo pavyzdžių, karjeros tinklų ištekliai ir praktikos pokalbiai gali padėti jūsų medžioklėje būti daug sėkmingesniems nei tuo atveju, jei tai darote savarankiškai.

Patarimas : jei baigėte mokslus seniai, jūsų kolegijos karjeros centras gali būti ne pirmoji jūsų mintis ieškant darbo, tačiau ji turėtų būti.

Karjeros paslaugų centrai dažnai teikia nemokamus tinklų išteklius, pagalbos atnaujinimo ir interviu paslaugas bei karjeros vertinimo paslaugas abiturientams, net jei jie nėra paskutiniai kursai. Jūsų mokyklos interneto svetainėje turėtų būti daugiau informacijos apie nuotolines paslaugas absolventams ir kaip susisiekti.

Sutaupykite pinigų technologijoms 

Šiais laikais nedaug ieškančių darbo gali susitvarkyti be technologijos, net jei jie dirba plytų ir skiedinio pramonėje, kuri labai priklauso nuo tinklo jungčių. Bet jei ieškote vietos, kur būtų galima sutaupyti, ieškant darbo, dabar yra tinkamas laikas peržiūrėti mėnesines mobiliųjų paslaugų, interneto ir kitų svarbių technologijų išlaidas.

Sutaupykite pinigų mobiliojo telefono tarnyboje naudodamiesi išankstinio apmokėjimo planais, rinkimo paslaugomis arba perjungdami planą į tokį, kuris labiau atitiktų jūsų naudojimo įpročius. Surinkite savo internetą ir laidą arba nukirpkite laidą ir nutieskite fiksuotojo ryšio liniją. Galite paskambinti savo dabartiniams paslaugų teikėjams ir paklausti apie nuolaidas veteranams, studentams, AAA, AARP ir kitoms organizacijoms.

Tiesiog įsitikinkite, kad neatlikote jokių pakeitimų, kurie gali pakenkti jūsų galimybėms susisiekti su potencialiais darbdaviais, pvz., Perjungimas į mažiau patikimą mobiliųjų telefonų paslaugą. Jūs nenorite užmegzti pokalbio su nuomos vadybininku, kai tik jie siūlo darbo pasiūlymą .

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *