7 būdai, kaip apsisaugoti nuo darbu namuose Nesąžiningi

Posted on

 7 būdai, kaip apsisaugoti nuo darbu namuose Nesąžiningi

Darbas iš namų tampa vis labiau paplitęs, kaip žmonės suvokia pranašumus neturi važinėti į biurą pritraukti pajamas. Tačiau svarbu žinoti, darbas-namuose trūkumus ir sukčiai, kurie gali padėti jums gresia pavojus. Iki to nežinodami suteikti savo asmeninę informaciją Scammer, paleisti prarasti visus savo pinigus ir kitą turtą riziką. Štai kaip apsisaugoti, kad būtų išvengta šio bėdą tipą.

Žinoti, kaip atpažinti sukčiavimą

Žinios yra geriausia gynyba, kai rizikos į internetą ieškoti namų pagrįstas darbo.

Taigi prieš jus padaryti, imtis laiko išmokti pasakyti, kuri galimybės yra teisėti darbo namuose darbo vietų ir kurios darbo namuose sukčiai. Kuo daugiau darbo namuose darbo skelbimų ir reklamos, kad jums skambina, tuo daugiau sukčiai jums susidurti ir apgaulės modelis taps aiškiau.

Tai, savo ruožtu, bus padaryti tikrai teisėtas darbas-namuose darbo vietų lengviau surasti. Jūs pradėsite įžvelgti signalinė lemputė požymiai darbas-at-home sukčiai, iš dalies dėl to, kad jų aikštelės vienodumo.

Naudokite savo protas

Vertinant galimybę, pirmiausia manau, kad jei atrodo pelninga iš bendrovės perspektyvos, ypač jeigu jis atrodo labai pelningas. Kaip į ataką užsidirbti pinigų rengėjams, jei jie moka jums tiek daug tiek mažai darbe?

Be to, jei įmonė marketingo strategija remiasi pirmiausia atsiranda teisėtas, tai yra tikėtina, nes ji siūlo darbas-namuose sukčiai, arba bent jau, prastos pinigų priėmimo galimybę. Štai kodėl bet kokį darbą, kuris skatina pati paieškos skelbimų kaip “teisėtas darbas-at-home darbą” greičiausiai yra ne teisėtas.

Įsiminti jei atrodo per daug gerai, kad būtų tiesa, tai tikriausiai nėra gera proga. Tačiau sukčiai yra klastingi, todėl vien sveiku protu nepakanka.

Laikykite savo emocijas Išvykimas

Labiausiai paplitęs būdas, kad sukčiai rasite aukų yra žaisti savo emocijas. Kai norite kažką blogai, jūsų emocijos gali sukelti jums atlikti nelogiškų sprendimus siekiant jį. Rasti darbo namuose darbą nėra lengva, todėl jums reikės kantrybės ir aiškią galvą. Būkite ypač atsargūs, bet galimybė, kad pabandė savo emocijas, sakydamas, jūs “nusipelno” kažko.

Ar jūsų namų

Pradėkite abejoti viską, ką matote, tada padaryti savo mokslinių tyrimų su aiškia galva. Net jei yra galimybė atrodo sąžiningi, ne siųsti pinigus bet kuriai organizacijai, be kruopščiai patikrinti jį. Tai apima sužinojęs, kur ji yra fiziškai pagrindu, nustatant, ar yra kontaktinė informacija, ir susisiekti su jais telefonu. Ieškoti jį ant socialinės žiniasklaidos ir padaryti interneto paiešką peržiūras. Tai dažnai padeda padaryti interneto paiešką su bendrovės pavadinimu ir “sukčiai” arba “apžvalga.” Rezultatai negali duoti daug konkrečios informacijos, tačiau ji gali būti atspirties taškas. Turėkite omenyje, kad dauguma teisėtų įmonių neima darbo pareiškėjams ir kad verslo galimybės niekados nerizikinga.

Žinoti apie rizikingas galimybių

Nors darbas-namuose sukčiai visada ateina su naujomis sistemomis, jie linkę skirtis keletą temų. Kai kurie iš šių galimybių turėtų būti vengiama, o kiti gali būti teisėtas darbas-namuose darbo vietų. Tačiau dažnai jie nėra, todėl būkite labai atsargūs su bet kuriuo iš šių:

 • Tiesioginis pardavimas arba daugiapakopė rinkodaros
 • Piramidžių schemos-visada išvengti!
 • Verslo pradžia iki rinkiniai
 • Viskas įtraukiant išgryninimo patikrinimus / laidų pinigų visada išvengti!
 • Pagrindinis surinkimas / vokas įdaru-visada išvengti!
 • Tapimas produkto naujo pardavėjo ar didmenininkas
 • Stock Trading sistemos-visada išvengti!
 • Katalogai Nuotolinis darbo vietų ar verslo
 • Atsižvelgiant Online apklausos
 • Mystery Shopping
 • Duomenų įvedimo / skambučių centrai

Vienas sudėtinga sukčiai technika yra įsteigti visą interneto svetainę, skirtą atskleidusi darbo namuose sukčiai, konversijos procesai žmones į keletą “teisėtų” darbas-namuose darbo vietų, kurios, žinoma, yra ne teisėtas.

Venkite galimybę Search Engine reklamai ir nepageidaujamų laiškų

Naudoti tradicinius kanalus darbo paieškų rasti darbo namuose darbą, pavyzdžiui, darbo tarybų, darbo paieškos, ir laikraščiuose. Nors nėra jokių garantijų, veda rasti šiose vietose visada teisėtas, tie siunčiami elektroniniu paštu arba rasti interneto skelbimų paprastai nėra. Visada eikite tiesiai į įmonės darbo svetainę, jei jums rasti darbo galimybę kitoje vietoje. Ne tik jūs galite patikrinti, ar tai teisėta, galite sužinoti daugiau apie padėtį ir bendrovės.

Turėkite omenyje, kad įmonės nuomos teisėtais darbas iš namų darbo vietų ieško kvalifikuotų, patikimų žmonių atlikti darbą. Atranka pareiškėjams yra daug laiko atimantis procesas, todėl tiems, liejimo platus naudojant “Google”, paieškos skelbimai, arba socialinės žiniasklaidos reklamos nėra, nes tikėtina, kad bus teisėta.

Nereikia mokėti už galimybių

Darbdaviai neima darbuotojų dirbti už juos, ir sukčiai, keliančių kaip teisėtų verslo galimybių prašys pinigų. Pikis yra ta, kad įmonės turėtų turėti pradines sąnaudas. Tačiau tikrieji įmonės paprastai yra ne paprastas keitimasis nekvalifikuotos darbo jėgos apmokėjimo, kaip namuose surinkimo ir voką-įdaru schemas. Tikras namų verslą yra sukurta per tam tikrą laiką su kruopštaus planavimo ir tyrimų, o ne įsigyti internetu žvilgsnio nematomos. Yra daug nemokamų patikimų išteklių, išvardinkite teisėtus bendrovių, siūlančių darbą iš namų darbo vietų pramonėje.

Pranešimas Nesąžiningi

Jei įtariate, kad jums buvo scammed, apie tai nedelsiant. Jei suteikta iš finansinės informacijos, kreipkitės į banką arba kredito kortelių bendrovei ir pranešti apie tai savo valstybės generalinis prokuroras ar kitų institucijų skaičiaus.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *