Kaip rašyti pritaikytą motyvacinį laišką

Posted on

 Kaip rašyti pritaikytą motyvacinį laišką


Tai gali užtrukti šiek tiek laiko rašyti pasirinktinį motyvacinį laišką kiekvienam kreiptis dėl darbo, bet svarbu, kad laiko ir pastangų parodyti įmonę kodėl esate geros rungtynės. Vadovaukitės šiais patarimais pritaikyti savo motyvacinį laišką, kai kreipiatės dėl darbo.

Ieškoti nuomos vadybininkas

Kai jis ateina į motyvacinius laiškus, kad radote laiko gauti asmeninę yra tikrai svarbu. Sužinokite, kiek jūs galite apie įmonę ir nuomos vadybininkas. Suasmeninkite savo motyvacinį laišką ir, jei galite, spręsti ją asmuo, atsakingas už nuomos. Jei reikia, moksliniai tyrimai internetu ar skambinti telefonu sužinoti, kas nuomos vadybininkas.

Nurodyk, kas žinote

Jei pažįstate ką nors, tuo įmonės, nekalbant apie jų vardą savo motyvacinį laišką. Vardas nuleisti darbus – jūsų motyvacinis laiškas bus gauti arčiau pažvelgti, jei jis pamini kažkas, kas dirba įmonėje. Tai svarbu tiek iš savo perspektyvos ir iš darbuotojo, ypač jei įmonė turi darbuotojas referalų programa ir turi teisę gauti premiją.

Kaip panaikinti, būtinai kreipkitės į kontaktą, jei jie gali rekomenduoti jums už darbą ir padėti gauti savo motyvacinį laišką ir vėl atidžiau pažvelgti iš nuomos vadybininkas.

Paminėti Kaip sužinojote apie darbą

Paminėti, kaip Jūs sužinojote apie pirmojoje pastraipoje savo motyvacinį laišką darbą. Bendrovė nori žinoti, kaip darbas buvo gaunami, ypač kai rado įrašą apie darbo tarybos ar kitos svetainės, kur jie sumokėjo skelbti pranešimams. Tai sakinys gali tiesiog pasakyti, pavyzdžiui, “aš sužinojau iš šios pozicijos iš komandiruotės aš perskaičiau apie Monster”.

Paimkite dar vieną žingsnį ir paminėti kažką apie įmonę, iš misijos pareiškimą dėl įmonės interneto svetainėje, pavyzdžiui, savo motyvacinį laišką.

Parodykite savo kvalifikaciją

Darbdaviai paprastai nebus net apsvarstyti kandidatą, kuris neatrodo būti kvalifikuotas pirmo žvilgsnio. Tai pirmas žvilgsnis savo motyvacinį laišką yra jūsų vieno galimybė padaryti gerą įspūdį ir padaryti jį į kitą etapą. Siekiant išlaikyti tą pirmąjį etapą atrankos, turite specialiai spręsti darbo skelbimą ir valstybę, kodėl jūs esate kvalifikuotas pozicijos

Parašyti užsakymą motyvacinį laišką, imtis darbo skelbimą ir kriterijų sąrašą darbdavys ieško. Tada sąrašą įgūdžių ir patirties turite. Bet spręsti, kaip jūsų įgūdžiai atitiktų forma dalies darbą arba kriterijų sąrašą ir savo kvalifikaciją. Taip pat laiko parodyti, kaip jūsų asmenybė yra gerai tinka tiek padėtį ir bendrovės.

Įtraukti įgūdžių ir rezultatų

Taip pat įgūdžių, rezultatai ir pripažinimas raktažodžius savo motyvacinį laišką padidinti jūsų šansai gauti pasirinktos interviu.

Tokiu būdu, nuomos vadybininkas matote, iš pirmo žvilgsnio, kodėl ir kaip jūs kvalifikuotas šiam darbui.

Individualus motyvacinis laiškas pavyzdys

Toliau yra motyvacinis laiškas pavyzdys, kuri orientuota į karjeros pokyčius ir įgūdžių, reikalingų reklamuojamą padėtyje, atsižvelgiant į pardavimų ir ryšių srityje.

Pareiškėjas Pavadinimas
123 Main Street 
Anytown, CA 12345 
555-555-5555 
applicant.name@email.com

Rugsėjo 1, 2018 m

Bruce Lee 
direktorius Žmogiškieji ištekliai 
Wellesley Informacijos paslaugos 
123 Verslo pl. 
Verslo Miestas, NY 54321

Dear Mr Lee

Aš kreipiasi dėl Viduje pardavimo vietoje patalpintą Boston.Monster.com. Jūsų patogumui, aš vertiname galimybę aptarti padėtį ir mano kandidatūrą su jumis. Jūs galite rasti savo gyvenimo aprašymą, pridėtą prie šio e-mail.

Aš ieškau pareikšti mano gerai honed viešųjų ryšių, rinkodaros ir klientų orientuota internetu, žodžiu, ir tarpasmeninio bendravimo įgūdžių viduje pavyks vidinio pardavimo poziciją.

Susiję patirtis ir įgūdžiai parašė padėtyje apima:

  • Įtikinėjimo galia.  Aš pasistatė istorijas, C-lygio vadovų telefonu ir elektroniniu paštu, ir įdėjo juos į pagrindines žiniasklaidos, pavyzdžiui, MSNBC, CIO Žurnalas “Sirius Satellite Radio, MSN Money, AARP biuletenyje, ir” The New York Daily News “.
  • Stiprus finansų gabumai . Mano patirtis apima daugiau nei į apskaitos profesija išorinių ir vidinių klientų atsukta aplinkoje dešimtmetį mažai.
  • Stiprūs darbo kompiuteriu įgūdžiai. Aš esu patyręs tiek “Microsoft” ir “Mac programinė įranga, o taip pat turėti pagrindinį lygio susipažinę su HTML, CSS, ir skaitmeninio dizaino.
  • Aš atnešti asmens įgūdžių, kurie bus užtikrinti sėkmę šį vaidmenį įvairovė:  Esu geras klausytojas su kieto darbo etika ir įkyrus noras tobulėti. Turiu įrodytas gebėjimas laikytis terminų, be nepavyks, ir mėgautis greitas aplinką. Aš taip pat greitai besimokantis su nepaprasta faktinės atšaukimo.

Norėčiau daugiau sužinoti apie jūs ieškote užpildyti poziciją, ir aš labai džiaugiamės galimybe pasakyti, kaip mano įgūdžiai ir idėjos gali būti naudinga Wellesley informacijos paslaugos.

Dėkojame, kad; Laukiu Jūsų atsakymo!

Pagarbiai,

Dalyvio vardas

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *