Svarbūs Minkšti gebėjimai darbo vietoje sėkmę

Posted on

Svarbūs Minkšti gebėjimai darbo vietoje sėkmę


Kreipdamiesi dėl darbo, daugelis žmonių linkę pabrėžti savo sunkiai įgūdžiai – specialių žinių ir gebėjimų, reikalingų konkrečiam darbui. Tai paprastai yra įgūdžių, kurie gali būti aiškiai nustatyti ir įvertinti. Taip pat būtina atkreipti dėmesį į svarbiausius minkštas įgūdžių jums turėti, parodyti, kodėl jūs esate geriausias kandidatas šiam darbui.

Jei esate ieško darbo ar skatinimas, jūsų minkšti įgūdžiai gali būti toks pat svarbus, kaip ir kietieji įgūdžių, kurių reikia norint pasiekti sėkmę darbe.

Patarimas : Minkštas įgūdžiai yra daug sunkiau apibrėžti ir priemonė – jie yra tarpasmeniniai ar “Žmonės” įgūdžių, kurie padės jums sėkmingai bendrauti su kitais darbovietėje.

Nepriklausomai nuo darbo, turite veiksmingai sąveikauja su priežiūros institucijų ir žmonių virš ir žemiau jumis darbo grafike, taip pat kitiems, pavyzdžiui, klientams, tiekėjams, pacientų, studentams ir tt

Įmonės siekia kandidatus abiejose įgūdžių samdant daugumai pozicijų tipų. Tai todėl, kad jei turite neigiamą požiūrį, negali gauti kartu su kitais, nebendrauja gerai, neveikia pat komandos dalis, ir negali mąstyti kūrybiškai ir kritiškai, jis gali nesvarbu, kaip gerai išsilavinę ir kompetentingi esate.

Jūs turite turėti tam tikrą žmonių įgūdžius rinkinį gauti kartu į bet kokį darbą, o ne tik tiems, kurie tiesiogiai dirba su visuomene. Indeed.com, pirmaujanti darbo vietoje, pasidalijo labiausiai vertingų minkštas įgūdžių ieškantiems darbo ir darbuotojų.

Į viršų soft skills darbdaviai nori

Čia yra septyni svarbiausi minkštas įgūdžių turėti tiek interviu ir darbo vietoje, iš tiesų “direktorius įdarbinti, Mike Steinerd:

 • Veikdama kaip komandos žaidėjas – tai reiškia ne tik yra kooperatinė, bet ir rodyti stiprius lyderystės įgūdžius, kai būtina.
 • Lankstumas – tai labai vertingas darbuotojų. Tie, kurie gali prisitaikyti prie bet kokios situacijos yra patikimas, nesvarbu, kas išmesti į juos.
 • Efektyvi komunikacija – tai ypač svarbu, kad beveik bet kokį darbą. Bendravimas apima artikuliuoti save gerai, yra geras klausytojas ir naudojant tinkamą kūno kalbą.
 • Problemų sprendimo ir išradingumas – nesvarbu, koks jūsų profesija, šie įgūdžiai yra labai svarbūs, kai neišvengiamai kyla netikėtų klausimų.
 • Priimti grįžtamąjį ryšį – ne tik priimdami atsiliepimus grakščiai, bet ir taikant tą grįžtamąjį ryšį, skatina profesinį augimą.
 • Pasitikėjimas yra raktas – Cela dit, tai taip pat svarbu, kad visada turi žinių ir įgūdžių, siekiant remti pasitikėjimo savimi. Būdama įsitikinusi, ir gali, jūsų vadovai, darbuotojai ir klientai tikėti tuo, ką jūs sakote.
 • Kūrybinis mąstymas – kad galėtų sugalvoti unikalių sprendimų ar alternatyvų yra neįkainojama; ji skatina inovacijas ir didina efektyvumą.

Darbo įgūdžiai skiriasi Darbas

Jei esate ieškau lyderio poziciją, arba kaip vadybininkas, ar komandos nario, jūs norite pabrėžti skirtingų turto, nei jei jūs ieško techninį poziciją, pavyzdžiui. Minkštas įgūdžių jums reikia, kad būtų veiksmingas vadovas apima tokius dalykus kaip, kad galėtų deleguoti ir pasiūlyti konstruktyvią kritiką.

Informacinės technologijos pozicijos reikalauja minkštųjų įgūdžių, tokių kaip kūrybiškumas ir gebėjimas pateikti idėjas ir sprendimus asmenims, taip pat grupes. Stiprūs bendravimo įgūdžius, tiek raštu ir žodžiu yra svarbus turto beveik bet kurioje srityje, kiekviename lygmenyje.

Kaip Tegul darbdaviai žino įgūdžių turite

Kai rašote CV ir motyvacinius laiškus, labai svarbu, kad nuoroda įgūdžius darbdavys ieško savo darbo taikymo medžiagų. Tas pats pasakytina, kai jūs interviu. Peržiūrėti darbo komandiravimo, ir būti pasirengę pateikti konkrečius pavyzdžius, įgūdžių turite (tiek kietos ir minkštos), kurios rungtynės dėl darbo reikalavimus.

Būtinai pristatyti savo minkštas įgūdžių nuomos vadybininkas per interviu ir sutelkti dėmesį į išlaikyti savo įgūdžius geriausios dėl darbo:

 • Parodykite savo teigiamą požiūrį ir entuziazmo visoje interviu.
 • Negalima tiesiog pasakyti, kad jūs turite įgūdžių įmonė turi – įrodyti, kad jų
 • kruopščiai pasiruošti interviu, ir turi keletą pavyzdžių atvejais, kai naudojami efektyviai savo minkštųjų įgūdžių.
 • Žinote pakankamai apie padėtį ir bendrovės kalbėtis patogiai ir sąmoningai su pašnekovo. Veiksmai gali iš tikrųjų kalbėti garsiau nei žodžiai, ypač konkurencinėje darbo vietoje.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *