Kaip pradėti dirbti iš namų

Posted on

Lengvas darbas iš namų kompiuterių darbo vietų

Galbūt darbo namuose yra jūsų svajonė, tačiau nesate tikri, kaip padaryti, kad jis jūsų realybe. Apsvarstykite privalumus ir trūkumus kiekvienos per iš savo gyvenimo, savo įgūdžius ir norus poreikius objektyvo, tada pradėti uždirbti planą. Skaityti per šias 4 būdais asmuo gali dirbti iš namų.

Paverskite savo dabartinio darbo į nuotolinį pozicijos

Pirmasis variantas apsvarstyti, yra vienas, kad apima mažesnį kaita, atsižvelgiant jūsų dabartinis pareigas darbas ir paversti jį nuotolinį poziciją.

Ir mokslinių tyrimų ir svarstymų yra pirmieji žingsniai pereinant jūsų dabartinę padėtį iš biuro darbo vietos į namų pagrįstas. Sužinokite viską, ką galima žinoti apie savo įmonės nuotolinio darbo politikos tada galvoti apie tai, kaip tai gali (ar galėjo ne) būti taikomi jūsų darbą.

Jei manote, kad turite gerą atvejį, kitas žingsnis yra parašyti Nuotolinis pasiūlymą savo viršininku.

Rasti naują darbo-at-home Darbas

Taigi, jei atrodo, kad paversti savo dabartinį darbą į nuotolinį vienas yra avantiūra, šalia geriausias būdas pradėti dirbti iš namų yra rasti naują darbą. Jei likti savo srityje patirties, jums greičiausiai uždirbti daugiau pinigų, nei jei jūs bandote kažką kitą. Tačiau, jei jūsų karjera plotas tiesiog neturi pasiūlyti nuotolinį galimybių daug, gali tekti išbraukti į kažką naujo.

Pradėkite savo namuose Verslas

Namų verslas turi daug privalumų. Ji gali būti įvairių formų – viską nuo hanging out žvirgždas kaip darbą, kurį jau nereikia (aka Dirbantis) konsultantas pradedant naują verslą nuo nulio perkant esamą verslą ar franšizės dirbti tiesioginių pardavimų, parduodant su draugais ir šeima , Kiekviena iš šių variantų turės skirtingus paleidimo išlaidas, laiko įsipareigojimus ir payoffs.

Pick Up daugiau pinigų iš namų

Jei esate tikrai ne už visą gyvenimą / karjeros pokyčius, bet jūs vis dar patinka norite papildyti savo pajamas, pabandykite moonlighting nuo namų. Štai keletas būdų, kaip galite užsidirbti papildomų pinigų savo laisvalaikį iš namų:

  • Duomenų įvedimo iš namų
  • Prisijungę Microjobs
  • Trumpi Užduotys (virtualus ir nekilnojamas Pasaulio)
  • Dabar rinko
  • Interneto svetainė testavimas
  • Make Money With Your Cell Phone

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *