Skirtumas tarp CV ir gyvenimo aprašymą

Posted on

Skirtumas tarp CV ir gyvenimo aprašymą


Koks yra skirtumas tarp CV ir CV skirtumas? Pagrindiniai skirtumai tarp CV ir gyvenimo aprašymą (CV) yra ilgis, kas įeina, ir ką kiekvienas naudojamas. Nors abu yra naudojami darbo prašymus, CV ir CV yra ne visada sukeisti.

Dauguma vėl Jungtinėse Amerikos Valstijose yra kompetencijų pagrindu : jie yra asmeniniai rinkodaros dokumentuose, skirtuose pristatyti kandidato įgūdžius, reikšmingų pasiekimų, ir darbo patirtis būtų didžiausias privalumas.

JAV CV, pateikta darbo vietų akademinės, mokslinių tyrimų ir medicinos srityse, yra pažymėjimus pagrindu , teikti visapusišką (ir dažnai ilgą) įrašą iš vieno išsilavinimo, sertifikavimo, mokslinių tyrimų patirtį ir profesinius filialus ir narystė.

Kas yra Gyvenimo aprašymas?

Gyvenimo aprašymas  (CV), teikia savo patirtį ir įgūdžius, santrauka. Paprastai, gyvenimo aprašymai pradinio lygio kandidatų yra ilgesnis nei vėl – bent dvi ar trys puslapiai. CV vidutinio lygio kandidatų, kurie surinko daugelio publikacijų linkę paleisti daug ilgiau.

Pastaba: CV apima išsamią informaciją apie savo akademine, įskaitant dėstymo patirtį, laipsnių, mokslinių tyrimų, apdovanojimai, leidinių, pristatymai ir kitų pasiekimų.

CV yra todėl ilgesnis nei vėl, ir įtraukti daugiau informacijos, ypač informacijos, susijusių su vienu akademinės ir mokslinių tyrimų fone.

Kas yra CV santrauka?

Gyvenimo aprašymas santrauka  yra vienas su dviejų puslapių, kondensuotas versija pilna curriculum vitae. CV santrauka yra būdas greitai ir glaustai perteikti One įgūdžius ir kvalifikaciją. Kartais didelės organizacijos iš pradžių paprašyti vieno puslapio CV Apibendrinant, kai jie tikisi didelis baseinas pareiškėjų.

Ką įtraukti į savo gyvenimo aprašymą

Jūsų gyvenimo aprašymas turi būti jūsų vardas, kontaktinė informacija, švietimą, įgūdžius ir patirtį.

Be pagrindai, CV apima mokslinių tyrimų ir dėstymo patirtį, leidiniai, dotacijas ir stipendijas, profesinių asociacijų ir licencijas, apdovanojimus, ir kitą informaciją, susijusią su padėtyje prašote.

Patarimas: Pradėti darant visus jūsų fono informacijos sąrašą, o tada organizuoti jį į kategorijas.

Kas yra CV?

CV  suteikia savo išsilavinimą, darbo istoriją, įgaliojimų ir kitų pasiekimus ir gebėjimus, santrauka. Taip pat yra pasirinktiniai skyriai, įskaitant CV tikslo ir karjeros suvestinėje.

Pastaba : gyvenimo aprašymai yra labiausiai paplitęs dokumentų reikalaujama iš pareiškėjų darbo programose.

Atnaujinti turi būti glausta, kaip įmanoma. Paprastai, CV yra vienas puslapis ilgas, nors kartais jis gali būti tiek, kiek dviejų puslapių.

Patarimas : Tęsti dažnai apima sąrašus su ženkleliais saugoti informaciją glausta.

Vėl ateiti į keletą tipų, įskaitant chronologinį, funkcinių ir kombinaciją formatus. Pasirinkite formatą, kuris geriausiai atitinka darbo pobūdį prašote.

CV Resume Rašymas Patarimai

Nesvarbu, ar jūs rašote CV arba CV, yra keletas naudingų taisyklių turėtumėte laikytis.

Suderinkite savo CV arba CV į padėtį.  Tai svarbiausia rašant CV, bet ji taikoma CV taip pat. Įsitikinkite, kad jums pabrėžti savo išsilavinimą, darbo patirtį ir įgūdžius, nes jie susiję su ypač pramonės ar darbą.

CV, pavyzdžiui, jei jūs kreipiatės dėl švietimo darbą, galbūt norėsite įdėti savo mokymo patirtį ne savo CV viršuje. Be CV, galbūt yra tik darbo patirtį, kuri tiesiogiai susijusi su darbu jūs kreipiatės. Taip pat galite įtraukti raktažodžius iš darbo aprašyme savo CV ar gyvenimo aprašymo. Tai bus parodyti darbdaviui, kad esate ideali tinka poziciją.

Naudokite šabloną.  Galbūt Jūs norite naudoti šabloną sukurti savo CV arba CV. Tai suteiks jūsų dokumente aiškiai organizaciją, kuri padės darbdavys greitai pamatyti savo kvalifikaciją ir patirtį.

Redaguoja ir redaguoti.  Nesvarbu, ar jūs naudojate CV arba Tęsti, jums reikia kruopščiai redaguoti savo dokumentą. Įsitikinkite, kad nėra rašybos ar gramatinių klaidų.

Įsitikinkite, kad jūsų formatas yra vienodas – pavyzdžiui, jei jūs naudojate kulka taškų vienoje pareigybės aprašyme, naudoti kulka taškų visose jūsų pareigybių aprašymus.

Kaip parašyti sėkmingą CV

  • Pasirinkite tinkamą formatą jūsų poreikius. Jūsų pramonė, patirtis ir norima vaidmuo bus informuoti savo pasirinkimą atnaujinti formatu – pvz chronologine, funkcinis, arba kartu.
  • Parašyk tiek žmonių ir robotų. Jūsų CV turi praeiti Pareiškėjas sekimo sistemos ir patraukti žmogaus dėmesį į kitą galą.

Kaip parašyti sėkmingą CV

  • Žinokite, ką įtraukti ir kaip formatuoti informaciją.
  • Pasirinkite tinkamą formatą. Įsitikinkite, kad jums pasirinkti curriculum vitae formatą, tinkamą poziciją prašote. Jei kreipiatės dėl bendravimo, pavyzdžiui, jums nereikės įtraukti asmeninę informaciją, kuri gali būti įtraukta į tarptautinės CV.

Tarptautinis CV

Nors CV JAV yra naudojami visų pirma taikant akademinio, švietimo, mokslo, medicinos, ar mokslinių tyrimų pozicijas arba, kai kreipiamasi dėl stipendijų ir dotacijų, kandidatai tarptautinių darbo netrukus sužinoti, kad jie turi pateikti “CV” beveik bet kokio tipo Jobo jie taikomi.

Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Afrikoje, Azijoje, darbdaviai gali tikėtis gauti “curriculum vitae” (dažnai su prijungtu nuotraukoje), o ne atnaujinti. Tačiau tarptautiniai “CV” yra iš tiesų struktūra ir suformatuotas daug daugiau kaip atnaujinti, nei jie yra akademinis JAV Curriculum vitae.

Pagrindinis skirtumas tarp JAV CV ir tarptautinės CV yra ta, kad darbdaviai ir kitose šalyse, nesuvaržytus iki JAV darbo diskriminacija įstatymus, reikalauja daug asmeninės informacijos, nei galima būtų teikti į JAV ar Kanados CV. Šie duomenys skiriasi priklausomai nuo šalies, bet gali būti viena gimimo datą, pilietybę, šeimyninė padėtis, ir vaikų skaičiaus.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *