Kaip parengti ir rašyti Karjera veiksmų planas

Posted on

Kaip parengti ir rašyti Karjera veiksmų planas

Karjeros veiksmų planas yra planas, kad nuves jus nuo a punktas (pasirenkant profesiją) į tašką B (gauti darbą ir pažangą savo karjerą ). Taip pat vadinama individualizuota (arba atskirai) Karjeros plano ar individualizuota (arba atskirai) Karjeros plėtros planą , ji padės jums pasiekti savo karjeros tikslų .

Prieš tau pradedant

Norėdami pradėti plėtoti karjeros veiksmų planą, visų pirma, pasirinkti profesiją. Kad pastangos dažniausiai, reikia daug pastangų. Siekiant supaprastinti užduotį, arba bent jau, kad jis taptų tvarkingai, sekti karjeros planavimo procesą . Jis susideda iš kelių etapų. Ketvirtasis ir paskutinis yra sukurti karjeros veiksmų planą. Žingsnius vienas tris, tam, susideda iš:

  1. Savęs vertinimo: Šiame etape, naudoti keletą įsivertinimo įrankius, norėdami sužinoti apie savo vertybes, interesus, polinkius ir asmenybės tipą. Jūsų tikslas yra nustatyti tinkamų sąrašas karjeros , atitinkančių šiuos bruožus. Idealiu atveju, ten turėtų būti tarp 10 ir 15 profesijų jūsų sąraše.
  2. Karjera tyrinėjimas:  Dabar, kad žinote, ką profesijų tinka pagal jūsų savęs vertinimas, pradeda tyrinėti tuos, kurie jus domina. Nedarykite platų tyrimą kiekvieną karjeros apie savo tik sąrašo tuos, kurie yra realių galimybių nusipelno, kad rūšiuoti dėmesio, bet bent jau skaityti sprendimą trumpai, kad nebūtų pašalinti bet kokius galimybes remiantis išankstinio nusistatymo apie juos. Okupacija, kuris pasirodo ant paviršiaus kaip kažkas jums nepatinka, gali baigtis yra vienas, kad interesai jums labiausiai kartą jums sužinoti daugiau apie tai. Įsigilinkite į karjeros, kad jums būtų apsvarstyti siekti. Pradžia susiaurinti sąrašą maždaug nuo trijų iki penkių profesijų.
  3. Padaryti Rungtynės:  Ginkluotosios su informacija apie kelių karjeros, pradėti priimti galutinį sprendimą. Pagalvokite apie privalumus ir trūkumus kiekvienos savo galimybes. Apsvarstykite darbo pareigas, išsilavinimo reikalavimus , pajamas ir darbo perspektyvas . Ne tik turi jums patinka jūsų darbas, bet jis taip pat turi remti savo gyvenimo būdą finansiškai ir turėtų turėti padorų darbo perspektyvas. Tai būtina, kad jums galėtų atlikti edukacinius reikalavimus. Pasirinkite karjerą, kuri, remiantis šiais duomenimis, yra geriausiai tinka jums.

Tikslų nustatymas

Dabar, kad jūs pasirinkote savo karjerą, atėjo laikas nustatyti tikslus, kurie sudarys savo karjeros veiksmų plano pagrindas. Įtraukti trumpalaikius tikslus, kurie galite pasiekti per mažiau nei metus ir ilgalaikių tie, kurie bus užtrukti nuo vienerių iki penkerių metų pasiekti.

Karjeros veiksmų planas yra kitoks nei paprastas sąrašą tikslus. Ji taip pat apima visus veiksmus, jums reikės imtis juos pasiekti. Pradėti:

  • Pirma, Brainstorm sugalvoti su visais savo tikslų sąrašą. Atminkite, kad tai savo sąrašą, ir niekas teisia, ką jūs įtraukėte į jį.
  • Suskirstykite juos į dvi kategorijas: trumpalaikiai tikslai ir ilgalaikius tikslus. Kreipimasis į kolegijoje ar mokymo programą, pavyzdžiui, bus priimti pagal metus ir todėl, trumpalaikį tikslą, o gauti savo laipsnį arba apdailos programa paprastai yra ilgalaikė.
  • Nustatyti visas kliūtis, kurios gali kelti grėsmę jūsų gebėjimą pasiekti savo tikslus ir tada išsiaiškinti, ar ir kaip galima juos įveikti. Jei negalite rasti tinkamus sprendimus, jums gali tekti performuluoti savo tikslus. Jei, pavyzdžiui, jūs turite mokymosi negalią, dėl kurios gali trukdyti jūsų gebėjimą uždirbti laipsnį, rasti koledžą, kuri suteikia studentams su išteklių, siekiant padėti jiems pavyks.

Parašykite savo karjeros veiksmų planą

Galiausiai atėjo laikas parašyti savo karjeros veiksmų planą . Jūsų Pataisyti skirtas pasiekti savo tikslus turėtų pradėti su jūsų trumpalaikių tie ir pabaigoje su savo pagrindinį tikslą, kuris šiuo metu turėtų būti gauti savo pirmąjį darbą. Kai kurie žmonės mano, kad tai naudinga pradėti savo planą pabaigoje. Tai yra valstybės tikslas, kad imsis daugiausia laiko pirmą kartą, ir dirbti savo kelią atgal. Nėra sunku ir greitai taisyklės, kaip ilgai, kaip jūsų planas yra lengva jums suprasti ir laikytis.

Sąrašas kiekvienas savo tikslus ir nurodyti, kiek laiko, apytiksliai, ji imsis, kad jį pasiekti. Tada, po kiekvieno vieną, parašyti ženkleliais sąrašą kiekviename žingsnyje pasiekė šį tikslą reikės. Įtraukti kaip gerai, kliūtys, kurios gali gauti į kelią, kartu su praktinių sprendimų, skirtų juos įveikti.

Jūsų karjera veiksmų planas turėtų būti lanksti. Nebijokite keisti tai, kaip jūs einate. Gali tekti pridėti keletą trumpalaikių tikslų pakeliui. Kai pasieksite savo galutiniam ilgalaikį tikslą, galite pridėti dar vieną, kartu su daugiau trumpalaikių tikslų, siekiant padėti jums ten.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *