Geriausi sėkmingo darbo pokalbio metodai

Posted on

Geriausi sėkmingo darbo pokalbio metodai

Kai dalyvaujate pokalbyje dėl darbo, smulkmenos gali turėti didelį skirtumą. Net ir nedidelė klaida gali kainuoti darbo pasiūlymą. Skirkite laiko pasiruošimui, kad galėtumėte padaryti geriausią įspūdį kiekviename darbo pokalbyje.

Šie interviu metodai apima visus pagrindus, kuriuos reikia žinoti norint patobulinti pokalbio techniką ir atlikti pokalbį dėl darbo. Nuo įmonės patikrinimo iki interviu padėkos rašto išsiuntimo, kad jūsų susitikimas su nuomos vadovu būtų sėkmingas nuo pradžios iki pabaigos.

Pagerinkite interviu techniką

Darbo pokalbis suteikia galimybę sužibėti. Tai, ką sakote ir darote, jus perkels į kitą svarstymo dėl užimtumo etapą arba išmuš jus iš ginčų.

Suknelė sėkmingam interviu

Pirmasis įspūdis, kurį padarysite potencialiam darbdaviui, gali labai pakeisti jūsų darbo pokalbio rezultatus. Pirmasis pašnekovo sprendimas bus pagrįstas jūsų išvaizda ir tuo, ką dėvite. Štai kodėl visada svarbu tinkamai apsirengti darbo pokalbiui. Tai, kas tinkama, priklauso nuo darbdavio, todėl turėsite pasirinkti aprangą, kuri tiktų ten, kur norite įsidarbinti.

Patobulinkite savo interviu įgūdžius

Darbo pokalbio metu jūsų gebėjimas bendrauti su pašnekovu ir išreikšti savo mintis yra tokie pat svarbūs veiksniai norint gauti darbą, kaip ir jūsų gyvenimo aprašyme nurodytos kvalifikacijos. Prieš pokalbį skirkite šiek tiek laiko, kad įsitikintumėte, jog jūsų pokalbio įgūdžių rinkinys yra toks pat paruoštas kaip ir jūsų gyvenimo aprašymas.

Sumažinkite interviu stresą

Interviu gali sukelti įtampą, net jei esate profesionalas, kuris dalyvavo daugelyje jų. Yra būdų, kuriuos galite naudoti norėdami sumažinti stresą prieš darbo pokalbį ir jo metu, ir strategijų, kurias galite panaudoti norėdami sumažinti nerimą, kuris gali lydėti jūsų darbo paieškas. Tai padės daug lengviau valdyti pokalbį, kai nejaučiate streso.

Padarykite geriausią pirmąjį įspūdį

Pirmas įspūdis tikrai svarbus, ir jūs neturite daug laiko padaryti gerą įspūdį darbo pokalbio metu. Nuo tada, kai pasisveikinate su registratūros darbuotoju, iki to laiko, kai išeinate iš pastato, esate vertinamas kaip potencialus naujas darbuotojas. Svarbu kiekvienam sutiktajam palikti geriausią įspūdį.

Parduokite save pašnekovui

Kai dalyvaujate darbo pokalbyje, jūs turite parduoti savo kvalifikaciją ir įgaliojimus įdarbinimo vadybininkui. Taip pat turėsite parodyti pašnekovui, kad esate tinkamas tiek pareigoms, tiek organizacijai. Šiek tiek pasiruošę galėsite prisistatyti kaip kandidatą, kurį norėtų samdyti bet kuri organizacija. Jei darysite viską, kad į jūsų pusę atsirastų samdos vadovas, tai padės jums įsidarbinti.

Ką daryti, kai esate intravertas

Interviu gali būti tikrai sudėtingas, kai esate intravertas, tačiau yra būdų, kaip padėti intravertams sužibėti darbo pokalbių metu, įskaitant tai, kaip pasiruošti ir vesti pokalbį bei kaip parduoti savo intravertas savybes.

Po interviu skirkite laiko padėkoti

Skirti laiko padėkoti po darbo pokalbio yra ne tik geras pokalbio etiketas. Tai taip pat sustiprina jūsų susidomėjimą šia pozicija ir parodo pašnekovui, kad turite puikių tolesnio darbo įgūdžių. Taip pat naudokite padėkos laišką, kad išspręstumėte visas problemas ir rūpesčius, iškilusius pokalbio metu.

Praktikuokite interviu

Skirdami laiko peržiūrėti tipiškus interviu klausimus, kurių tikriausiai užduos per darbo pokalbį, galėsite rasti pagrindą jūsų atsakymams. Tai taip pat nuramins jūsų sustingusius nervus, nes sėdėdami pokalbio vietoje nereikės ieškoti atsakymo.

Praktikuokite pokalbį su draugu ar šeimos nariu iš anksto, ir tai bus daug lengviau, kai iš tikrųjų dalyvausite darbo pokalbyje.

Naudokite savo tinklo kontaktus

Iš tikrųjų svarbu, ką pažįstate įmonėje, su kuria kalbinate. Jūsų ryšiai gali nukreipti jus į darbą, suteikti viešai neatskleistos informacijos apie įmonę ir pasakyti, ko tikėtis pokalbio metu.

Patikrinkite įmonę

Kiek žinote apie įmonę, kuri ką tik susisiekė su jumis, kad suplanuotų pokalbį? Turėtų būti daug, o visa reikalinga informacija yra prieinama internete. Susipažinkite su įmonės kultūra ir pasinaudokite savo ryšiais, kad gautumėte pokalbio pranašumą.

Pasiruoškite pokalbiui telefonu

Aktyviai ieškant darbo svarbu greitai pasiruošti pokalbiui telefonu. Niekada nežinai, kada gali paskambinti darbdavys ar kontaktinis asmuo, kuris pasiteirauja, ar turi laiko pasikalbėti apie darbo galimybę.

Tvarkykite grupės interviu

Interviu su vienu asmeniu yra pakankamai sunku, bet dar sunkiau, kai turite apklausti pašnekovų grupę (ar grupę).

Interviu pietaujant

Nuvežę jus į pusryčius, pietus ar vakarienę pašnekovas turi galimybę pasitikrinti jūsų bendravimo ir bendravimo įgūdžius, taip pat jūsų elgesį prie stalo įprastesnėje nei biuro aplinkoje. Sužinosite, kaip vesti interviu pietaujant, įskaitant tai, ką užsisakyti, pokalbio etiketą, kas moka ir daugiau patarimų, kaip interviu prie kavos ar valgio.

Venkite šių interviu klaidų

Ko neturėtumėte daryti pokalbio metu? Peržiūrėkite dažniausiai pasitaikančias darbo pokalbio klaidas, klaidas ir klaidas, kurias gali padaryti kandidatas į darbą. Kai kurie iš jų yra nepilnamečiai; kiti gali padaryti arba sugadinti jūsų galimybes įsidarbinti. Tada skirkite laiko pasiruošimui prieš pokalbį, kad nereikėtų jaudintis dėl to, kaip sekėsi jam pasibaigus.

Daugiau darbo pokalbių metodų, padėsiančių įsidarbinti

Peržiūrėkite daugiau patarimų dėl pokalbių telefonu, antrųjų interviu, interviu pietų ir vakarienės, elgesio interviu, viešo interviu, praktikuojančių interviu ir papildomų patarimų, kaip sėkmingai interviu.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *