Kaip rašyti pareigybių aprašymus Jūsų CV

Posted on

 Kaip rašyti pareigybių aprašymus Jūsų CV


Kai jūs manote apie pareigybių aprašymus, tikriausiai manote Darbo skelbimų Posted by darbdaviams. Bet svarbiausi pareigybių aprašymus gali būti tie, kurias kuriate patys, kai jūs aprašyti praeities pozicijas savo CV.

Pareigybių aprašymus parodyti potencialiems darbdaviams, ką nuveikiau per pozicijas jūs turimų. Jie taip pat pateikti savo patirtį ir įgūdžius, santrauką.

Gerai parašyta aprašymus kiekvienai darbo turite vyko padės gauti savo CV pastebėjau ir pasirinktas interviu. Koks geriausias būdas parašyti dėmesio greiferiniai pareigybių aprašymus?

Prieš pradėdami pridedant pareigybių aprašymus į savo CV, galbūt norėsite padaryti pasiekimus sąrašą kiekvienam savo darbo vietų. Tai bus pasiruošti rašyti savo CV.

Dėmesys įgūdžių ir pasiekimų

Po to, kai parašiau darbo aprašymą, ieškoti būdų, kaip padaryti jūsų paaiškinimas tikslesniais. Pasistengti sukurti efektyvias poveikio ataskaitas. Paryškinti gebėjimai ir pasiekimai, teikiančios tik pakankamai išsamiai remti savo patalpas. Pabandykite redaguoti iš įvardžiai ir straipsnių. Pradžia frazes ar sakinius su veiksmažodžiais. Pasirinkite stiprius žodžius, atnaujinti veiksmų tokius žodžius kaip “inicijavo” ir “prižiūri” yra galinga ir parodyti, kad jūs atlikote įtaką savo komandai.

Jei bus pateikti aprašymai organizacijoms, juos nuskaityti į paieškai kompiuterinių duomenų bazių, taip pat, kaip daugelis pramonės ir darbo konkrečių “Raktiniai žodžiai, kaip įmanoma. Ieškodami duomenų bazes potencialių kandidatų, darbdaviai siekia vėl su didžiausiu skaičiumi “hitai” raktažodžius.

Raktažodžiai dažniausiai daiktavardžiai, pvz “klientų aptarnavimo” arba “darbo kompiuteriu įgūdžiai.” Efektyviausiai naudoti raktinius žodžius, būti konkretus, naudokite kiek įmanoma, ir pabarstyti juos per savo gyvenimo aprašymą.

Būti selektyvi, apie ką jūs Įtraukti

Jūsų CV nėra visą savo darbo istoriją, ir jums nereikia įtraukti kiekvieną muitas kiekvienam vaidmeniui. Nustatyti aktualiausią informaciją išleidimą save į savo potencialaus darbdavio poziciją: Ar ši informacija padės įtikinti darbdavį, kad Jūs esate vertas kandidatas į pokalbį?

Jūs neturite įtraukti kiekvieną atsakomybę kada nors turėjo. Grupė kartu panašūs uždaviniai. Pavyzdžiui, užuot sąrašą “Atsakyti telefonai” ir “reagavo į klientų laiškus” dviem kulka taškų, galite sujungti ir sako: “išspręsti klientų problemas per telefonu, elektroniniu paštu, ir pokalbius.”

Prioritetą Darbo aprašymas Informacija

Be to, manau, kad apie pirmenybę jūsų pateiktą informaciją kiekvienoje aprašymas. Pateikti duomenys, kurie yra iš didžiausią susidomėjimą potencialiems darbdaviams pirmas. Pavyzdžiui, įsivaizduokite, kad kandidatas ieško darbo interjero dizaino.

Resume gali atspindėti mažmeninė patirtį, kuri buvo išleista pardavimo aukšte 75 procentų kandidato metu, ir 25 procentų buvo išleista kuriant langų ir grindų ekranus. Prioritetas, nustatytas pagal tinkamumą darbdaviui, diktuoja, kad dizainas langų ir grindų ekranuose turėtų būti išvardyti prieš pardavimą.

MĖGINIŲ

pardavimų bendradarbis

Pardavimų bendradarbis , mažmeninė Jungtinės Amerikos Valstijos, Niujorkas, NY spalio 20XX – dabartis

  • Sukurta visus didelius langus naudojant spalvą, kaip svarbiausias.
  • Sukurta sudominti Point-of-pirkimo ekranus lėtai juda smulkiems daiktams; padidėjo pardavimų iš šių elementų 30 proc.
  • Organizuotų grindų rodomas padidinti erdvę ir atkreipti dėmesį į naujausias prekes.
  • Naudojamos stiprius tarpasmeninius ir bendravimo įgūdžius aptarnauti klientus; gavo darbuotoją mėnesio sudarymo du kartus.

Esmė: Pažymėkite savo aktualiausius kvalifikaciją šiam darbui, išvardijant jų pirmasis pareigybės aprašyme.

Kiekybiškai savo pasiekimus

Kiekybiškai tiek informacijos, kiek galite (numeriai, Dolerio ženklai, procentai gali visi padėti padaryti savo bylą). Kulka vieta, kad skaito “Augo eismą 35 proc metų per metus” yra įspūdingas-ir informatyvus nei vienas, kad rašoma tiesiog “Geresnis srautą.”

Beveik bet aprašymas, bet kokiam darbui, gali būti sustiprintas per numerių naudojimą. Padavėja gali pradėti su aprašymu “paėmė klientų užsakymus ir pristatyti maistą.” Tačiau kiekybinis aprašymas sakydamas: “klientus aptarnauja upscale 100 vietų restoranas” suteikia daug daugiau įžvalgų.

MĖGINIŲ

padavėja

Padavėja, Maxill restorane, Niujorkas, NY
sausis 20XX – dabartis

  • Maitinimo paslaugą globėjų ne upscale 100-sėdynės švelniavilnių pietūs įsteigimo.
  • Patiekiama patiekalai, išvalytas lenteles, stebėti penkias lenteles, ir suteikė išskirtinę klientų aptarnavimo iki 30 klientų.
  • Apmokyti naują waitstaff POS sistema, svečių paslaugoms ir restorano politiką ir procedūras.

Esmė: Darbdaviai kaip numeriais. Tai daug lengviau pažvelgti į ženklus ir simbolius, nei ji yra skaityti žodžius.

Pabrėžkite pasiekimus dėl atsakomybės

Svarbu, kad darbuotojai žinoti turite reikiamos patirties padaryti darbą reikalaujamą pozicijos. Vis dėlto, daugelis kandidatų turės šį atitinkamą patirtį. Išsiskirti, pabrėžti, kaip jūs pridėtinę vertę. Dėmesys pasiekimus, o ne pareigas.

Kaip matyti pirmiau, numeriai gali būti tavo draugas, kai jis ateina į išryškinti savo pasiekimus į savo CV. Kaip gerai, suteikia kontekstą. Pavyzdžiui, galite pasakyti, “padidino pajamas 5 proc, po kelerių metų mažėjančio pardavimo.” Arba, užuot sakydamas: “Atsakyta telefono skambučius ir nagrinėjami klientų rūpesčius”, galima sakyti, “išspręsti klientų problemas, atsakydamas apie 10 skambučių per valandą. Tapo eiti į asmeniui komandos sprendžiant sudėtingiausių telefono skambučius ir sunkiausia Skundai “.

Nors svarbu išlaikyti aprašymus trumpas, pridedant detales ir kontekstą gali padėti parodyti darbdaviams, kodėl norite būti geros rungtynės poziciją.

MĖGINIŲ

Klientų aptarnavimas

Klientų aptarnavimas bendradarbis, Abd Įmonės, kovo 20XX – Rugsėjis 20XX

  • efektyviai ir operatyviai išspręsti klientų problemas, atsakyti į maždaug 300 skambučių per savaitę.
  • Pasiekti 100 proc skambutis veiklos tikslų tikslumo, greičio, tūrio, klausimais rezoliucijos, ir klientų pasitenkinimą.
  • Nominuotas darbuotojas-of-the-mėnesį keturis kartus už puikų požiūrį ir pavyzdinę klientų aptarnavimo įgūdžius.

Esmė: Darbdaviai nori žinoti, ką atlikti. Padaryti lengva juos pamatyti, ką padarei, naudojant skaičius ir procentus.

Padaryti Jūsų Darbai garsas geresnis

Yra paprastų būdų pagyvinti savo CV pareigybių aprašymus, kad jūsų darbo skambėti itin įspūdingas. Keletas paprastų tweaks, čia ir ten galite padaryti savo CV daug geriau.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *