Kaip parašyti Efektyvus CV

Posted on

 Kaip parašyti Efektyvus CV

Kas yra atnaujinti, ir kodėl jums reikia vienas, kai esate ieškant darbo? Atnaujinti yra parašyta kompiliacija savo išsilavinimą, darbo patirtį, kredencialus ir pasiekimus. Dauguma profesionalių pozicijos reikalauti, kad pareiškėjai pateikti CV ir motyvacinį laišką, kaip paraiškos dalis procesą.

Daugeliu atvejų, savo CV yra pirmasis dokumentas, nuomos vadybininkas atrodys, kai Peržiūrėję jūsų paraišką, ir todėl yra tikras “pirmasis įspūdis.” Taigi, svarbu įdėti laiko ir pastangų į plėtojant ir palaikant atnaujintą, tikslią CV.

Nesvarbu, ar jūs rašote savo pirmąjį CV, arba jūs dar neatnaujino tavo per laiką ir ji turi gaivus, čia yra žingsnis po žingsnio vadovas rašyti CV, kad padės jums gauti darbą, kurį norite.

Peržiūrėti CV Tikslas

Pagalvokite apie CV kaip “savęs reklamuoti”, kad apibendrina savo patirtį viename puslapyje. Jūsų CV yra vienas iš svarbiausių gabalų savo darbo taikymo. Ji suteikia nuomos vadybininkas žinutę apie kvalifikacijas turite darbui dėl kurio jūs kreipiatės apžvalga.

Jūs taip pat turėtumėte susipažinti su skirtumu tarp gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką:

  • Atnaujinti paprastai siunčiami su lydraščiu, kuriame yra dokumentas, kuris suteikia papildomą informaciją apie savo įgūdžius ir patirtį laiško forma.
  • Atnaujinti yra glausta, dažnai ženkleliais santrauka, o motyvacinį laišką renginiai ir plečia dėl tam tikrų bruožų ar pasiekimus, kad būtų unikalūs arba idealūs turtas už konkretų darbą.

Pradėkite Doing smegenų sąvartyno Jūsų patirtis

Veiksminga atnaujinti išdėsto kvalifikacijų, kad sieks nuomos vadybininkas arba darbdavį judėti į priekį ir kviečia Jus interviu pozicijos santrauka.

Taip pat informacija apie įgūdžius, švietimą ir darbo istoriją, vėl taip pat gali turėti papildomus skirsnius, kaip antai objektyviu, suvestinėje, įgūdžių, ar karjeros akcentų. Tie skyriai gali būti pridėta, kai jūs surinkti visą faktinę informaciją, jums reikia į sąrašą savo CV.

Daugeliui žmonių, tai gali būti naudinga susėsti su rašikliu ir popieriaus, ar tuščią “Word” dokumentą, ir brūkštelėti savo darbo istoriją nuo pradžios iki pabaigos. Žinoma, jei jau daugelį metų darbo jėgos, tai nebus laiko efektyvus, todėl jūs galite pasirinkti sutelkti dėmesį į jūsų žymiausių ir atitinkamų pozicijų.

Padaryti sąrašas Jūsų darbo patirtis

Nesvarbu jūsų požiūris, jūsų tikslas bus pagaminti chronologinį sąrašą patirties, kad jie yra susiję su darbo vietų jūs kreipiatės į. Nors tai turėtų sutelkti dėmesį į profesinę darbo patirtį, taip pat galite įtraukti apdovanojimus ar apdovanojimų, savanoris ar Bendrijos patirtį, po grad kursinių ir įgūdžius, taip pat savo aukštesnįjį išsilavinimą, kuris gali pereiti į savo CV apačioje Kai jūs gaunate savo pirmas darbas po kolegijos.

Kai dirbate savo smegenų sąvartyną, įsitikinkite, kad įtraukti į įmonės pavadinimą, savo vietą, datas užimtumą ir keletą kulka taškų, apibūdinančias savo vaidmenį ir atsakomybę už kiekvieną poziciją, kurią sąrašą. Nors jums gali tekti išplėsti kulka taškų, vėliau, jums reikia šią informaciją minimumo.

Dėmesys savo pasiekimus

Rašydami už darbo vietų jūs laikomų, Focus aprašymus apie tai, kas jums atlikta kiekvienos pozicijos, o ne tai, ką padarė. Listing kiekybiškai pasiekimus skaitine tvarka (pardavimai padidėjo 20%, sumažinti išlaidas 10%, pavyzdžiui) padės savo CV išsiskirtų.

Būtinai, kad atitiktų tuos pasiekimus kriterijus darbdavys ieško į darbo parašėte.

Jei tai sudėtinga (ir jis gali būti!) Rašyti CV aprašymus, kad bus sugauti nuomos vadybininkas dėmesį, apžvalgos šiuos patarimus, kaip padaryti savo CV darbo istorija skamba geriau – ir jums pakėlė interviu.

Ką Palikite Išjungtas Jūsų CV

Yra keletas dalykų, kurie nepriklauso dėl pasiūlymo dėl darbo CV. Ką jūs neįtraukti yra lygiai taip pat svarbu, kaip tai, ką įtraukti. Idealiu atveju, savo CV turėtų atspindėti patirtį, kuri yra susijusi su darbu, kurį kreipiatės, ir paprastai ne daugiau kaip dešimties iki penkiolikos metų į praeitį. Nuo savo CV, jei įmanoma, turi būti ne ilgesnis kaip vieno ar dviejų puslapių, jums gali tekti nix tam tikrus elementus.

Pavyzdžiui, jei jūs padarote darbą, ir tik ten išbuvo mėnesį ar taip, jūs nenorite įtraukti tą poziciją. Jei jau iš kolegijos daugiau nei penkerius metus, tai paprastai geriausia pašalinti bet kokius stažuotes jūs turėjo jei turite kitų profesionalių darbo patirtį užpildyti šią spragą.

Tačiau, tai yra atvejis, kai jūs norite naudoti savo sveiku protu. Jei išvyko į koledžą rinkodaros ir turėjo rinkodaros stažuotės jūsų vyresnysis metus, vėliau dirbo kaip per ateinančius kelerius metus serverį, jūs norite įtraukti savo rinkodaros praktiką.

Galų gale, jūs norite pabandyti pusiausvyrą, įskaitant patirtį, kad yra tiek laiku ir tinkami.

Pasirinkite Atnaujinti Stilius

Yra keletas pagrindinių tipų aprašymai naudojami kreiptis dėl darbo vietų. Prieš praleisti laiką raštu iki visas detales aplink kiekvieną poziciją, kurią turėjau, turite nuspręsti, kokio stiliaus CV naudoti, nes tai gali turėti įtakos, kaip jūs apibūdintumėte, organizuoti ir sąrašą savo patirtimi, išsilavinimas, įgūdžiai, kvalifikacija, ir kita įgaliojimai dėl darbo.

Jūsų galimybės apima:

  • Chronologinis – Dažniausiai atnaujinti tipas, į kurį sąrašą savo darbo patirtį atvirkštine chronologine tvarka, nuo labiausiai iki mažiausiai neseniai.
  • Funkcinis – Funkcinis atnaujinti dėmesys nuo jūsų įgūdžių ir gebėjimų, o ne savo darbo istoriją.
  • Kombinuotas – Šis atnaujinti tipas išvardyti savo įgūdžius ir patirtį prieš jūsų darbo istorijoje.

Kuris Tęsti tipas jums tinka?

Kuris atnaujinti tipas turėtumėte naudoti savo darbo paieškos? Tai priklauso nuo to, ką jūs bandote pasiekti. Bet CV tikslas yra parodyti, nuomos vadybininkas ieškovo stiprybes, įgūdžius ir patirtį, kaip trumpą laiko, kiek įmanoma. Pasak vieno tyrimo, darbdaviai praleisti tiek mažai, kaip šešias sekundes peržiūrint atnaujinti prieš pereinant į kitą, todėl savo interesus įdėti savo geriausių savybių ir laimėjimų, gerai matomoje vietoje puslapyje.

Be to, funkcinės ar jų derinys aprašymai taip pat gali būti naudinga, jei bandote atkreipti skaitytojo dėmesį nuo kažko – būtent didelių spragų savo darbo istoriją ar aplinkkelių į nesusiję srityse.

Pradėti kompiliavimas CV

Kai jūs nusprendėte atnaujinti tipą, atėjo laikas pradėti rašyti savo gyvenimo aprašymą. Jūs neturite pradėti nuo nulio. Pirma, peržiūrėti pavyzdžius atnaujinti tipą pasirinkote. Tada pasirinkite šabloną, kurį galite kopijuoti ir įklijuoti į dokumentą, ir tada užpildyti su savo darbo istoriją.

Nepriklausomai nuo atnaujinti pasirinkti tipą, siekia pritaikyti savo CV į darbo prašote. Nors tai visiškai priimtina naudoti atnaujinti šabloną, kurį pritaikyti kad tilptų kiekvieną darbo aprašymas, tai bloga idėja siųsti tą patį tiksliai CV keliais angas, net toje pačioje srityje.

Jūsų tikslas turėtų būti parašyti savo CV su abiem žmonių ir robotų galvoje. Daugelis organizacijų naudoti Pareiškėjas stebėjimo sistemos rūšiuoti ir profesinio mokymo vėl, kol nuomos vadovams nors pažiūrėtų į jų išvaizdą. Tai reiškia, kad jūs galite turėti geriausią patirtį ir kvalifikaciją visai srities kandidatų, ir gana padoraus CV Be to, bet jūsų informacija bus rudenį per plyšius, jei jūsų CV sudėtyje nėra tinkamus raktažodžius. Geri žodžiai kreipsis ne tik savo patirtimi, bet ir darbo aprašyme komandiruotės, taip pat.

Formatuoti savo CV

Kai jūs turite raštu ir organizavo savo informaciją pagal CV pasirinkote tipo, būtinai formatuokite ją pagal tipinius profesinių standartų. Jums reikia naudoti nuosekliai tarpai visame, ir tolygiai, dydis paraštes iš visų pusių, jei įmanoma. Tai paprastai geriausia laikytis teksto redagavimo numatytųjų nustatymų, tačiau kai kuriais atvejais, jei trauktis kairėje, dešinėje, viršuje ir apačioje maržas, tai gali padėti nusipirkti daugiau erdvės, kad tilptų savo CV viename puslapyje.

Nors vaizdo ar Infographic vėl tapo madinga kai kuriose pramonės šakose, tai visada saugus statymas, kad klijuoti su tradicine formatavimą: balta puslapyje, juodu tekstu, skaitomu šriftu. Pasirinkite pagrindinį šriftą, tokių kaip Arial, Times New Roman, Calibri, Helvetica, ar Gruzijoje. Idealiu atveju jūsų šrifto dydis turi būti ne didesnis kaip 12 ir ne mažesnis nei 10,5.

Net jei jūs tik siunčiant kopijas skaitmeniniu, tai yra gera idėja spausdinti savo CV (kaip tai įmanoma, kad nuomos vadovams gali būti darydamas), ar ji spausdina į vieną puslapį, ir yra lengvai skaitomas spausdinta forma. Skaityti daugiau spausdintinės kopijos savo CV taip pat padės jums užtikrinti, kad yra daug baltos vietos puslapyje ir atrodo profesionaliai.

Redaguoja, Redaguoja ir Redaguoja Vėlgi

Net profesionalūs redaktoriai galite lengvai redaguojami savo darbą. Atlikę suklydote, sunku sugauti jį sau. Dėl šios priežasties, tai yra gera idėja, kad vienas ar du patikimų draugų pažiūrėtų į tavo CV išvaizdą prieš siųsdami jį svarstyti.

Pagalvokite apie savo CV kaip gyvas “dokumentas

Per trumpą laiką, jūs turėtumėte keisti savo CV remiantis kiekvienos jums kreiptis į darbą. Pavyzdžiui, jei vienos pozicijos jūs kreipiatės į atrodo pasverti tam tikrą atsakomybę arba skirti virš kito, jūs turėtumėte įsitikinkite, kad jūsų CV perteikia savo patirtį šioje srityje.

Tuo pačiu metu, jums turėtų būti atnaujinti savo CV su savo patirtimi, kaip ji vystosi, pridedant naujus įgūdžius, jūs išmoko, kursus, kuriuos atlikote ar apdovanojimus Jūs laimėjote.

Jis yra daug lengviau atnaujinti savo CV periodiškai nei visi vienu metu, todėl net kai esate dirbantis, nustatyti priminimą atnaujinti savo CV per tris mėnesius, o informacija yra dar šviežia savo galva. Tai leis jūsų šalia Darbo paieška daug lengviau, jei jūs nuspręsite pereiti įmones ar karjeros ateityje.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *