Tęsti tikslo pavyzdžiai ir rašymo patarimai

Posted on

 Tęsti tikslo pavyzdžiai ir rašymo patarimai


Kai darbo ieškančių pasirinkti įtraukti CV objektyvų aprašymai. Atnaujinti tikslas teigia savo karjeros tikslų. Tai gali būti taip paprasta, kaip nurodydamas norimą pareigybės pavadinimas, arba ji gali parodyti, kur buvote ir kur jūs tikimės, kad eiti į savo karjerą. Kada reikia naudoti tikslo, ir kai jūs galite pašalinti jį iš savo gyvenimo?

Kai kurie žmonės sako, kad tikslai yra nebereikia CV – geriausiu atveju, jie yra nereikalingi, o blogiausiu atveju, jie yra pasenę. Tačiau atnaujinti tikslas, kad dėmesys nuo jūsų įgūdžių ir gebėjimų, gali iš tikrųjų padidinti savo CV įtikinti darbdavius, kad jūs žinote, ką norite daryti, ir kad jūs turite įgūdžių, reikalingų darbui.

Kas yra Gyvenimo Tikslas?

CV tikslas yra savo tikslų užimtumo, paprastai išvardytų savo CV viršų pareiškimas. Atnaujinti tikslas paprastai yra vienas ar du sakiniai ilgai.

Kada Naudokite Atnaujinti tikslas

Vėlgi, kai karjeros ekspertai rasite atnaujinti tikslai pasenusi. Tačiau yra atvejų, kai CV tikslas gali būti labai naudinga. Jei norite pabrėžti, kad esate ambicingas, kad jūs žinote, ką norite karjerą, arba, kad turite konkrečiam darbui įgūdžių, galite pasinaudoti CV tikslo.

Patarimas : Vienas konkretus laikas galite naudoti atnaujinti tikslas yra, kai jūs keičiate karjerą.

Atnaujinti tikslas gali paaiškinti, kodėl jūs esate kvalifikuotas šiam darbui, net jei jūs neturite daug susijusios patirties.

Atitiktų Jūsų tikslas į darbą

Efektyviausias tikslas yra vienas, kad yra pritaikyta prie darbo prašote. Jame teigiama, kokios karjeros esate ieško, ir kas įgūdžius ir patirtį turite, kad jums tinka, kad karjerą. Atnaujinti tikslas taip pat gali apimti kur buvo ir kur norite eiti į savo karjerą.

Pavyzdžiui, jis gali nurodyti kai kurie iš jūsų praeities pasiekimus, ir tada pereiti prie pasiekimų rūšių jūs tikitės pasiekti ateityje (idealiu atveju, pasiekimus norite pasiekti bendrovei prašote iki).

Galiausiai, nurodydama tikslo yra neprivalomas, tačiau ji gali padėti įtikinti darbdavius, kad jūs žinote, ką norite, ir yra susipažinę su pramone.

Kaip rašyti Stiprus Atnaujinti tikslas

Jei apima tikslą savo CV, svarbu pritaikyti CV tikslą, kad atitiktų poziciją prašote. Kuo daugiau informacijos pateiksite, tuo daugiau šansų turite būti laikomas už darbą Jus domina. Tai gera idėja parašyti naują atnaujinti tikslą kiekvienam kreiptis dėl darbo.

Kai jūs apdorodami savo CV tikslą, jums turėtų sutelkti dėmesį į konkrečių įgūdžių ir patirties, kad yra tiesiogiai susijusios su darbu. Kitas veiksmingas strategija yra įtraukti raktažodžius iš darbo įtraukimo į savo CV tikslo. Ne tik tai gali padidinti savo CV gauti įlaipinami įmonės paraišką stebėjimo sistemos galimybes; ji taip pat gali pabrėžti, kaip jūsų kvalifikacija suderinti su darbu sąrašą.

Jūs taip pat turėtų tik nurodyti karjeros tikslų, kurie yra įmanomas įmonėje. Pavyzdžiui, jei jūs galų gale nori tapti valdyti redaktorius žurnale, bet jūs kreipiatės dėl darbo ne laikraštyje, nereikia nurodyti tai. Dėmesys, kaip jūs norite augti įmonės viduje.

Vienas iš gyvenimo aprašymą tikslo pavojus yra tai, kad jūs galite sutelkti dėmesį per daug apie tai, ką norite savo karjerą, o ne pakankamai, kaip jums pridėti vertę į įmonę. Todėl, nors savo gyvenimo tikslas turėtų apimti informaciją apie karjeros, kad jūs norite, taip pat noriu paaiškinti, kodėl jūs esate idealus kandidatas šiam darbui. Trumpai būti informacija, kuri išryškina savo patirtimi, įskaitant jūsų metus pramonės, jūsų konkrečiu įgūdžių rinkinį ir kitų kvalifikaciją. Įtraukti pavyzdžius, kaip galite pridėti vertę ar net pagerinti įmonę.

Pavyzdžiui, paminėti savo dešimt metų sėkmingai mažinant biudžetų ir valstybės, kurias norite taikyti šiuos įgūdžius organizacijos biudžetą.

Imties Atnaujinti tikslo ataskaitos

 • Ieškau ne XYZ įmonės padėtį, kur galiu padidinti savo 10 + metų valdymo, kokybės užtikrinimo, programų kūrimo ir mokymo patirtį.
 • Ieškau poziciją kaip klinikinėje praktikoje asistentu dėl sveikatos priežiūros organizavimo, naudojant mano apdovanojimai rašymo, mokslinių tyrimų ir vadovavimo įgūdžius.
 • Pagrindinio ugdymo mokytojas ieško ne mažas nepriklausomas mokykloje, kur galiu kreiptis mano penkių metų dėstymo patirtį ir mano mokymo plėtros įgūdžių padėtį.
 • Klientų aptarnavimo vadybininkas Ieškau galimybę naudoti savo klientų aptarnavimo ir valdymo įgūdžius, siekiant pagerinti klientų pasitenkinimą.
 • Domina tokioje padėtyje, kai galiu integruoti strategijas kurti ir plėsti esamų klientų pardavimų, prekės ženklų ir produktų evoliuciją ir žiniasklaidos pritarimą.
 • Search Engine Optimization pozicija, kur galiu naudoti savo SEO įgūdžių ir patirties, kad galėtų padidinti savo svetainės lankomumą ir paieškos vietą, ir taikyti savo 15 metų IT patirtį.
 • Norėdami gauti poziciją, kuri leis man naudoti savo tvirtą organizaciniai įgūdžiai, apdovanojimai išsilavinimą ir gebėjimą gerai dirbti su žmonėmis.

Pavyzdys Gyvenimo su tikslu

Tai CV pavyzdys su tikslu.

Jonas Pareiškėjas
999 Main Street
, Niujorkas, NY 10001
(123) 555-1234
john.applicant@email.com

KARJEROS TIKSLAS

Pradinė mokytojas ieško ne mažas nepriklausomas mokykloje, kur galiu kreiptis mano penkerių metų mokymo patirtį, stiebas orientuotas instrukcija, technologijų ir mokymo programų kūrimo įgūdžių remti mokinių augimą ir sėkmę padėtį.

CORE KVALIFIKACIJOS

 • Adept kuriant teigiamas, patrauklus, ir palankią mokymosi aplinką studentams iš įvairių sluoksnių.
 • Stiprus komandos formavimo ir bendradarbiavimo sugebėjimai, Bendradarbiaudami lengvai su mokytojais, vadovų, tėvų, ir pagalbinis personalas nustatyti studento poreikius, spręsti, ir skatinti mokyklos dvasią.
 • Noriai dirbti po kelių valandų ir savaitgaliais, siekiant užtikrinti sėkmę popamokinės, sporto ir lėšų rinkimo renginius.
 • Laikykite dabartinį K-8 mokymo sertifikavimo; aktyvus narys nais, AFT, ascd, ir CEC.
 • Laisvai raštu ir žodžiu ispaniškai; gerai išmanantis naudojimo smartboard ir pritaikomas mokymosi technologijas.

PROFESINĖ PATIRTIS
LAKESIDE ACADEMY, Stamford, CT
Pradinis Mokytojas, rugsėjo 2016 m-dabartis

Struktūra ir įgyvendinti dinamišką ir sudominti pamokų planus 1, 2, ir 3-greideriai, mokyti iki 25 mokinių kiekvienoje klasėje. Bendradarbiauti su bendraamžiais pristatyti bendrus pamokas ir koordinuoti studentų veiklą, įskaitant sezoninio pjesių, kasmet “Fun Run”, ir mokslo mugėse. Bendraukite kasdien su tėvais suteikti grįžtamąjį ryšį apie studento darbą ir išspręsti elgesio problemas.

 • Sužaisti svarbų vaidmenį gerinant studentų balai standartizuotus testus 38% raštingumo ir 29% matematikos.
 • Gynė Įvadas naujų prisitaikanti mokymosi technologijų, siekiant geriau aptarnauti individualius poreikius studentams.
 • Rėmėjų popamokinės Ispanijos klubas ir paruošti studentus dalyvauti Odyssey proto.
 • Gavo tris “geriausias mokytojas apdovanojimai”.

ŠVIETIMAS

Dailės bakalauras pradinėje Švietimo (2015); VPS 3.9
Clemson universiteto Clemson, Pietų Karolina
Dekano sąrašas; Baigė su pagyrimu

Kitos funkcijos pradedant savo CV

Suvestinę
alternatyva naudojant tikslą savo CV yra naudoti atnaujinti profilį, taip pat vadinamas atnaujinti suvestinę ar oficialaus kvalifikacijos, kuri yra trumpas savo įgūdžius ir patirtį raštu konkretaus darbo atidarymo. Skirtingai CV tikslo, CV profilis dėmesys tiesiogiai apie tai, kaip galite pasinaudoti ir pridėtinę vertę įmonei, o ne savo karjeros tikslų.

Branding pareiškimą
Kitas variantas yra pridėti CV prekės ženklo pareiškimą savo CV. Šis pareiškimas yra trumpesnis nei atnaujinti profilio ar tikslo – apie 15 žodžių – ir tai pabrėžia savo pagrindinius pasiekimus ir įgūdžius.

Antraštė
Galiausiai, trečiasis variantas yra atnaujinti antraštė, taip pat žinomas kaip atnaujinti pavadinime. Tai net trumpesnis nei CV prekės ženklo ataskaitoje. Tai frazė, paaiškina savo įgūdžių ir darbo patirties.

Kaip Įtraukti objektyviai, antraštė, arba pareiškimą dėl CV

Jūs taip pat gali apimti daugiau nei vieną iš šių savo CV. Pavyzdžiui, galite įtraukti tiek atnaujinti antraštę ir atnaujinti profilį (su antrašte arčiau savo CV į viršų).

Patarimas : Nesvarbu iš šių variantų, jūs nuspręsite padaryti, padėkite jį į savo CV viršaus, po savo vardą ir kontaktinę informaciją.

Įsitikinkite, kad Jūsų informaciją glaustai ir naudoti raktinius žodžius iš darbo aukcioną savo ataskaitoje. Net atnaujinti tikslo, profilis, prekinio ženklo pareiškimą arba antraštę, savo CV dar turi tilpti į vieną puslapį, kai įmanoma. Galiausiai, įsitikinkite, kad rašyti naują pareiškimą kiekvienam kreiptis dėl darbo, kad darbdavys mato, ką daro jums gerai tinka tos konkrečios darbo.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *