Kaip gauti pradinio lygio knygų leidybos darbą

Posted on

Kaip gauti pradinio lygio knygų leidybos darbą

Kaip jūs gauti pradinio lygio darbą knygų leidybos?

Žinoma, yra daug-paskelbtas gaires apie tai, kaip rašyti CV arba kaip prep pradinio lygio darbo interviu. Tačiau knyga leidybos pramonė turi savo rinkinį parametrų wannabe darbuotojas. Štai keletas konkrečių patarimų, kaip pasirengti knygų leidybos darbo interviu.

Susipažinkite su leidyklos Asmenų sąrašas

Atria arba Riverhead knygas? Per didžiąją leidėjas, kiekvienas atspaudas turi savo asmenybę. Grįžti internete ir pažvelgti į knygų jie leidybos tipų išvaizdą. Tai idealus, jei jūs tikrai mylėti savo pašnekovų savo sąrašą. Bet bent jau rasti kažką patrauklų apie knygas norite būti teoriškai, dirbančių su ir būti pasirengę aptarti, kodėl.

Knygų leidyba, kaip ir daugelis žiniasklaidos pramonės, klesti aistra savo produktų iš žmonių, kurie skelbia knygas, taip pat žmonių, kurie juos sukuria aistra aistra. Knygų leidybos žmonės paprastai vertiname knygoms aistra ir svarstymą savo darbuotojams.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad kiekvienas kiekvienoje leidykla leidyklos paprastai turi atskirą asmenybę. Jei esate knyga meilužis, atkreipti dėmesį į Pabaigos ant jūsų mėgstamiausių knygų stuburo. Iš kur jie? Gal jums reikia apklausti ten.

Žinoti, kas yra ant naujausio “The New York Times” bestseleris sąrašus

… ypač knygos leidėjo ir įspaudas, su kuriais jūs interviu. ” New York Times” bestseleris “yra pramonės sutrumpinimas viršų parduodamų knygų, ir visi kreipia dėmesį. Jūs taip pat turėtų prisidėti.

Galės kalbėtis apie knygas Jūs buvo skaityti savo malonumui

Žinoma, jūs skaitote knygą šiuo metu. Gebėti protingai kalbėti apie knygą jūs dabar skaitote, kad paskutinę knygą skaitote, savo mėgstamą knygą per pastaruosius šešis mėnesius, ir jūsų mėgstamų klasika. Jei ne skaityti knygą ar ne skaityti vieną per pastaruosius porą mėnesių, jums reikia galvoti apie ieško kito darbo liniją.

Būkite lankstūs Apie ką Knygų Leidybos skyrius Gali tiktų jums

Kai kalbame jauniems žmonėms, kurie nori dirbti knygų leidyba, atrodo, kad didžioji dauguma jaunų anglų didžiųjų knygų mėgėjams siekia dirbti knygos redakcinės departamento gretas. Šie žmonės turėtų skaityti apie tai, kaip knyga, eina iš rankraščio per redakcinės proceso gauti įžvalgų, ką reiškia redagavimo dalis darbo.

Dažnai Knygų leidybos kandidatai kad jie geriau tinka į kitą knygų leidybos skyrius. Tol, kol jūs myliu knygas, ten skyrius, kad tiktų jūsų asmenybę. Atsižvelgti į šiuos veiksnius, kai kreipiamasi dėl pradinio lygio knygų leidybos darbas:

 • Ar jūs žmonės žmogus?
  Jei jums patinka su žmonėmis-yra pastoviai-darbo knygoje viešumas gali būti naudinga jums.
 • Ar jūs detalė orientuota ir kaip ir visi, kad būtų laiku?
  Nors šie bruožai bus jums gerai visur, valdymo redagavusiojo biuro priklauso nuo padeda išlaikyti visus į knygų gamybos grafiką ir juda daug informacijos, kai autoriai ar redaktoriai nėra pagal grafiką (kurios dažnai atsitinka).
 • Ar dizaineris?
  Be užsisakyti striukės, kūrybinis departamentas yra vieta, kur galite panaudoti savo įgūdžius point-of-pardavimo, reklamos ir kitų knygų reklamos elementų.
 • Ar jums patinka technologiją?
  Šiandienos knyga gamybos cechas reikalauja žinių apie ebook, taip pat spausdinimo technologijas, failo paruošimas ir pan. Be to, iš “knygų leidyba” apibrėžimas išaugo per pastaruosius kelerius metus, o ne tik tradiciniuose leidėjų ir spausdinimo knygų. Yra daugiau poreikį technologijų orientuotas žmonių leidybos nei bet kada anksčiau.
 • Ar jums patinka būti iš už stalo?
  Knygų leidėjas pardavimai pakartojimų skambinti sąskaitose, kaip antai “Barnes & Noble” ir Amazon.com nepriklausomiems knygynuose ir paprastai gauti eiti į savo knygų leidėjas pardavimo konferencijose ir parodose, kaip regioninių asociacija parodose ar net BookExpo Amerikoje.

Žinoma, knygų leidėjai visi turi “įprastą” įmonių padalinių, pavyzdžiui, žmogiškųjų išteklių. Ir jei jūs esate numeris-traškesį ar tech-kelianti knyga meilužis, ten Finansai, apskaita, ir informacinių technologijų (IT), taip pat.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *