Patarimai apie tai, kaip dalyvauti konkurse Jūsų atsistatydinimo

Posted on

Patarimai apie tai, kaip dalyvauti konkurse Jūsų atsistatydinimo

Ką frazė  konkursų jūsų atsistatydinimas  reiškia? Konkurse savo atsistatydinimą yra formalus būdas pasakoti savo viršininkui, kad jums bus palikti savo darbą vykdyti naują galimybę. Tai pranešant apie savo darbdaviui, kad jūs išeiti iš darbo ir perkėlimas į naujas pastangas aktas.

Kai atsistatydinti, tai reiškia, kad jūs esate tas, kuris nusprendė baigti santykius su savo darbdaviu. Atsistatydinimo paprastai yra savanoriškas išvykimas iš darbo dėl darbuotojo pusės, o ne į šaudymo, atleidimas, ar kito darbdavio inicijuotą nutraukimo.

Tačiau kai kuriais atvejais, bendrovė siūlys darbuotojas galimybę atsistatydinti, o ne gauti kūrenamos ar turintys jų užimtumo nutraukta dėl priežasties.

Kas yra Konkurso Jūsų atsistatydinimo?

Kai konkurse savo atsistatydinimą, jums paprastai teikia raštu ar žodžiu pranešimas, kad esate atsistatydinantis. Tai įprasta praktika teikti savo darbdaviui praneša ne vėliau kaip prieš dvi savaites “, kai įmanoma, taip, kad jie turi laiko rasti savo keitimas. Atsistatydinimo raštą yra oficialus raštas, nurodantis, kad jūs paliekate savo dabartinę padėtį ir nurodyti, kai jūsų paskutinė diena bus.

Kaip dalyvauti konkurse atsistatydinimo

Jei grakščiai konkurse savo atsistatydinimą, jis atvers duris sklandžiai, draugiško išsiskyrimo iš savo darbdavio. Padaryta teisė, jums paliks darbą geromis sąlygomis su savo darbdaviu.

Yra įvairių būdų, kaip dalyvauti konkurse, savo atsistatydinimą, priklausomai nuo aplinkybių įvairovė. Galite atsistatydinti asmens (mandagus būdas tai padaryti, jei jums nereikia dirbti nuotoliniu būdu), skambinti telefonu, mesti arba siųsti žinutę siųsti žinutę savo viršininku sakydamas jūs nutraukiama savo pareigas organizacijoje. Patys formalus būdas atsistatydinti yra teikti savo darbdaviui oficialų atsistatydinimo raštą, kuriame yra savo pavadinimą, skyrių ir oficialiai paliko dienos.

Prieš mesti rūkyti, pasitarkite su savo organizacijos užimtumo politiką Norėdami sužinoti forminti savo atsistatydinimą. Pagal daugumos aplinkybių, turėtumėte įspėti bent prieš dvi savaites dėl paramos pozicijas ir bent mėnesį už profesinius vaidmenis. Jei esate apdraustas pagal darbo sutartį, patikrinti informaciją ir baudos spausdinti, ką jums reikia padaryti, siekiant baigti jį, o likusius reikalavimus. Jums gali būti įpareigotas pasilikti tam tikrą laiko tarpą, priklausomai nuo darbo arba sutarties detalės tipą.

Kartais jums gali būti suteikta galimybė pateikti išsamią dvi savaites “- ar net nesvarbu – pranešimas.

Dokumentuoti išvykstant

Kai atsistatydinti, manoma, geriausią praktiką dokumentuoti savo ketinimus raštu, kad yra oficialus rašytinis. Laikyti jį paprasta ir glausta. Pastaba savo skirta paskutinė darbo diena ir išreikšti padėką už galimybes jums turėjo o savo dabartinį vaidmenį, jei reikia.

Papildoma informacija apie tai, kodėl jūs pasirinkote palikti nebūtina laiške, ir ji gali būti tikslingiau aptarti savo priežastis asmeniškai su savo vadovui ar žmogiškųjų išteklių skyriaus.

Peržiūrėkite pavyzdys Atsistatydinimas raštas 

Štai laiške, kurį galite naudoti įkvėpimo pavyzdys – šis laiškas bus išspausdintas. Dėl siunčiate laiškus, ištrinti visą informaciją prieš “Brangus Gavėjas”.

Jūsų vardas
Jūsų adresas
Jūsų Miestas, valstija Pašto kodas
Jūsų telefono numeris
Jūsų el

Data

Laišką Gavėjo vardas, pavardė
Pavadinimas
organizacija
Adresas
Miestas, valstija Pašto kodas

Gerbiamas p Terry:

Rašau Jums pranešti, kad aš esu atsistatydinantis iš mano kaip meno direktoriaus ABC Productions padėtį. Mano paskutinė diena bus balandžio 19, dvi savaites nuo šiandien.

Aš dėkingas už laiką aš turėjau ABC Company – Aš sužinojau tiek daug apie pirmaujanti komanda ir, kaip subalansuoti kūrybiškumą su klientų poreikius. Aš tikrai niekada nepamiršiu mūsų vėlai naktį gauti ABC įmonės projektą visoje finišo liniją. Jūsų parama buvo neįkainojama su šiuo projektu, ir tiek daug kitų Bėgant metams.

Prašome leiskite man žinoti, kaip aš galiu padėti palengvinti pereinamąjį laikotarpį, iš pirmaujančių paiešką mano pakeitimo teikti pastabas apie vykdomus projektus.

Linkiu Jums ir visiems ABC Company visa, kas geriausia.

Pagarbiai,

Prisijunkite savo vardą ant spausdintinės kopijos 

Jūsų įvestą Vardas

Suplanuokite sklandų perėjimą

Tai yra gero skonio užsirašyti savo vadovu ir ateityje pakeisti kiekvieno iš jūsų vykdomus projektus statusą. Priklausomai nuo santykio su savo darbdaviu, galite pasirinkti pasiūlyti pagalbą ieškant ir / arba mokyti asmenį, kuris bus paveldėti savo darbą. Taip pat tikslinga susitikti su savo žmogiškųjų išteklių departamento įsteigti pasitraukimo interviu. Tai suteiks galimybę peržiūrėti užimtumo statuso dokumentus ir suprasti jūsų naudą (pavyzdžiui, sveikatos draudimą, 401k statuso bei skyrimo tvarkaraščius, likusių mokama laiku išjungti (PTO) ir nedarbingumo metu ir tt) apsuptyje savo perėjimo pasekmes.

Venkite sprogdinimo darbdaviui ar viešai kritikuoti darbuotojus ir įmonės politiką pagundai. Ateities darbdaviai gali atlikti tyrimus apie savo kadencijos metu organizavimą ir bendradarbiais gali bausti, jei buvo kritinė arba į kairę nuo blogų sąlygų.

Ką apie bedarbio pašalpos, kai jūs atsistatydinti?

Darbuotojai, kurie atsistatydina iš darbo dažnai negali gauti bedarbio pašalpas, nors darbuotojai atsistatydina prievarta arba priešišką darbo aplinką gali būti tinkamos. Pasitarkite su savo valstybės nedarbo biuro ir konsultuotis su darbo konsultantą, jei turite klausimų apie atsistatydinimo pasekmes.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *