Jei paralegal Eiti į teisės mokyklą?

Posted on

Jei paralegal Eiti į teisės mokyklą?

Kaip paralegal, jūs turite viduje vaizdas teisinėje praktikoje. Tam tikru momentu, tai natūralu, kad kyla klausimas, ar norite būti geriau kaip advokatas. Galų gale, jūs turite daug daugiau on-the-žemės patirties nei atvykstančių partnerių, iš kurių daugelis niekada kojos į salę ar matė M & A dokumentų rinkinį. Nepavyko taikote ką išmoko judėti gretas kaip teisininkas? Prieš padaryti didelį žingsnį, čia yra keletas dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti.

Ar jums tikrai reikia gauti atlyginimą atnaujinti?

Teisininkų, kurie nori tapti teisininkai dažnai linksta ūgtelėję bazinėmis algomis teisininkų paprastai padaryti. Tačiau šis skaičius gali būti klaidinantis. Advokatai yra samdomi, o ne gauti mokama daugiau, jei jie dirba viršvalandžius. Priešingai, paralegals mokama daugiau tuo daugiau jie dirba. Kai kalbate apie bandymus situacija, kur kiekvienas komandos dirba 20 valandų per dieną (ne tai, kad neįprasta, deja), kad paralegals gali būti padaryti daugiau per valandą nei daugelis advokatai! Prieš jūs nuspręsite investuoti $ 100.000 ar daugiau teisės mokyklą už didesnę algą, matematikos ir įsitikinkite, kad jis ketina sukelti didesnį valandinį tarifą (atsižvelgiant į bet kokius studentų paskolų mokėjimus galite būti palikta).

Kaip jūsų gyvenimo kokybė turėti įtakos?

Nors tai gali atrodyti kaip ji, jei esate į pareikalavimą paralegal, tikriausiai turite daugiau kontroliuoti savo darbo ir gyvenimo pusiausvyrą, nei advokatas daro. Nes jums mokama už viršvalandžius, advokatai duoti bent šiek tiek dėmesio valandas esate prašoma į darbą skaičius. Kaip teisininkas, jūs iš esmės būti budi visą laiką, nors daugelis žmonių rasti labai nemalonus.

Kokio tipo darbo norite daryti?

Kitas svarbiausias skatintojas svarsto pereiti nuo paralegal su advokatu yra padaryti įdomesnį ar sunkiau dirbti. Čia svarbu atidžiai pažvelgti į darbo teisininkai, ypač jaunųjų teisininkų, iš tikrųjų.

Vyresniojo partnerio gyvenimą gali atrodyti spalvingi, o jūs pernešimo iki dokumentų kryžminę apklausą teisme, reikia nepamiršti, kad tai trunka daug metų gauti šio taško. Kaip naujas advokatas, jūs vis tiek turėsite mokėti savo mokesčius apkasuose, tai atmintinai darbą, kad galėtų būti mažiau įdomus nei organizuoti visus dokumentus atveju kaip paralegal.

Prieš jūs nuspręsite eiti į teisės mokyklą, daryti tam tikrus informacinius interviu su teisininkais jūsų įmonė (jei yra patogūs juos leisdami žinote gali siekti šiuo keliu) arba kartu su kitais advokatais, kuriuos pažįstate. Gauti gerą pajusti, ką jie padaryti, visą dieną, todėl jūs būsite tokioje padėtyje, kad įvertintų, ar “teisininkas darbas” yra tikrai tai, ką norite daryti.

Kokio tipo užduotis bus jums galės gauti?

Teisininkų, kurie vyksta į teisės mokyklą kartais tikėtis jie turi koja į įdarbinimo procesą, tačiau netgi tada, kai turite atitinkamą darbo patirtį, teisinio laukas yra labai hierarchija vieta. Jei dirbate AmLaw firmos kaip paralegal, tai mažai tikėtina, jums bus ten pasamdytas, kaip advokato, jei galų gale viršų teisės mokykloje. Asmeniniai ryšiai yra svarbūs, žinoma, bet jie tik eiti taip toli. Galų gale, veislinis dar vykdo daugelyje vietų dieną.

Jei nuspręsite eiti į jį ir kreiptis į teisės mokyklą, apsvarstyti būdus, kaip išlaikyti savo skolą žemyn, ir jūs turite daugiau galimybių, kai pereisite. Nebent jūs siekiame išgalvotas BigLaw darbo, vyksta į teisės mokyklą visą darbo laiką, o toliau į darbą gali būti geras pasirinkimas.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *